תואר כפול B.A בכלכלה וניהול ו LL.B במשפטים במסלול האקדמי המכללה למינהל

שירות אישי - צור קשר
תואר כפול B.A בכלכלה וניהול ו LL.B במשפטים במסלול האקדמי המכללה למינהל

תואר כפול B.A בכלכלה וניהול ו - LL.B במשפטים במסלול האקדמי המכללה למינהל

 

במסלול האקדמי המכללה למינהל מתקיימת תכנית לתואר כפול בכלכלה וניהול ובמשפטים. מסלול זה מתאים לסטודנטים שברצונם לשלב עיסוק משפטי עם תעסוקה תחום הכלכלי והפיננסי. בתכנית זו מקבלים שני תארים בפרק זמן של שבעה סמסטרים. התכנית כוללת שילוב תחומי ידע אשר נדרשים במשרדי עורכי דין, חברות עסקיות, משרדי ממשלה וארגונים ציבוריים.

 

 

מה לומדים?


הסטודנטים בתכנית זו רוכשים השכלה כלכלית ומשפטית, ולומדים על יחסי הגומלין שבין הכלכלה לבין עולם המשפטים.


במהלך הלימודים הם רוכשים מיומנויות המאפשרות איוש של עמדות ניהוליות בכירות, ותפקידים בעולם המשפט והכלכלה.
הלימודים כוללים קורסי יסוד בתחומים הנלמדים, וכן קורסים בין תחומיים שבהם מביאים לידי ביטוי את השילוב בין המקצועות הנלמדים ואת תחומי ההשקה ביניהם.


כמו כן, הסטודנטים מעמיקים בתחום האקטואליה והכלכלה ומשלבים ידע במשפט מסחרי, תאגידים וחוזים. נלמדים גם מושגים רלוונטיים באקטואריה, מכשירים פיננסיים ועוד.


שילוב זה מקנה לסטודנטים הבנה הנדרשת בתפקידים ניהוליים. הם מתוודעים לשפה הכלכלית הדומיננטית בשוק ומפתחים הבנה של מכשירים פיננסיים תוך היכרות עם העולם המסחרי, הכלכלי והמשפטי.

 

כמה זמן לומדים?


הלימודים בתכנית משולבת זו נפרסים על פני שלוש שנים וחצי וכוללים 7 סמסטרים. שיעורים מתקיימים בארבעה ימים וחצי בשבוע.


בתכנית משולבים קורסים עיוניים עם התנסות פרקטית. הסטודנטים לוקחים חלק בפרויקטים מעשיים וסדנאות שדרכם מקבלים היכרות עם העולם המעשי. בין היתר ניתן ללמוד בסדנת מימון שבה נכללת הרצאות של בכירים בענפי הבנקאות, שוק ההון והביטחון הפנסיוני. נוסף על כך, ניתן לקחת חלק בקליניקות משפטיות בתחומים כגון חופש המידע, זכויות החולה ומשפט פלילי, במהלך הקליניקות מתנסים בעבודה משפטית בשטח.

 

איזו תעודה מקבלים?


בסיום התכנית מוענק תואר כפול - BA בכלכלה וניהול ו - LLB במשפטים.

 

 

מהן אפשרויות התעסוקה?


בוגרי התכנית הם בעלי בסיס מקצועי רחב שיכול לפתוח מגוון אפשרויות תעסוקה, וכן כלים מגוונים שיכולים לסייע להשתלב בתחום המשפטי והפיננסי. הבוגרים משתלבים במחלקות מסחריות במשרדי עורכי דין וכן בתפקידי כלכלנים בחברות שונות במשק.


הכלים המשולבים יכולים להתאים בין היתר למעוניינים להשתלב במשרדי עורכי דין גדולים, שבהם מעוניינים בבעלי ידע כלכלי ובשוק ההון. שוק העבודה של היום מתאפיין ברב תחומיות ולכן תואר כפול יכול להקנות כלים להשתלבות בתפקידים מגוונים.


על מוסד הלימוד


המסלול האקדמי המכללה למינהל ממוקם בראשון לציון. במוסד זה ניתן ללמוד תואר ראשון ושני במגוון תחומים, בין המסלולים הנוספים המתקיימים בו נכללים תואר בכלכלה וניהול ומנהל עסקים עם התמחות חשבונאות, לימודי פסיכולוגיה ומדעי המחשב, תואר כפול במשפטים וחשבונאות, תואר ראשון בניהול ומערכות מידע, לימודי מנהל עסקים עם התמחויות שונות כגון יזמות וחדשנות, מימון ושוק ההון או פרסום ושיווק, ומסלולים נוספים. בוגרי התואר הראשון יכולים להמשיך גם לתואר שני ולהרחיב את הידע והכלים שברשותם, בין המסלולים המוצעים נכללים תואר שני במנהל עסקים, במשפטים, בכלכלה יישומית ועוד.

עוד מסלולי לימוד - המסלול האקדמי המכללה למנהל