רוצה פרטים על קורס למתחילים שוק ההון?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס שוק ההון למתחילים

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס למתחילים שוק ההון? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי שוק ההון למתחילים - קורסים למתחילים בשוק ההון


מי שמעוניינים לרכוש את הכלים הראשוניים לפיתוח קריירה בשוק ההון יכולים ללמוד בקורס שוק ההון למתחילים. מסלולים אלה מותאמים גם לחסרי ניסיון מקצועי קודם במסחר ומעניקים להם את הידע החיוני לבניית תיק השקעות בסיסי. הקורסים עוסקים במגוון רחב של תהליכים וכלים בסיסיים שחשובים לסוחרים לעתיד, כגון מכשירים פיננסיים, טכנולוגיות דיגיטליות למסחר וכן סוגיות פסיכולוגיות שעומדות מאחורי קבלת החלטות בשוק ההון.


קורס שוק ההון למתחילים


קורסים למתחילים בשוק ההון מקנים למשתתפים ידע ראשוני שמהווה את אבני היסוד לכל סוחר בבורסה. הקורסים מסייעים לתלמידים לפתח חשיבה פיננסית שחיונית לסוחרים בשוק ההון והם חושפים אותם לשלל טכניקות מסחר בסיסיות.


במהלך הקורסים מכירים את מבנה שוק ההון ואת סוגי המניות הנסחרות בבורסה. לאחר מכן, לומדים טכניקות לבחירה של מניות וקרנות נאמנות ולבנייה של תיקי השקעות יעילים ורווחיים. הם סוקרים מגמות אקטואליות הן בבורסה המקומית והן בשווקים בינלאומיים. כמו כן, נלמדות במהלך הקורס טכניקות בסיסיות להשקעה כגון שיטת הניתוח הטכני, תוך היכרות עם היתרונות והחסרונות של הגישות השונות והכלים שהן מציעות לסוחרים מתחילים. כמו כן, נרכשים כלים לבנייה של תיק השקעות אישי תוך היכרות עם ניירות ערך מתאימים ועקרונות הבחירה של תיק השקעות שמותאם לצורכים האישיים.


הכלים הנלמדים במסגרת הקורסים למתחילים יכולים לסייע למשתתפים בבנייה של תיק השקעות אישי וכן לעזור להם לאתר ולבחור אפיקי מסחר והשקעה רווחיים. קורסים למתחילים בשוק ההון יכולים להתאים למגוון רחב של אוכלוסיות, לרבות בעלי זיקה לעולם הכלכלי והפיננסי שמחפשים כלים לפיתוח קריירה בשוק ההון.


יש לציין כי הקורסים למתחילים בדרך כלל מקנים מיומנויות בסיס בלבד ואינם מעניקים הכשרה מלאה לשמש כסוחרים בשוק ההון. במרבית המקרים, בוגרי הקורסים שמעוניינים לפתח קריירה כברוקרים או יועצי השקעות נדרשים ללמוד בקורסים נוספים ולהמשיך למסלולים מתקדמים יותר. ניתן ללמוד במסלולים נרחבים שהיקפם כשנה וחצי או שנתיים או במסלולים מתקדמים ממוקדים יותר שבהם עוסקים בהיבט מסוים של המסחר בשוק ההון ומשכללים את הטכניקה האישית.

 


לימודי שוק ההון למתחילים באינטרנט


חלק מן הקורסים למתחילים בשוק ההון מתקיימים במתכונת קורסים אונליין. קורסים אלה מתבססים על הרצאות מוקלטות שבהן ניתן לצפות בהתאם ללוח הזמנים האישי, מכל מקום. במהלך הקורסים נערכת היכרות עם טכניקות מסחר מוכרות, המשתתפים לומדים לקרוא ולנתח גרפים ומתוודעים לתוכנות מסחר שדרכן ניתן לדמות תהליכי מסחר בזמן אמת.


לימודי שוק ההון למתחילים באינטרנט כוללים בדרך כלל מקבץ של שיעורים מוקלטים וכן תרגולים אונליין בהם אפשר להתנסות בפועל בתהליכי המסחר הנלמדים. חלק מן המוסדות מציעים גם הדרכות אישיות אונליין לתלמידים, כדי לסייע להם להתמודד עם בעיות שעולות במהלך הקורס. הקורסים מתאימים הן לחסרי רקע קודם בשוק ההון והן לסוחרים מתחילים שמעוניינים לקבל כלים פרקטיים לייעול המסחר.

 

 

קורס מסחר בשוק ההון האמריקאי


ברוב המקרים, קורסים למתחילים בשוק ההון עוסקים במסחר בבורסה באופן כללי, אולם חלקם מאפשרים להיחשף גם לעקרונות ייחודיים למסחר בבורסה האמריקנית. חלק מן הקורסים עוסקים בהבדלים בין המסחר בשוק ההון המקומי והאמריקאי ומעניקים למשתתפים כלים ראשוניים להתנהלות בזירות המסחר השונות הללו תוך לימוד של הייחודיות של כל אחת מהן. מי שמעוניינים להעמיק בטכניקות המסחר בשוק ההון האמריקאי יכולים להמשיך לקורסים מתקדמים יותר, כגון קורס מסחר בוול סטריט. מרבית הקורסים מתמקדים בטכניקות למסחר עצמאי וחלקם שמים דגש על שיטת המסחר היומי. מדובר לרוב במסלולים נרחבים יותר בהיקפם מן הקורסים למסחר למתחילים והם עוסקים במיומנויות מסחר מתקדמות ומעמיקות יותר.

