מכללת iNT - לשעבר מכללת נס

הגעת לדף עם מידע על מכללת נס טכנולוגיות.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מכללת iNT (לשעבר מכללת נס טכנולוגיות)

מכללת iNT מתמחה בענפי ההייטק והטכנולוגיה הניהולית. מוסד זה הוקם בשנת 2001 והיא מציעה מגוון של קורסים ללימודי תעודה שמקצועות מבוקשים בעולם המחשוב הישראלי, שמותאמים להתפתחויות הטכנולוגיות האחרונות. המכללה מהווה מרכז הדרכה מוכר של מספר חברות עולמיות מובילות, ביניהן מייקרוסופט, SAP, CISCO ו - VUE וכך מעניקה לבוגרי הקורסים הכשרות מוכרות מטעם ארגונים בין לאומיים אלה.

 

כדי לסייע לבוגרי ההכשרות להשתלב בעולם ההייטק והתכנות, מפעילה המכללה מחלקת השמה שמפנה אותם למקומות עבודה שונים. שיתופי הפעולה שעורכת המכללה עם ארגונים טכנולוגיים מובילים בארץ גם הם מסייעים להשתלבות הבוגרים במשרות מבוקשות.

 

סניפים - היכן לומדים?

 

המכללה מפעילה כמה סניפים ברחבי הארץ, בירושלים, ברחובות, בתל אביב ובחיפה.

 

מסלולי לימוד


בין המסלולים ללימודי תעודה הנלמדים במכללה:

 

קורסי תוכנה ופיתוח


 • קורס JAVA: המסלול מעניק לתלמידיו שלל כלים לפיתוח בשפת התוכנה JAVA. הוא כולל כ - 525 שעות לימוד ומאפשר גם לחסרי ניסייון קודם בשפת הקוד הזו להתמקצע בה.

 

 • בודקי תוכנה: קורס בדיקות תוכנה Mater QA עוסק בבדיקות תוכנה ידניות, הוא נלמד במתכונת מלאה או מצומצמת (עם או ללא הכנה לבחינות ISTQB). כמו כן במכללה נלמד קורס Mater QA Automation שמתמקד בבדיקות תוכנה בכלים אוטומטיים בסביבות עבודה מבוקשות הכוללות WEB, IT ומובייל.

 

 • מהנדסי תוכנה IOT: זהו קורס הנדסת תוכנה שמתמקד בטכנולוגיית האינטרנט של הדברים, או IoT. במהלכו לומדים ליצור מערכות מידע, אפליקציות ומוצרים טכנולוגיים מתקדמים ואינטראקטיביים.

 

 • ניהול רשתות תקשורת CCNA ו - MCSA: מסלול זה מכשיר את התלמידים לקבלת הסמכות לניהול רשתות תקשורת: CCNA של חברת סיסקו ו - MCSA של מיקרוסופט. התכנית כוללת כ - 455 שעות אקדמיות.

 

 • פיתוח מערכות BI: התכנית להכשרת מפתחי בינה עסקית BI עוסקת בפיתוח בסביבת SQL server 2012 וגם נוגעת לכלי SAP. בקורס כ - 320 שעות אקדמיות.

 

קורסי ניהול טכנולוגי

 

 • ניהול פרויקטים: במסגרת קורס זה מכירים גישות לניהול פרויקטים לפי PMBOK ולומדים לעבוד עם תוכנת MS PROJECT. היקף התכנית כ - 60 שעות לימוד אקדמיות.

 

 • ניהול בסיסי נתונים DBA: קורס SQL זה מכשיר מנהלי בסיסי נתונים (DBA) וכולל כ - 160 שעות לימוד אקדמיות שמשולבת בהן גם התנסות מעשית.

 

 • הטמעת מערכות SAP: תכנית זו כוללת כ - 230 שעות לימוד ובמהלכה לומדים לפתח ולהטמיע מערכות ארגוניות שונות כמו SAP, ERP ו - CRM עבור משתמשי קצה.

 

 • יישום מודלים MM ו - FI ב - SAP: קורס זה בא להעניק כלים מתקדמים יותר לשימוש במערכת SAP וליישום של מודלים מתקדמים בו: מודל FI לפיננסים ומודל MM לניהול לוגיסטי. הקורס כולל כ - 255 שעות לימוד.


 • ניתוח מערכות עסקיות BA: קורס מנתחי מערכות עסקיות BA כולל כ - 124 שעות לימוד. במסגרתו מכירים מודלים שונים בתוכנה שמאפשרים לתעדף דרישות ארגוניות ולבקר על תהליכי ניתוח מערכות.

 


קורסי עיצוב ומדיה

 

 

 • קידום אתרים SEO: לאורך קורס SEO לומדים לקדם אתרים במנועי החיפוש כחלק מאסטרטגיית שיווק של ארגונים. המסלול, שכולל כ - 180 שעות, עוסק גם בתחומים כמו קידום ממומן, מיתוג אונליין ופרסום במדיה החברתית.

 

 

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
חוות דעת של סטודנטים על מכללת iNT (נס טכנולוגיות)
התקבלו 8 דירוגיםבציון ממוצע: 4.0 מתוך 5
25/12/2019
5/ 1

מכללת iNT (נס טכנולוגיות)

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

שילמתי מעל 15,000 ₪ על קורס בדיקות תוכנה שנמשך 9 חודשים, הוסבר כי אין צורך בניסיון או רקע קודם, למרו קרא עוד...

על הקמפוס

את חדרי הלימוד בסניף רחובות משכירים מחברה אחרת כך שלא מדובר במבנה של מכללת נס, אם היינו מגיעים לכיתה קרא עוד...

טיפים

אם אין לכם רקע בתחום ההייטק, חבל על הזמן ועל הכסף, מעסיקים לרוב דורשים ניסיון.

08/04/2019
5/ 5

מכללת iNT (נס טכנולוגיות)

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

מכללה היחידה בתחום באזור הדרום כך שאין מול מה להשוות כדי להתרשם

על הקמפוס

מכללה היחידה בתחום באזור הדרום כך שאין מול מה להשוות כדי להתרשם

טיפים

מכללה היחידה בתחום באזור הדרום כך שאין מול מה להשוות כדי להתרשם

02/01/2019
5/ 4

מכללת iNT (נס טכנולוגיות)

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אין חוברות לימוד מסודרים המרצה מכין מצגת כל שיעור וכל מצגת נראית שונה וקשה להבין למה המשורר התכוו קרא עוד...

על הקמפוס

קמפוס מאוד קטן ,יש רק כיתה אחת קיפטריה מאוד קטנה

טיפים

מתאים מאוד לאנשים שרוצים לשלב עבודה ולימודים ביחד להגיע עם לפטופ ולעשות את הקורס על לפטופ גם בכיתה  קרא עוד...


לכל חוות הדעת