ייעוץ ארגוני לתואר שני MBA במרכז האקדמי פרס

שירות אישי - צור קשר
ייעוץ ארגוני לתואר שני MBA במרכז האקדמי פרס

תואר שני MBA בייעוץ ופיתוח ארגוני במרכז האקדמי פרס

 

דע/י את סביבת העבודה שלך

 

תחום ההתנהגות והייעוץ הארגוני מתפתח בארץ בשנים האחרונות לכדי התמחות מקצועית, המבוקשת מאד בקרב מנהלים. הסיבה העיקרית לכך היא השינויים התמידיים בסביבה הארגונית, המחייבים את המנהלים להיות בעלי ראייה רחבה ובעלי ידע גם בנושאים הקשורים לניהול משאבי אנוש ולתהליכים בצוות, בעסק ובמקום עבודה.

 

על תואר שני בייעוץ ארגוני

 

תואר שני בייעוץ ארגוני מקנה ללומדיו נקודת מבט מעמיקה ומקיפה על עולם ניהול העסקים, וידע רב על ההתנהגות האנושית בקבוצה. במסלול במרכז האקדמי פרס מאמינים, כי העובדים הם המשאב העיקרי של הארגון, והם אלו היכולים לספק לו את היתרון התחרותי המשמעותי ביותר. מנהל טוב הוא זה היודע לטפח את העובדים שלו. זה המחדיר בהם מוטיבציה לביצועים גבוהים, לרעיונות יצירתיים ולמימוש הפוטנציאל האישי בעבודה.

 

בנוסף, בעידן התחרותי של ימינו, מנהל צריך להיות בעל יכולת הבנה רחבה של תהליכים אסטרטגיים ברמת הארגון, להבין את הסביבה העסקית שבה הוא מצוי, את הכוחות הפועלים בה ואת השלכותיהם על הארגון.

 

תכנית הלימודים

 

במסגרת הלימודים לתואר שני MBA בייעוץ ארגוני, הסטודנטים לומדים שיטות וגישות לאבחון, דרכים יעילות להובלת שינויים ולפיתוח, להכנסת חדשנות ויצירתיות, ולניהול בינלאומי. על מנת לרכוש כלים לניהול אפקטיבי, הסטודנטים מקבלים הבנה גם בתחומים שקשורים לניהול המערכת הארגונית, וגם לניהול האנשים הפרטיים שבתוכה. בהתמחות הזו נכללים כל הקורסים באבחון, שינוי ופיתוח ארגוני, אך בנוסף לומדים גם איך אפשר להתמודד בצורה אפקטיבית עם לחץ ושחיקה בעבודה, באיזה אופן נכון לנהל קבוצות וצוותים, כיצד ניתן לפתח עובדים, ועוד.

 

במסגרת התכנית ניתן להשתתף גם במסלול תואר פלוס, המאפשר לקחת חלק בלימודי תעודה במקביל ללימודי התואר בנושאים כגון ייעוץ אישי למנהלים, ניהול למידה דיגיטלית בארגונים, ניהול משאבי אנוש, והנחיית קבוצות.

 

 

עוד נושאי לימוד

 

  • יזמות עסקית
  • אתיקה
  • קבלת החלטות
  • מנהיגות
  • תקשורת בארגון
  • קונפליקטים
  • קריירה בארגונים
  • פתרון בעיות     
  • מיון והערכת עובדים     
  • ועוד

 

על סגל ההוראה

 

בכירי המרצים מלווים את הסטודנטים בעבודתם, תוך מתן יחסי אישי והעברה מניסיונם המקצועי הרב. ראשת התכנית היא דוקטור לפסיכולוגיה חברתית, שתחומי העניין המחקריים שלה כוללים נושאים, כגון עולם העבודה העתידי, ניהול אסטרטגי של משאבי אנוש, התנהגות ארגונית, ועוד.

 

תנאי קבלה

 

המועמדים נדרשים להציג תואר ראשון ממוסד אקדמי מוכר בממוצע 80 ומעלה. מי שאין ברשותם רקע מספיק בתחומי הסטטיסטיקה והפסיכולוגיה, מחויבים בלימודי השלמה. כמו כן, על המועמדים לצרף קורות חיים ומסמך המסביר מדוע הם מעוניינינם להשתתף בלימודי תואר שני זה.

 

עדיפות ניתנת למועמדים שברשותם המלצות מקצועיות או אקדמיות רלבנטיות, ובפרט ניסיון של שנתיים או יותר בעבודה בתחום.

 

תעודה

 

מסיימי התואר השני בהצלחה זכאים לתואר שני במנהל עסקים MBA ולתעודת התמחות בייעוץ והתנהגות ארגונית מטעם המרכז האקדמי פרס.

 

 

עוד מסלולי לימוד - המרכז האקדמי פרס