ללמוד במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט

שירות אישי - צור קשר
ללמוד במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט

לימודים במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט

 

המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט הוא מוסד להשכלה הממוקם בהוד השרון. המרכז זכה להכרה של המועצה להשכלה גבוהה והוא מוסמך להעניק תואר ראשון במגוון של תחומים. המרכז הוקם בשנת 1995 על ידי עמותה של אישים מובילים בתחום המשפט כדי להכשיר סטודנטים בתחומי המשפט השונים, ובמהרה הפך לאחד מהמוסדות המובילים בישראל בתחום.

לאורך שנים התמקד המרכז באופן בלעדי בתחום המשפט, אך בהמשך נפתחה במקום גם התכנית ללימודי חשבונאות. ב - 2012 אושרה תכנית לימודים נוספת וייחודית למוסד זה, המאפשרת לסטודנטים להכיר את עולם המשפט לצד לימודים בינתחומיים במדיניות ציבורית, משפט וממשל. שנה מאוחר יותר, נפתח במרכז מסלול לתואר שני במשפטים.

לאחרונה נפתח במרכז מסלול מיוחד המיועד לאנשים עובדים, מסלול לימודי ערב. הלימודים במסלול ערב למשפטים מתרכזים במהלך יומיים בשבוע בשעות אחר הצהריים וביום שישי. הלימודים במרכז הם ברמה גבוהה מאוד ומרצים בכירים מאוד מלמדים את הקורסים השונים.

 

מיקום - היכן לומדים?

 

מוסד הלימוד ממוקם בעיר הוד השרון.

 

תואר היברידי HYFLEX - למידה משולבת מהקמפוס ומהבית


בשערי מדע ומשפט מציעים למידה היברידית HYFLEX המשלבת לימודים פרונטליים בקמפוס יחד עם לימודים מקוונים מהבית, כדי לאפשר חווית לימודים גמישה ומתקדמת.


חלק מן הכיתות מצוידות במסך ענק שבו מוצגים הסטודנטים הלוקחים חלק בלמידה וירטואלית, כך יוצרים חווית לימודים היברידית ומשותפת.


עזרי לימודים חדשניים כגון סרטונים, פודקאסטים ועוד מסייעים לשיפור חווית לימוד וזמינות המידע. חלק מן השיעורים מוקלטים וכך יכולים הסטודנטים לחזור על החומר הנלמד בהתאם לצורכיהם.


תכנית לימודים אישית מאפשרת גמישות בכמות הסמסטרים והקורסים, מוצעת לסטודנטים אפשרות בחירה בין לימודי בוקר וערב. ניתן להקפיא את הלימודים לצורכי נסיעה ותכניות נוספות. כמו כן, בשערי מדע ומשפט מסייעים לסטודנטים לאזן בין לימודים ועבודה ולהתמודד עם עומסים אקדמיים.
 

מסלולי הלימוד

 

בין מסלולי הלימוד אשר מתקיימים במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט:

 

  • לימודי משפטים
  • לימודי חשבונאות
  • לימודי מדיניות ציבורית, ממשל ומשפט
  • לימודי משפטים לאקדמאים
  • מסלולי מכינה קדם אקדמית
  • תואר שני במשפטים
  • ניהול מערכות בריאות

 
איך מתקבלים?

הקבלה ללימודים במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט היא על סמך ציוני תעודת הבגרות והציון של הבחינה הפסיכומטרית. בחלק מן המסלולים יש דרישה לבגרות באנגלית ברמת 4 יחידות לימוד בציון של לפחות 70. למועמדים שאינם עומדים בתנאי הקבלה מומלץ לקחת חלק במכינה קדם אקדמית. מוסד הלימוד מאפשר לממן את שכר הלימוד גם באמצעות מלגות לימוד שונות.

אז מדוע כדאי לי ללמוד דווקא במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט?

הלימודים במרכז משלבים בין חתירה למצויינות אקדמית, בשילוב עם יחס אישי של הסגל ועידוד של מודעות חברתית רחבה. במסגרת תכניות הלימוד השונות נהנים הסטודנטים מסיוע בהכנה לבחינת לשכת עורכי הדין, מהטבות לחיילים המשרתים במילואים ומתמיכה לימודי מיוחדת לתלמידים בעלי לקויות למידה וצרכים מיוחדים. כמו כן, המרכז מסייע לבוגריו במציאת מקום התמחות.

באמצעות תכניות הלימודים המגוונות שמתקיימות במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט, שואפים לספק לסטודנטים כלים והכשרה להשתלבות כאנשי מקצוע מוצלחים בשלל תחומים ובמקביל לסייע להם לשמש חלק משמעותי בקהילות אליהן הם משתייכים דרך תרומה של הידע והכישורים שלהם לקידומן. אלפי הבוגרים של מוסד זה מאיישים היום משרות מפתח בעולם המשפט ובענפי הניהול במגזר הציבורי והפרטי.

עוד מסלולי לימוד - המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט
חוות דעת של סטודנטים על המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט
התקבלו 366 דירוגיםבציון ממוצע: 4.2 מתוך 5
ליאלי

ליאלי

25/05/2020
5/ 4

המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

הכל

על הקמפוס

יפה ונעיםצריך להיות יוצר גדול

טיפים

שיהיה לכולם בהצלחה

נוי

נוי

13/01/2020
5/ 5

המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

יש קרבה למרצים, אנושיות

על הקמפוס

מקום קטן, שקד ואווירה טובה

דבורה

דבורה

16/11/2019
5/ 5

המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אנשי סגל מקצועיים

על הקמפוס

באים ללמוד


לכל חוות הדעת