קורס פייתון למתחילים במכללת iNT

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס תכנות - תוכנה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על iNT - קורס פייתון.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס פייתון למתחילים במכללת iNT (לשעבר מכללת נס) - קורס Python

  

השפה שבאה לקראת המתכנתים


מאז פותחה באמצעות קוד פתוח בראשית שנות ה - 90, עברה שפת התכנות פייתון (Python) שינויים רבים ועד היום היא עוברת התפתחויות שונות ושדרוגים והיא פופולרית בקרב מתכנתים רבים בעולם. אחד ההיבטים שהופכים את פייתון למבוקשת היא העובדה שנבנתה כדי להקל על המתכנתים ולהשפיע על ביצועי המהירות של העבודה בהשוואה לשפות קוד אחרות כגון שפת C. בשפה זו לא ניתן להגיע ללב מערכת ההפעלה, כלומר אין אפשרות לפיתוח Real Time. עם זאת, היא מתאימה לכלים וביצועים רבים באמצעות שיוך מודלים משפות כגון C++ או שפת C. כמו כן, היא מנהלת את הזיכרון באופן אוטומטי בזמן הריצה, בדומה לשפת JAVA.


במכללת iNT מתקיים קורס שפת פייתון, מסלול זה מקנה לתלמידים את הידע לתכנות בשפה זו. מדובר בקורס למתחילים שמתמקד במיומנויות הבסיסיות שנדרשות למפתחי פייתון והוא מתאים גם למחוסרי ניסיון קודם בשפה זו. דרך הכלים שנלמדים בקורס ניתן לעשות את הצעדים הראשונים לעבר קריירה בעולם ההייטק ולהשתלב במגוון של תפקידים מבוקשים בתחום התכנות. את הקורס ניתן ללמוד בשלוחת המכללה בתל אביב.


תכנית הלימודים


במהלך הקורס, המשתתפים מקבלים את כל הידע אודות הכלים הטכניקות הנדרשות לשימוש בשפת התכנות פייתון. הם לומדים לפתח תוכנות מסובכות ברמה הנדרשת לחברות הייטק ומכירים את התהליכים והאפשרויות השונות שעומדים בפני מפתחים בשפה זו.


מתכונת הלימוד


קורס זה נפרש על פני כ - 80 שעות לימוד אקדמיות, הוא נערך במתכונת קורס בוקר. התכנית כוללת לימוד עיוני ומשלבת תרגולים מעשיים של התכנות בפייתון, כדי לאפשר לתלמידים להכיר מקרוב את הכלים הנלמדים.


על מוסד הלימוד


מכללת iNT מתמקדת בענפי ההייטק והתוכנה, ניתן ללמוד בה במגוון של קורסים והכשרות מקצועיות, ביניהן קורס פיתוח Full Stack, קורס JAVA, קורס פיתוח אפליקציות מובייל, קורס MCSD בסביבת ויז'ואל סטודיו, קורס מנהלי פרויקטים, קורס מומחי סייבר ומסלולים רבים נוספים. המכללה מהווה מרכז הדרכה של מיקרוסופט ו - Cisco עורכת שיתופי פעולה עם מגוון חברות וארגונים בתעשיית ההייטק במטרה לסייע לבוגרי ההכשרות להשתלב בעבודה בתפקידים מבוקשים.


תנאי קבלה


קורס זה מתאים לחסרי רקע קודם בפיתוח תוכנה ובתכנות בשפת פייתון, שמעוניינים להשתלב בתחום הפיתוח מבחינה מקצועית, אין צורך בידע קודם קודם בתכנות. במסגרת תנאי הקבלה, על המועמדים להיות בעלי בגרות באנגלית ברמת 4 יחידות לימוד לפחות, להחזיק בידע בסיסי בעבודה עם מחשב וכן לעבור בחינה פנימית של המכללה.


תעודה


תלמידים שעומדים בכל הדרישות בקורס ומסיימים אותו בהצלחה זכאים לקבל תעודת גמר מטעם מכללת iNT. כדי לקבל את התעודה הם צריכים להיות נוכחים בלפחות 85 אחוזים מן המפגשים, להגיש את כל המטלות והתרגילים לאורך התכנית ולהשלים את הפרויקטים השונים לפי דרישות הקורס.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת iNT - לשעבר מכללת נס טכנולוגיות

כלים שיעזרו לך לבחור