תואר שני במסלול האקדמי המכללה למינהל

שירות אישי - צור קשר
תואר שני במסלול האקדמי המכללה למינהל

לימודים לתואר שני במסלול האקדמי המכללה למינהל

תואר שני הפך לתואר מבוקש מאוד בעשור האחרון וניתן לרכוש אותו בלא מעט מכללות בישראל. המכללה למינהל הפכה מאז הקמתה לאחת מהמכללות המובילות בישראל. מלבד אין ספור תחומים בהם ניתן ללמוד לקראת תואר ראשון במכללה, מוצעות לסטודנטים גם כמה תוכניות איכותיות במיוחד לתואר שני, בתחומים כמו מינהל עסקים, משפטים, ייעוץ ארגוני ולימודי משפחה.

 

בשוק העבודה של היום, שמתאפיין בדינמיות רבה ובקצב מהיר ביותר, תואר שני יכול להעניק לבוגריו את הכלים לקידום הקריירה ולהתבלטות מול מתחרים למשרות מבוקשות. התואר השני מעניק ידע מעמיק וגם כלים פרקטיים שמותאמים למשק הישראלי שמכינים את הבוגרים לקראת אתגרי העתיד.

 

מדוע כדאי ללמוד לתואר שני דווקא במסלול האקדמי?

 

הלימודים לקראת התארים השניים במכללה זו, פותחים בפני הבוגרים אפשרויות רבות למגוון משרות ולתארים מתקדמים נוספים. התכנית לתואר השני בייעוץ ופיתוח ארגונית היא תכנית ייחודית של המכללה, המספקת לסטודנטים כלים חשובים להבנת מעמיקה של ארגונים וחברות. במסלול זה ניתן להתמחות בשלושה נושאים - ייעוץ ארגוני, פיתוח אסטרטגי ארגוני או אימון ניהולי.

 

גם התואר השני בלימודי משפחה הוא מרתק וכולל נושאים מתחומים מגוונים כמו פילוסופיה, סוציולוגיה, פסיכולוגיה, עבודה סוציאלית, אנתרופולוגיה, תקשורת ועוד. וכמובן, אחד מהתארים המבוקשים ביותר במכללה הוא תואר שני במינהל עסקים במגוון רחב של התמחויות, בין היתר - שיווק ופרסום, מימון, מיסוי, שוק ההון ועוד.

 

בנוסף לכך, קיימת גם תכנית לתואר שני במשפטים המציעה לסטודנטים קורסים וסמינריונים מרתקים בתחומי משפט מגוונים. כל המסלולים הללו מעניקים לסטודנטים השכלה רחבה ופותחים בפניהם דלתות רבות בעולם העסקי ובשוק העבודה הפרטי.

מה לומדים?
 

רוב המסלולים לתואר שני במכללה מתפרשים על פני שנתיים, ומקיפים מגוון קורסים בתחומי לימוד שונים. אפשר לבחור מתוך מגוון נרחב של התמחויות בתואר שני במנהל עסקים MBA: שיווק וניהול אסטרטגי, יזמות וחדשנות, התמחות רב תחומית, פסיכולוגיה עסקית וניהולית, מימון, ייעוץ וניהול משאבי אנוש, גרונטולוגיה, ניהול חברות טכנולוגיה, ניהול ביו רפואי, תכנית מחקרית עם כתיבת תזה ומסלולים נוספים.

 

כמו כן, אפשר לבחור מתוך מגוון רחב של התמחויות בתואר השני MA - לימודי משפחה, ייעוץ ופיתוח ארגוני, משפטים, כלכלה יישומית, עיצוב, חדשנות ויזמות, לימודי משפט ללא משפטנים ותכניות נוספות.

 

תנאי קבלה

תנאי הקבלה עבור כל מסלול לימודים לתואר שני הם שונים ונקבעים בהתאם למסלול המבוקש. ברוב המקרים יש צורך בתואר ראשון (עם ציונים גבוהים) מתחום הקשור למסלול התואר השני (למשל תואר ראשון במשפטים ללימודי תואר שני במשפטים, תואר שני במינהל עסקים ללימודי תואר שני במינהל עסקים וכו’). לפרטים ספציפיים לגבי כל מסלול ניתן לפנות למכללה עצמה.

שכר לימוד ומלגות

 

שכר הלימוד משתנה מעת לעת על פי החלטת המכללה. בנוסף, ניתן לשלם את שכר הלימוד באמצעות מגוון רחב של מלגות לימוד.

עוד מסלולי לימוד - המסלול האקדמי המכללה למנהל