מסלול בינתחומי שוק ההון וקריפטו & מנהל עסקים בסאקסס קולג`

מסלול בינתחומי שוק ההון וקריפטו & מנהל עסקים בסאקסס קולג`

מסלול בינתחומי שוק ההון וקריפטו & מנהל עסקים בסאקסס קולג'

 

בסאקסס קולג' מתקיים מסלול בינתחומי בשוק ההון, קריפטו, ומנהל עסקים. מסלול זה מאפשר לתלמידיו לפתח מיומנויות מסחר בבורסה, והוא מתאים הן למתחילים והן למתקדמים. הקורס מיועד למעוניינים לבנות קריירה במסחר בקריפטו (מטבעות קריפטוגרפיים), שברצונם להכיר את ההיבטים הטכניים של התחום ולהישאר עדכניים בהתאם לדרישות השוק.

 

היכן לומדים?

 

ניתן ללמוד מסלול זה בסניפי סאקסס קולג' בערים הבאות: באר שבע, ירושלים, תל אביב, וחיפה. כמו כן, מתקיים קורס אונליין.

 

מה לומדים?

 

בקורס נלמדות מגוון טכניקות להבנת תפקוד שוק ההון. מטרתו לצייד את הלומדים בידע תיאורטי ומעשי, הנחוץ בשוק ההון, תוך הקניית בסיס ליישום הידע באופן מעשי. המשתתפים נחשפים לתהליכי עבודתם של מומחים המעורבים בהשקעות בשוק הפיננסי, ולומדים על קבלת החלטות לטווח הקצר בעזרת עקרונות הניתוח הטכני, באופן המשפיע גם על ההחלטות לטווח הארוך. כמו כן, הם לומדים מושגים פיננסיים כגון מטבע, מניות, הנפקות, וקרנות נאמנות.

 

נוסף על כך, רוכשים המשתתפים כלים מתחום הקריפטו (מטבעות קריפטוגרפיים). הקורס מבוסס על ניסיון מעשי מן החיים האמיתיים, נוסף על הבסיס התיאורטי, כדי להקנות יסודות טכניים של טכנולוגיות הבלוקצ'יין ומטבעות הקריפטו. הסטודנטים לומדים על יחסי הגומלין שבין תחום זה לבין מערכות פיננסיות קיימות, וכן על ההזדמנויות לחדשנות במערכות המטבעות הדיגיטליים.

 


מה משך הקורס?


היקף המסלול הינו 500 שעות אקדמיות.

 

 

מהם תנאי הקבלה?

 

המסלול מתאים לאנשים יצירתיים, סקרנים, ובעלי רצון להצליח. כדי להתקבל, יש לעבור ראיון היכרות.

 

אילו תעודות מקבלים?

  • לסטודנטים המשלימים בהצלחה את הקורס מוענקת תעודת סיום מטעם Success College. המכללה נמצאת במסלול הירוק של משרד החינוך, בעלת תו התקן הבינלאומי לאיכות iso9001, ומוכרת כספק משרד הביטחון.
  • בוגרים העוברים את הבחינות הדיגיטליות הנערכות מטעם המוסד האקדמי הנבחר בחו"ל (בשפה האנגלית), זכאים לקבל תעודה רשמית מטעם האוניברסיטה הרלוונטית.
למידע נוסף לחצו: סאקסס קולג` - Success College