קורס ניהול רכש, לוגיסטיקה וניהול מחסנים בכיר ביחידה ללימודי חוץ רחובות

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס ניהול?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על חוץ רחובות - קורס ניהול רכש, לוגיסטיקה וניהול מחסנים בכיר.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


 קורס ניהול רכש, לוגיסטיקה וניהול מחסנים בכיר ביחידה ללימודי חוץ - המכללה לעסקים רחובות


מנהלי רכש, לוגיסטיקה ומחסנים, אחראים על העבודה השוטפת מול הספקים והעובדים השונים בתוך הארגונים. אנשי מקצוע מיומנים בתפקיד זה, דואגים להבטיח את ההתנהלות התקינה והיעילה של חברות וגופים עסקיים.


על מנת להתקדם לתפקידים בכירים בתחום, ניתן להשתתף בהכשרות מקצועיות שונות למנהלי רכש בכירים, לוגיסטיקה ומחסנים. בהכשרות אלו רוכשים ידע מקיף משלל ענפי ידע: ניהול, משפט, התנהגות ארגונית, פיננסים, ותפעול.


בין הכשרות מקצועיות אלו, ניתן למנות את קורס רכש, לוגיסטיקה וניהול מחסנים בכיר ביחידה ללימודי חוץ ברחובות.


תכנית הלימודים


הסטודנטים רוכשים ידע רב תחומי במהלך הקורס, במסגרתו הם סוקרים את ההיבטים המשפטיים והארגוניים של העבודה במקצוע זה: מעמיקים בתחום החוזים, לומדים על סחר בינלאומי, ועוד.


כמו כן, הם לומדים כיצד לבצע בקרת מלאי בצורה נכונה: כיצד לחזות את כמויות המלאי שאותו יש לרכוש, בהתאם לצריכה. הם מקבלים כלים להבנת עולם המיקור והרכש, לומדים לזהות צרכי רכש שונים, לנהל את המלאי ואת העבודה מול ספקים, כולל ביצוע משא ומתן ותקשורת עם גורמים מחוץ לארגון. כמו כן, הסטודנטים מקיפים סוגיות בשרשרת האספקה.


מעבר לכך, הסטודנטים מעמיקים בתחום ניהול המחסן, תוך קבלת היכרות עם נושאים בשמירה על בטיחות העובדים במחסן, וכן תפקידו של המחסן במסגרת המערך הלוגיסטי של ארגונים.


מתכונת הלימודים


היקפו של הקורס הוא כ – 200 שעות לימוד אקדמיות, שנפרשות על פני כ – 10 חודשים.


הלימודים כוללים כ – 160 שעות במהלכן הסטודנטים לומדים בפועל, ונוסף על כך כ – 40 שעות במסגרתן הסטודנטים עובדים על פרויקט גמר מסכם. נוסף על ההרצאות הפרונטליות, הסטודנטים יכולים להיעזר בממשק אינטרנטי הכולל חומרי לימוד וכן הרצאות מוקלטות.


בפני המשתתפים עומדת האפשרות להיעזר במגוון של מלגות, המתאימות לעומדים בקריטריונים שונים. קיימות מלגות המיועדות לבני 40 ומעלה שעוסקים במקצועות שוחקים, מימון למי שברשותם ניסיון של יותר מ – 20 שנה במקצוע שוחק, וכן מלגות שיקום שכונות, ומלגות מגופים כגון ביטוח לאומי ומשרד הקליטה.


מעבר לכך, הקורס מוכר על ידי משרד הכלכלה ועל כן ניתן להשתמש בפיקדון לחיילים משוחררים ובוגרי שירות לאומי עבור תשלום שכר הלימוד, בכפוף לתנאים של הקרן והאגף לחיילים משוחררים.


נושאי הלימוד


התכנים שאותם סוקרים במהלך הלימודים מגוונים ורב תחומיים, וכוללים נושאים כגון:

 

 

 • הובלה והפצה
 • הכנת אומדני מחיר
 • בקרת מלאי בארגונים
 • שימוש במערכות מידע
 • עבודה מול ספקים ומו"מ
 • סוגיות בשרשרת האספקה
 • מערכות תכנות בלוגיסטיקה
 • היבטים משפטיים של חוזים
 • שמירת נהלי בטיחות במחסן
 • סביבות עסקיות, וסחר בינלאומי
 • ועוד


על סגל ההוראה


המרצה הבכיר שמוביל את הקורס פועל כמנכ"ל ארגון מנהלי הרכש והלוגיסטיקה בישראל, וברשותו ניסיון רב בהוראת תחומי התפעול השונים וכן בעבודה בארגונים מובילים בתעשייה, בתפקידי ייעוץ תפעולי.


על מוסד הלימודים


ביחידה ללימודי חוץ רחובות מוצעות מגוון הכשרות בפיקוח ממשלתי, וקורסים ללימודי תעודה המזכים בהסמכות בינלאומיות.

 

הקורסים השונים משלבים בתוכם תכנים טכנולוגיים ויזמיים שונים, על מנת להכין את הסטודנטים לקראת שוק העבודה הדינמי והתחרותי.


החשיבות אותה מייחסים ביחידה ללימודי חוץ להכנה לקראת עולם התעסוקה, מתבטאת גם בקשרים ושיתופי הפעולה בינה לבין גופים עסקיים מובילים במשק הישראלי. מעבר לכך, ביחידה פועלת חממה לתעסוקה שמאפשרת לסטודנטים להשתלב בכנסי מעסיקים, מועדוני נטוורקינג, סדנאות לקידום הקריירה, ועוד.


במסגרת בתי הספר השונים הפועלים ביחידה ללימודי חוץ, ניתן לרכוש הכשרה לקראת מקצועות מבוקשים תוך השתתפות במגוון קורסים, וביניהם קורס אבטחת איכות, קורס סחר בינלאומי, קורס תכנות מערכות פריוריטי, וקורסים רבים נוספים.


תנאי קבלה


הקורס מתאים למי שעוסקים בתחומי הרכש, ניהול הלוגיסטיקה, וניהול המחסנים, וכן בעלי תפקידים בכירים במחלקות שונות בארגונים, ובעלי עסקים קטנים או בינוניים, שרוצים לקדם את הקריירה שלהם באמצעות רכישת הסמכה בינלאומית מטעם גוף ישראלי מוכר.


תעודה


כדי להיות זכאים לשתי תעודות ההסמכה בסיום הקורס: ניהול רכש וקניינות APP, וכן ניהול לוגיסטיקה ומחסנים ALWP, יש לעמוד בהצלחה בבחינת גמר חיצונית.

 

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: היחידה ללימודי חוץ התאגדות העסקים הקטנים והבינוניים

כלים שיעזרו לך לבחור