קורס SAT בבית הספר אבי יולזרי

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי פסיכומטרי?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על אבי יולזרי - קורס SAT.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס הכנה למבחן SAT בבית הספר של אבי יולזרי – קורס SAT אונליין

 

אחד השלבים בתהליך הקבלה ללימודים אקדמיים בארצות הברית הוא מעבר בחינת SAT. זוהי בחינת מיון שבוחנת את הידע של המועמדים במתמטיקה, אנגלית והבעה בכתב. זוהי אחת הדרכים שבהן נוקטים המוסדות האקדמיים בארה"ב למיון המועמדים הרבים למסלולי הלימוד השונים באוניברסיטאות ובקולג'ים. אורכו של המבחן הוא כארבע שעות ונכללות בו שאלות מסוגים שונים שבוחנות את כישורי המועמדים בניסוח, כתיבה, השלמה של משפטים ועוד. יש לציין כי בעוד בארצות הברית תלמידים לרוב ניגשים לבחינה זו במהלך הלימודים בתיכון, בארץ לרוב ניגשים אליה בשלב מאוחר יותר בחיים.

 

מועמדים העומדים בפני בחינות הקבלה והמיון ללימודים בארצות הברית יכולים ללמוד בקורס SAT המתקיים בבית הספר אבי יולזרי. זהו קורס אונליין שבו ניתן לקבל הכנה לקראת המבחן באופן אינטרנטי וגמיש תוך היכרות עם מגוון הנושאים בבחינה ופתרון שאלות ממבחנים אמיתיים. במוסד הלימוד מסייעים בין היתר להכנתם של ספורטאים וספורטאיות ישראלים המעוניינים להתקבל למלגות הספורט של קולג'ים בארצות הברית.


תכנית הלימודים


במהלך קורס ההכנה המשתתפים מכירים לעומק את מבנה מבחן SAT ואת שלל סוגי השאלות שעשויות להופיע בו ובפרקיו השונים. הם מתמקדים בין היתר בפיתוח של כישורי הבנת הנקרא וניתוח של טקסטים אקדמיים ובמקביל מרחיבים את אוצר המילים בשפה האנגלית בהתאם לנדרש במבחן. כמו כן, הם מפתחים אסטרטגיות למידה למבחן לרבות היכרות עם שיטות לניהול זמנים ולפתרון יעיל של השאלות.


תכני הקורס מתבססים על שאלות אמיתיות מבחינות SAT, החל מן השיעור הראשון. באופן זה מחזקים המשתתפים של הידע במתמטיקה ובאנגלית בהתאם לאופי השאלות האופייניות בבחינה והיכרות עם אתגרים נפוצים. מושם דגש על תרגול וקריאה באנגלית לצורך שיפור המיומנויות בשפה.

 

 

מתכונת הלימוד


קורס SAT בבית הספר אבי יולזרי מתקיים במתכונת קורס מקוון, השיעורים נערכים בערבים פעמיים במהלך השבוע וכן בסופי השבוע לבחירת המשתתפים. הם יכולים להתחבר לאתר הקורס מהבית ומכל מקום וכך להתאים את הלמידה ללוח הזמנים האישי ולחסוך זמן. היקפו של המסלול 100 שעות, מהן 80 שעות הוראה פרונטלית ועשרים שעות לסימולציות שאותן פותרים המשתתפים טרם הבחינה.


המסלול כולל גם מפגשי חיזוק מקוונים שמתקיימים בקבוצות קטנות. המשתתפים יכולים לקחת חלק גם בתרגולים אינטראקטיביים שבהם נכללים משחקים וקטעי שמע להטמעת החומר הנלמד.

 

קיימת אפשרות ללימוד פרונטלי בקבוצות קטנות או באופן אישי, בקמפוס בית הספר שבתל אביב.

 

נושאי הלימוד

 

לאורך הקורס לומדים המשתתפים מגוון של נושאים, ביניהם התחומים הבאים:

 

 

  • ניהול זמן בבחינה
  • זיהוי שגיאות במשפט
  • הבעה בעל פה ובכתב
  • פיתוח החשיבה הכמותית
  • סוגי שאלות בבחינת SAT
  • השפה האנגלית וכללי דקדוק
  • ועוד

 

על מוסד הלימוד


בבית הספר אבי יולזרי מתקיימים קורסי הכנה למבחני קבלה לאקדמיה ולבחינות סיווג רמה בשפה האנגלית. בית הספר הוקם לפני כעשרים שנה ובו שמים דגש על חיזוק הביטחון העצמי של הלומדים במקביל להקניית החומר הנדרש בבחינות.


הקורסים בבית הספר נערכים במסלולים שונים כדי לאפשר לתלמידים להתאים את הלמידה לצורכיהן. הלמידה נערכת במתכונת אונליין וכמו כן מתקיימים מסלולי אחד על אחד ללימוד פרטני, בהם ניתן לתכנן את שעות הלמידה לפי ההעדפות והצורכים האישיים. הסטודנטים מקבלים מגוון של עזרים ללמידה כגון סימולציות, תרגילים ומשחקים שמעשירים את חוויית הלימוד. בין המסלולים אותם ניתן ללמוד במוסד זה נכללים קורס GMAT, קורס TOEFL, קורס IELTS, קורס אמי"ר ועוד שלל קורסים.

 

תנאי קבלה וקהל יעד


המסלול מיועד למועמדים ללימודים אקדמיים בארצות הברית אשר עומדים בפני בחינת SAT ומעוניינים לקבל הכנה ממוקדת לקראתה. בשל אופיה הגמיש של התכנית וקיומה במתכונת מקוונת היא יכולה להתאים למועמדים במגוון רמות שליטה בחומר הנדרש בבחינה, שכן מתאפשרים חזרה ותרגול לפי הצורכים האישיים.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: בית הספר אבי יולזרי

כלים שיעזרו לך לבחור