 

מחיר הקורס


מחיריהם של קורסים בשוק ההון למתחילים משתנים בין המוסדות המלמדים. הקורסים למתחילים נעים בטווח מחירים של 2,000 - 7,000 שקלים בממוצע, אם כי מחירי הקורסים יכולים להשתנות ולהיות גבוהים מהטווח הנ"ל. קורסים ארוכים ומעמיקים יותר יהיו כרוכים לרוב בעלות גבוהה יותר. ישנם קריטריונים שונים שעשויים להשפיע על עלותו של הקורס, כגון היקף השיעורים שנכללים בהכשרה, מספר התלמידים בכיתה וכן תרגולים ועזרים שניתנים לסטודנטים במהלך הקורס.


לימודים חינם


מרביתם של הקורסים בתחום שוק ההון מתקיים בתשלום, עם זאת ניתן למצוא קורסים מסוימים שמתקיימים ללא עלות. רוב הקורסים חינם מתקיימים במתכונת מקוונת, קורסים אונליין אלה לרוב חושפים לעקרונות יסוד בשוק ההון ומיועדים בדרך כלל למי שמעוניינים לקבל חשיפה ראשונית לתחום כדי להחליט על לימודים בקורסים מתקדמים יותר. בין היתר, המשתתפים בקורסים אלה לומדים על גורמים שונים שיכולים להשפיע על יעילות של תיק השקעות ועל טכניקות ואסטרטגיות לטיפול בחסכונות.

 

למי זה מתאים?

 

הקורסים מתאימים לבעלי עניין וזיקה לעולם הפיננסי, גם ללא ניסיון מקצועי קודם בבורסה או בעולם ההשקעות.

 

למי שנמצאים בתהליך בחירת לימודים ומתלבטים בין מקצועות, כגון שוק ההון או נדל"ן, חשוב להביא בחשבון את כל המרכיבים של הקורס, את אפשרויות התעסוקה אחריו, את שכר העובדים ועוד.


מכללות

 

  • פסגות לימודי שוק ההון למתחילים - מכללת פסגות עורכת קורסים בתחום שוק ההון וכן בענפים כגון נדל"ן ויזמות עסקית. בין הקורסים בשוק ההון שמתקיימים במכללה ניתן למצוא קורס ניהול תיק השקעות עצמאי, שמתאים גם למתחילים בשוק ההון שמעוניינים לעשות את הצעדים הראשונים בתחומים כגון מסחר סווינג או מט"ח. כמו כן, מתקיימים קורסים לסוחרים מנוסים יותר כגון קורס אופציות, קורס מסחר יומי, קורס אימון מנטלי לסוחרים ועוד.

 

  • מכללת מיטב דש - המכללה עורכת קורס יסודות להשקעות בשוק ההון, שהיקפו 5 מפגשים. מסלול זה מתאים למי שמעוניינים להכיר עקרונות יסוד בשוק ההון כדי לנהל חסכונות באופן רווחי ויעיל יותר. לאורך הקורס לומדים על מכשירים פיננסיים, שיטות מסחר בסיסיות ועל ההבדלים בין מוצרים פיננסיים שונים. בוגרי הקורס שמעוניינים ללמוד קורסים מתקדמים יותר בתחום שוק ההון יכולים ללמוד במסלולים כגון קורס ניתוח טכני, קורס ייעוץ השקעות וניהול תיקים, קורס סוחרים עצמאיים, קורס דיני ניירות ערך ועוד. למכללה שלוחות בירושלים, בחיפה ובתל אביב.

 

  • האקדמיה לפיננסים - בין שלל הקורסים שמתקיימים באקדמיה לפיננסים ניתן למצוא גם קורס שוק ההון למתחילים. זהו מסלול שהיקפו כ - 12 מפגשים שמתאים למעוניינים לשפר את יכולות ההתנהלות בשוק ההון ולמצות את הפוטנציאל כסוחרים מתחילים. במהלך הקורס נכללים תרגולים מעשיים על גבי תוכנות מסחר שבהן ניתן להכיר מקרוב תהליכי השקעה. בוגרי הקורס למתחילים יכולים להמשיך לקורסים מתקדמים יותר במכללה, כגון קורס שוק ההון למתקדמים או קורס אופציות מעו"ף. הקורס נלמד בשלוחות המכללה בתל אביב, בחיפה וברחובות.


לימודים בירושלים


תושבי ירושלים והסביבה יכולים לבחור מבין מספר אפשרויות ללימוד יסודות שוק ההון. מרבית הקורסים נפרשים על פני מספר חודשים והם מתקיימים במתכונת ערב, שאותה נוח לשלב עם העבודה. המשתתפים יכולים ללמוד במוסדות כגון מכללת מיטב דש, מכללת פסגות, האקדמיה לפיננסים ומוסדות נוספים. בדרך כלל אין צורך בידע או ניסיון קודם בשוק ההון כדי להתקבל לקורסים אלה והם מתאימים למעוניינים לבצע את הצעדים הראשונים כסוחרים בשוק ההון.

 


לימודים בחיפה


המעוניינים בקורס שוק ההון למתחילים באזור חיפה יכולים למצוא קורסים בשלוחות הצפון של מוסדות כגון מכלת פסגות, מכללת מיטב דש ומוסדות נוספים. תכניות אלה מאפשרות למשתתפים ללמוד סמוך למקום מגוריהם ולהשתלב במסלול נוח בו הם יכולים לפתח מיומנויות בסיס להמשך דרכם כסוחרים. הקורסים בדרך כלל כוללים תרגולים מעשיים כגון סימולציות מסחר או עבודה עם תוכנות מסחר וחדרי מסחר וירטואליים, תרגולים אלה יכולים לסייע לצבור ניסיון וביטחון בפעילות בשוק ההון.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס למתחילים שוק ההון?

רוצה לדעת יותר על קורס למתחילים שוק ההון?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור