קורס GRE בבית הספר אבי יולזרי

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי פסיכומטרי?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על אבי יולזרי - קורס GRE.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס הכנה לקראת מבחן ה- GRE בבית הספר של אבי יולזרי


מבחן ה – Graduate Record Examinaiton , שידוע גם בתור GRE, הוא מבחן פסיכוטכני שנדרש מהמועמדים למוסדות אקדמיים בחו"ל, בעיקר ארה"ב. קיימים גם מוסדות מסוימים בישראל שדורשים את תוצאות ציון המבחן כתנאי קבלה.

 

המבחן נועד להעריך את ההבנה ואת מיומנויות החשיבה הכמותית והמילולית, וכן לאמוד את כישורי הכתיבה האנליטית של הנבחנים. מדובר במבחן אדפטיבי שנערך באמצעות מחשב: כאשר שאלה נענית נכונה, השאלה הבאה אחריה קשה יותר; כאשר שאלה נענית בצורה שגויה, השאלה הבאה שמוצגת קלה יותר.

 

מסיבה זו, ציון המבחן משוקלל גם על פי נכונות התשובה לכל שאלה, וגם על פי רמת הקושי של השאלה. כדי להתכונן לקראת מבחן מאתגר זה, ניתן להשתתף בקורסים ייעודיים, בהם מתרגלים את המענה על השאלות ומחזקים את השליטה בשפה האנגלית, בה נערך המבחן.

 

בין היתר, ניתן להשתתף בקורס GRE בבית הספר אבי יולזרי.

 

תכנית הלימודים

 

תכנית הלימודים של הקורס מתמקדת בהקניית כלים למענה על השאלות שבשלושת פרקי המבחן: כמותי, מילולי וכתיבה אנליטית.

התלמידים מחזקים את יכולותיהם הלוגיות, האריתמטיות וההשוואתיות. כמו כן, הם מעמיקים בתחומי ניתוח הגרפים ובהסקת המידע מתוך טבלאות.


מעבר לכך, במהלך הלימודים לפרק החשיבה המילולית, שנערך בשפה האנגלית, התלמידים רוכשים מילים חדשות וכך מרחיבים את אוצר המילים שלהם בשפה זו. הם מתרגלים מענה על שאלות בנושאי הבנת הנקרא, השלמת משפטים, וכן לגבי אנלוגיות ויחסי המילים ביניהן.

 

בנוסף, התלמידים מתנסים בכתיבה אנליטית במתכונת הנדרשת בבחינה: הם לומדים כיצד לכתוב חיבורים על נושא נתון, וכן כיצד לחוות דעה ולכתוב חיבור ביקורתי לגבי טיעון המוצג בפניהם. כך, הם מחזקים את יכולות ההבעה בכתב שלהם, על מנת להכין אותם לקראת דרישות המבחן.

 


מתכונת הלימודים


הקורס מוצע במתכונת גמישה, כאשר ניתן לבחור בין שיעורים פרטיים אונליין לבין שיעורים פרונטליים בבית הספר, הממוקם בתל אביב.


כהכנה לקראת הבחינה, התלמידים בקורס מתרגלים רבות, ולומדים להכיר את סוגי השאלות הנשאלות במבחן, מחזקים את שליטתם באנגלית, ומקבלים כלים לניהול זמן נכון ויעיל.


הקורס משלב תרגול רב בבית, כדי לוודא שהתלמידים מגיעים לבחינה ברמת מוכנות גבוהה.


מעבר לכך, מוצע גם קורס GRE אונליין ללימוד עצמי, במסגרתו ניתן להיעזר במגוון סרטונים, חומרי לימוד, היצע גדול של שאלות ופתרונות, וכן 7 מבחנים מלאים הכוללים ניתוח ביצועים ותיקונים. התלמידים בקורס ללימוד עצמי זכאים גם לשעת התייעצות אונליין עם מורה מבית הספר.

 

  • רוצים להתקבל ללימודים אקדמיים בארצות הברית? קראו עוד על קורס SAT


על סגל ההוראה


המורים בקורס GRE של בית הספר אבי יולזרי הם בעלי ניסיון רב בהוראת אנגלית וכן בהכנת תלמידים לקראת בחינות מיון וכניסה למוסדות אקדמיים.


במסגרת הקורס, המורים מעבירים שיעורים פרטיים לתלמידים וכך נותנים להם יחס אישי וליווי צמוד בעת הלמידה למבחן, כולל טיפים ועצות מניסיונם הענף.


על מוסד הלימודים


בבית הספר אבי יולזרי מתמחים בהכנה לקראת מבחני מיון, כניסה, והערכת השפה האנגלית. יכולים ללמוד בבית הספר מי שרוצים ללמוד במוסדות אקדמיים בחו"ל, שכחלק מתנאי הקבלה שלהם דורשים מעבר בחינות כגון GMAT, IELTS, TOEFL, SAT, ועוד.


הקורסים מוצעים אונליין במתכונת קבוצתית או פרטית, וכך מתאפשר לתלמידים לבחור מתי והיכן להשתתף בשיעורים. מעבר לכך, באמצעות מערך הלימודים המקוון הם יכולים לגשת לחומרי הלימוד ולתרגולים בין השיעורים, וכך להתכונן בצורה מיטבית לקראת המבחנים.


בנוסף, מוצעים בבית הספר קורסי אונליין ללמידה עצמית, הכוללים סילבוס מתוכנן, סרטוני וידאו, שאלות לתרגול וכן מבחנים מלאים.


קהל היעד


הקורס מיועד למי שרוצים להתקבל לתארים מתקדמים במוסדות להשכלה גבוהה בארה"ב, וכן מוסדות אקדמיים מסוימים באירופה ובישראל.

עוד על המבחן

 

מבחן הGRE נמשך 3 שעות ו – 45 דקות, ומתקיים במכללת רמת גן.

 

תוצאות המבחן מתקבלות בנפרד: ציוני החלק הכמותי והמילולי מתקבלים מייד עם סיום המבחן, והציון על חלק הכתיבה האנליטית מתקבל 15 ימים לאחר המבחן.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: בית הספר אבי יולזרי

כלים שיעזרו לך לבחור