קורס TOEFL בבית הספר של אבי יולזרי

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי פסיכומטרי?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על אבי יולזרי - קורס TOEFL.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס הכנה לקראת מבחן TOEFL בבית הספר אבי יולזרי


מבחן TOEFL, או Test Of English as a Foreign Language, הוא מבחן ממוחשב הבודק את רמת השליטה של הנבחנים בשפה האנגלית כשפה זרה. מבחן זה משמש להערכת רמת מי שמעוניינים ללמוד בארצות הברית, ושלימודיהם נעשו במדינה בה אנגלית אינה שפה ראשונה.

 

מבחן זה כולל 4 חלקים, ואורכו כשלוש שעות. חלקי המבחן כוללים חלק קריאה, חלק שמיעה, חלק דיבור וחלק כתיבה. במהלך חלקי המבחן השונים, המשתתפים נדרשים להדגים את שליטתם בתחומים אלו, תוך ביצוע מטלות שונות – קריאה ושמיעה של קטעים, הקלטת תשובות לשאלות מול המחשב, וכתיבת 2 סיכומים.

 

המיומנויות הנדרשות לצורך מעבר מבחן זה יכולות להיות מאתגרות גם עבור מי שרמתם בשפה האנגלית גבוהה יחסית; לשם כך, ניתן להשתתף בקורסי TOEFL במהלכם המשתתפים לומדים להכיר את חלקי המבחן השונים, לתרגל ולחזק את יכולות השליטה בשפה, ולרכוש אסטרטגיות לניהול זמן על מנת להספיק לבצע את חלקי המבחן השונים בפרקי הזמן המוקצבים להם.

 

בין מוסדות הלימוד שמסייעים למי שרוצים להתכונן לקראת מבחן הTOEFL, ניתן למנות את בית הספר אבי יולזרי.

תכנית הלימודים


במהלך הקורס, התלמידים סוקרים את חלקי המבחן השונים ומתכוננים לקראתם. הם מחזקים את יכולות הבנת הנקרא והנשמע שלהם, וכן את כישורי ההבעה בעל פה.


מעבר לכך, דגש רב מושם בקורס על חלק הכתיבה של המבחן, שנחשב למאתגר ביותר מבין ארבעת החלקים שלו: התלמידים מחדדים את כישורי הכתיבה שלהם, כולל כתיבת סיכום המקשר בין קטע קריאה לבין קטע שמיעה, וכן כתיבת מאמר דעה.


מתכונת הלימודים


הקורס מונה כ – 5 מפגשים, שאורך כל אחד מהם כ – 3 שעות.


הלימודים מתמקדים בפן המעשי, כאשר דגש רב מושם על תרגול במהלך הלימודים ובבית, והמשתתפים מקבלים כלים נכונים למענה על השאלות, ואסטרטגיות לפתרון המבחן בצורה המיטבית.


הקורס מתקיים במתכונת אונליין גמישה, כאשר ניתן לבחור בין למידה בקבוצות ובין שיעורים פרטיים.


הלמידה הקבוצתית מתבצעת בקבוצות קטנות של 4 עד 8 משתתפים. מערך הלמידה המקוון מאפשר לתלמידים גישה לחומרי לימוד באינטרנט גם בין המפגשים, כולל סרטונים, מערכת ללימוד אוצר מילים ואיות, וכן מאגר של מבחנים מלאים לתרגול.


על מנת להתכונן לקראת חלק הכתיבה של המבחן, התלמידים מבצעים מטלות כתיבה רבות במהלך הקורס, ומקבלים עליהן משוב, תיקונים, והערות לשיפור.


הלמידה בשיעורים הפרטיים מאפשרת לתלמידים לבחור בכמה מפגשים הם מעוניינים להשתתף, כאשר כל מפגש מונה כ – 80 דקות. חומרי הלימוד המקוונים נגישים גם לתלמידים שבוחרים במסלול הפרטי.

 


על סגל ההוראה


ברשות המורים בקורס ניסיון רב בהוראת השפה האנגלית, וכן בדרישות המתעדכנות ובהכנה לקראת מבחן TOEFL.


בזכות קבוצות הלימוד המצומצמות, המורים יכולים לתת לתלמידים בקורס יחס אישי ואוזן קשבת, וכך ללוות אותם באופן צמוד בעת הלמידה.


על מוסד הלימודים


בבית הספר אבי יולזרי מוצעים מגוון מסלולי לימוד במתכונות גמישות, עבור מי שרוצים להתכונן לקראת מבחני כניסה למוסדות אקדמיים בארץ ובחו"ל, וכן ללמוד לקראת בחינות אנגלית כשפה זרה. מעבר לכך, בבית הספר ניתנים ייעוץ והכוונה למי שמעוניינים להגר או ללמוד בחו"ל, מתוך היכרות עם הקשיים והאתגרים שמעבר זה עלול לכלול.


בין הקורסים שמוצעים בבית הספר, ניתן למנות קורס הכנה לקראת מבחן IELTS, קורס הכנה לקראת הפסיכומטרי, קורסי הכנה לבחינות SAT, GMAT, וכן הלאה.


מתכונות הלימוד בבית הספר גמישות, על מנת לאפשר לתלמידים לשלב את הלימודים עם לימודים, עבודה וחיי משפחה. הקורסים מועברים אונליין או בכיתות בית הספר שנמצאות בתל אביב.


מערך הלמידה המקוון של בית הספר מאפשר ללמוד באופן קבוצתי, בקבוצות קטנות, וכן באופן אישי, באמצעות שיעורים פרטיים הניתנים בשעות הנוחות לכל תלמיד.

 


תנאי קבלה


הקורס ממוקד ומתמקד בעיקר בתרגול וברכישת אסטרטגיות מועילות לקראת הבחינה, ועל כן הוא מתאים למי שרמת שליטתם בשפה האנגלית בינונית עד טובה.

 

  • מעוניינים להתקבל למוסד אקדמי בבריטניה, אוסטרליה או קנדה? למידע נוסף על קורס IELTS


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: בית הספר אבי יולזרי

כלים שיעזרו לך לבחור