ללמוד במכללה האקדמית נתניה

שירות אישי - צור קשר
ללמוד במכללה האקדמית נתניה

לימודים במכללה האקדמית נתניה

תחנת רדיו מקומית, בריכת שחייה לאימון ספורטיבי, מגרשי משחקים מקצועיים, אמפיתיאטרון, מעבדות טכנולוגיות וחדר מיוחד למסחר בבורסה - אלה הם רק כמה מן המתקנים המוצעים לסטודנטים הלומדים במכללה האקדמית נתניה. במוסד לימודים זה מושם דגש על עדכניות הן מבחינת אמצעי המיחשוב והטכנולוגיה והן מבחינת נושאי הלימוד ומסלולי התואר האפשריים. מדובר בגוף פרטי ללא מטרות רווח וללא תמיכה ממשלתית, השואף לצמוח ולהתרחב לממדים של כפליים ויותר מהגודל הנוכחי. כרגע לומדים במכללה כ - 5,000 סטודנטים, והכוונה היא להגיע לקמפוס המכיל 12,000 סטודנטים. 

 

כמה מילים על המכללה האקדמית נתניה

 

במכללה זו, ניתן ללמוד תחומים רבים ומבוקשים כמו משפטים, מחשבים, מנהל עסקים, תקשורת ועוד. אלפי סטודנטים למדו במכללה מאז היווסדה ומאות מבין בוגריה השתלבו בהצלחה בלימודי התואר השני והשלישי במוסדות אוניברסיטאיים בארץ וברחבי העולם, וכן בתפקידי מפתח חשובים בעולם העסקים, בתעשיית ההייטק, בפרקליטות, במשרדי עורכי הדין בחברות פרטיות ועוד.

 

על מנת להירשם למכללה יש לקנות את ערכת הרישום ולמלא אותה לאחר שבחרתם את התחום אותו אתם רוצים ללמוד. יש לציין כי שכר הלימוד במכללה הוא גבוה יותר מאשר באוניברסיטאות רגילות ומשתנה על פי החוג הנלמד.

 

ניתן לשלם גם באמצעות מלגות לימוד הניתנות על ידי מוסד הלימוד. גם תנאי הקבלה משתנים על פי התחומים המבוקשים, ולרוב המסלולים ניתן להתקבל על סמך ציוני הבגרות והבחינה הפסיכומטרית.

מה לומדים באקדמית נתניה?

במכללת נתניה פועלים מספר בתי ספר בהם ניתן ללמוד לקראת תארים ראשונים ושניים, בין התארים אותם ניתן לרכוש בבתי הספר של מוסד הלימוד, ניתן למנות את התארים הבאים: מנהל עסקים, משפטים, מדעי ההתנהגות, תואר ראשון בתקשורת, מדעי המחשב, בנקאות ושוק ההון, ביטוח ועוד.

 

בנוסף קיבלה המכללה האקדמית נתניה הכרה והסמכה להעניק תואר שני MBA במנהל עסקים בארבע מגמות מרתקות - מימון, שיווק, ניהול רב תחומי וניהול מערכות מידע וטכנולוגיה. ניתן ללמוד במכללה גם לקראת תואר שני במשפטים, תואר שני בתקשורת, תואר שני בהתנהגות ארגונית, תואר שני בנדל"ן, תואר שני בבנקאות ושוק הון ותואר שני בניהול מערכות בריאות.
 

קמפוס ירוק

 

המכללה האקדמית נתניה עומדת בדרישות ההסמכה הממשלתית לתואר קמפוס ירוק. בתכניות הלימוד השונות משולבים קורסים בנושאי הגנת הסביבה. תלמידי התואר במשפטים יכולים להשתתף בקורסים כדוגמת: דיני איכות הסביבה, גישור סביבתי, וסביבה ועסקים. מעבר לכך, תלמידי תואר שני במנהל עסקים יכולים לבחור להתמחות מוכרת בניהול משאבי טבע וסביבה. הפעילות הירוקה של המכללה יוצאת גם אל הקהילה במסגרת פרויקט שבו הסטודנטים תורמים למודעות ילדים ובני נוער באשר למאבקי סביבה בשכונות העיר. כמובן שבקמפוס נוקטים באמצעים שונים ובדרכים מגוונות לחיסכון בנייר, בחשמל, במים ובדלק.

 

אז מדוע כדאי לי ללמוד דווקא במכללה האקדמית נתניה?

המכללה תפסה את מקומה כאחת מהמכללות המובילות במדינה והיא עשתה זאת למרות התקופה הקצרה של קיומה. המכללה האקדמית נתניה הצליחה ליצור לעצמה תוך זמן קצר, הכרה ולמוניטין לאומי ובינלאומי, בזכות סגל המרצים האיכותי שלה, הקמפוס המודרני, וכמובן - רמת הלימודים הגבוהה הכוללת תוכניות לימודים ייחודיות וחדשניות.

  

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית נתניה
חוות דעת של סטודנטים על המכללה האקדמית נתניה
התקבלו 284 דירוגיםבציון ממוצע: 4.0 מתוך 5
יונס

יונס

22/07/2019
5/ 3

המכללה האקדמית נתניה

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

לא אוהב את ההתנהלות הפיננסית של המוסד

על הקמפוס

שני ביניינים גדולים חלקם מושקעים וחלקם מוזנחים ביחסית למקום פרטי שדורש המון כסף

טיפים

תבואו עם מלא כסף

פרטמה

פרטמה

02/03/2019
5/ 3

המכללה האקדמית נתניה

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

לימודים מסתיימים ב גיל 19 הלימודים מעניינים אני מעוניינת לעבוד בהייטק

מיכאל

מיכאל

10/02/2019
5/ 5

המכללה האקדמית נתניה

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

10 דקות מהבית ברגל , במכללה שלנו יש שליח חב"ד ,הרב שניאור לנדא,כדאי מאוד להכיר אותו ולהשתתף בשיעורים קרא עוד...

על הקמפוס

שכר לימודים מהגבוהים בארץ,יש לנו סיפרייה טובה מאוד , קפיטריה מצוינת

טיפים

הסטודנטים הלומדים תואר במשפטים כדאי לעשות טרום התמחות בהתחלת הלימודים,כמה שיותר לצבור ניסיון


לכל חוות הדעת
שאלות נפוצות מתוך פורום המכללה האקדמית נתניה
כמה נקודות זכות צריך לקבל תואר ראשון במשפטים?
1 1 תגובות
שכר לימוד בנתניה
1 3 תגובות
עבודה במכללת נתניה
1 1 תגובות
מעונות במכללת נתניה, כמה זה עולה?
1 1 תגובות
מתי מתחילה שנת הלימודים במכללה?
1 1 תגובות
תואר ראשון ללא בגרות ופסיכומטרי ל 30+
1 1 תגובות
נקודות זכות לתואר במנהל עסקים
1 1 תגובות
מועד פתיחת שנת הלימודים
1 1 תגובות
מערכת שעות לימודי משפטים
1 1 תגובות
השלמת בגרויות במכינה
1 1 תגובות