קורס טכנאי מנעולים במכללה לניהול וקריירה

שירות אישי - צור קשר
קורס טכנאי מנעולים במכללה לניהול וקריירה

קורס טכנאי מנעולים וכספות - המכללה לניהול וקריירה

 

שימו לב - הקורס מיועד לתושבי נתניה וסביבתה הקרובה בלבד!


קורס טכנאי מנעולים המתקיים במכללה לניהול וקריירה בנתניה מציע למשתתפיו לרכוש ידע פרקטי הנוגע לשכפול והתאמה של מפתחות, התקנה של מנעולים בדלתות בתים, רכבים ומשרדים והיכרות עם טכניקות מקצועיות לפריצת כספות.


במהלך קורס טכנאי מנעולים משלבים לימוד תיאורטי של התחום עם אימון מעשי. התרגולים יכולים להכיר את התחום באופן יישומי ולצבור ידע שימושי לקראת השתלבותם כטכנאים בשוק העבודה. כיום ישנו ביקוש למנעולנים, מדובר בענף מרכזי בחיי היום יום ושירותים אלה נחוצים הן בשוק הפרטי והן בעולם העסקי. עקב התפתחויות טכנולוגיות ישנו צורך באנשי מקצוע הבקיאים בסוגי המנעולים והכספות העדכניים כדי לתת שירות איכותי ויעיל ללקוחות.

 

מה לומדים?


בתחילת הקורס מכירים המשתתפים סוגי מנעולים ואת המבנה שלהם, וממשיכים בלימוד מעשי של אופן ההתאמה של מנעולים לדלתות. בהמשך מכירים סוגי מנעולים מתקדמים לרבות ביומטריים וממוחשבים, הנפוצים בשוק של היום.


נוסף על כך, נלמדים תהליכי פריצת מנעולים ודלתות, שיפוץ ותיקון של מנעולים, טיפול בכספות מסוגים שונים וכן פתרונות ייעודיים לכלי רכב. המשתתפים מתרגלים בפועל את הכלים הנלמדים דרך תרגולים מעשיים. נרכש גם ידע עסקי רלוונטי לעוסקים במנעולנות, בעזרתו ניתן לנהל קשרי לקוחות ולשווק את השירותים המקצועיים.

 

 

כמה זמן לומדים?


הקורס נפרס על פני שלושה חודשים וחצי. השיעורים מתקיימים פעם בשבוע, בשעות הערב ובמתכונת נוחה לאנשים עובדים.


במהלך ההכשרה משולבים לימוד תיאורטי עם תרגול מעשי, המשתתפים מתנסים הלכה למעשה בשימוש בציוד מקצועי ומכירים מקרוב תהליכי תיקון ושיפוץ מנעולים, טיפול בכספות, התאמת צילינדרים ועוד.

 

נושאי הלימוד


במהלך הקורס לומדים המשתתפים מגוון נושאים, הנה כמה מהם:

 • ייצור מפתחות
 • מבנה הצילינדר
 • התקנת מנעולים
 • מנעולים מתקדמים
 • שיפוץ ותיקון מנעולים
 • כספות אלקטרוניות ומכניות
 • נעילה חשמלית לדלתות רכב
 • קומבינציות להתאמת הצילינדר לדלת
 • ועוד

 

סגל הוראה


לסגל ההוראה ניסיון מקצועי בתחום המנעולנות, וכן ניסיון בהעברת חומרי לימוד ובעמידה מול קהל.

 

מהם תנאי הקבלה?


מועמדים המעוניינים להתקבל לקורס נדרשים לעמוד בדרישות הבאות:

 • 11 שנות לימוד
 • ראיון קבלה

 

איזו תעודה מקבלים?


לאחר סיום הקורס בהצלחה ועמידה בכל הדרישות מקבלים הבוגרים תעודת גמר המוענקת על ידי המכללה לניהול וקריירה.

 

מהן אפשרויות התעסוקה?


טכנאי מנעולים יכולים להשתלב כשכירים בחברות בתחום המנעולנות והאחזקה, וכן באפשרותם לפעול בתחום כעצמאיים ולהציע שירותים מקצועיים ללקוחות פרטיים ועסקיים. בשוק העבודה של היום ישנו ביקוש לאנשי מקצוע אלה.

 

על מוסד הלימוד


המכללה לניהול וקריירה היא מכללה להכשרה מקצועית הממוקמת במרכז העיר נתניה. במכללה סבורים כי בשוק העבודה של היום יש צורך לא רק בידע עיוני אלא גם בכלים מעשיים, ולכן מציעים קורסים המקנים כלים מקצועיים יישומיים שיכולים לסייע בהתמודדות עם אתגרים בעולם התעסוקה. במסלולי הלימוד השונים שמים דגש על יישום בפועל של החומר הנלמד דרך עבודות, מבחנים ותרגולים פרקטיים במעבדות המאובזרות בציוד מתאים. באופן זה יכולים הסטודנטים לצבור ניסיון ולהגיע מוכנים יותר להשתלבות בשוק העבודה. בין התחומים הנוספים שאותם ניתן ללמוד במכללה לניהול וקריירה נכללים קורס מנהל עסקים לתעודה, הכשרה בבנקאות ופיננסים, מסלול להכשרת סוכני ביטוח, קורס ניהול לשכה ומזכירות בכירה, תכנית להכשרת סייעות לרופאי שיניים ועוד.

למידע נוסף לחצו: המכללה לניהול וקריירה