רוית אסף באר שבע

רוצה לדעת על לימודים בנושאי מכללות? רוצה שנחזור אליך עם תשובות?

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על רוית אסף באר שבע.

המידע באתר הועיל ל89% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


רוית אסף באר שבע

 

על מוסד הלימוד


רשת בתי הספר למקצועות האיפור והיופי "רוית אסף" עורכת מגוון קורסים במקצועות היופי, הוא הוקם על ידי רוית אסף על סמך ניסיונה העשיר בתעשיית האיפור ובעולם האופנה. תכניות הלימוד בבית הספר מתקיימות במספר מגמות: מגמת איפור, מגמת איפור קבוע, מגמת שיער, מגמת ציפורניים, מגמת ריסים וגבות, ומגמת סטיילינג. בקורסים השונים שמים דגש על הקניית כלים יישומיים לפיתוח קריירה במקצועות היופי השונים, בין היתר דרך שילוב פרויקטים מעשיים וימי צילום וכן באמצעות התכתבות עם סגנונות וטרנדים מובילים בתעשייה.


תושבי ותושבות באר שבע וסביבתה המעוניינים לרכוש את הכלים להשתלבות בקריירה מאתגרת ויצירתית יכולים ללמוד בקורסים השונים ברוית אסף באר שבע. בסניף זה נערכות מגוון של הכשרות שחלקן מוכרות על ידי משרד העבודה והרווחה לצורך קבלת דיפלומה מקצועית מטעמו. כמו כן, בחלק מן ההכשרות ניתן ללמוד על חשבון הפיקדון.

 

היכן לומדים? מיקום ודרכי הגעה


סניף באר שבע של מוסד הלימוד הוקם בשנת 2004. הוא ממוקם בשדרות דוד טוביה 125, בגרנד קניון. ההגעה למקום נוחה מרחבי העיר ובמקום חניון שבו יכולים תלמידים המגיעים ברכב הפרטי להשתמש, מה שמאפשר להם ללמוד בנוחות וקרוב למקום מגוריהם. במוסד הלימוד חדר סדנאות שבו התלמידים יכולים לתרגל את החומר הנלמד וכן חנות שבה נמכרים מוצרי טיפוח ואיפור. בעזרת שלל הכלים המקצועיים הנרכשים במהלך הקורסים, הבוגרים יכולים לפתוח דלת לשלל אפשרויות תעסוקה בעולם מקצועות היופי, כגון השתלבות בחברות איפור וטיפוח או הקמת עסקים ויוזמות עצמאיים משלהם באזור הדרום.


מסלולי לימוד


קיימים מגוון של קורסים הנערכים ברוית אסף באר שבע, ביניהם:

 

קורס איפור מקצועי - קורס איפור זה נערך בשיתוף עם חברת MAC הבין לאומית. במהלכו מכירים מגוון של כלים מקצועיים לפיתוח קריירה כמאפרים. המשתתפים רוכשים מקצוע עיקרי וכן יכולים ללמוד שלל התמחויות כגון איפור כלות, איפור יום, איפור ביוטי ואיפור אופנה. כדי לתרגל בפועל את העקרונות הנלמדים משולבים בקורס מגוון של תרגילים פרקטיים. הם לוקחים חלק בהתנסות בשטח במסגרת הפקות אופנה, תכנות טלוויזיה, צילומי פרסומות ואירועים משלל סוגים.

 

איפור אייר בראש - בתכנית זו המשתתפים לומדים על טכניקת האיפור בטכנולוגיית איירבראש, אשר בה משתמשים כיום מאפרים מובילים בתעשיית התקשורת והאופנה בעולם כגון בהפקות ובתצוגות. המסלול מיועד לבוגרי קורסים מקצועיים באיפור ולמאפרים מנוסים וותיקים המעוניינים להרחיב את הידע בתחום.


קורס איפור אמנותי - במהלך קורס איפור אמנותי רוכשים המשתתפים כלים לאיפור בתעשיות הקולנוע, הטלוויזיה והתיאטרון. מסלול זה מיועד למאפרים בעלי תעודות ולבוגרי קורס איפור מקצועי Master Pro במוסד הלימוד. במהלכו ניתן להרחיב את הידע המקצועי והפרקטי ולרכוש כישורים יצירתיים חדשים. במהלך הקורס מתנסים בהפקות קונספט שונות כדי לתרגל את האפקטים והסגנונות הנלמדים.

 

איפור סטיילינג וטיפוח אישי - במהלך הקורס ניתן ללמוד כיצד להתאפר ברמה מספקת, באופן המותאם למבנה הפנים, לסוג העור, ולצורכים האישיים.

 

קורס איפור אישי - הקורס מתקיים במתכונת פרטנית, ובמהלכו ניתן להכיר טכניקות שונות לאיפור אישי באופן מיטבי.

 

קורס הוראה והדרכה - הקורס מתאים למאפרים ולעוסקים במקצועות היופי, המעוניינים לרכוש ידע פרקטי להדרכה ולהוראת איפור, לצורך הרחבת תחומי עיסוקם.

 

קורס ביוטי לנערות - בקורס זה יכולות נערות להתמחות בלק ג'ל, ובאיפור ביוטי, תוך תרגול מעשי (ישנה אפשרות ללמוד כל תחום בנפרד).
 

קורס איפור קבוע ומיקרובליידינג - הקורס חושף לטכניקות איפור קבוע לגבות ולשפתיים, ובמהלכו ניתן להתמקצע בשיטת מיקרובליידינג ובשיטת האייליינר.

 

קורס בניית ציפורניים - קורס בניית ציפורניים מקיף מגוון נושאים חשובים בתחום זה, לרבות שיטות בניה וטכניקות טיפול אסתטי וטכני בציפורני הידיים והרגליים. המשתתפים מכירים מכשור מתקדם ולומדים על סגנונות וטרנדים בתחום. קורס זה נערך בפיקוח של משרד העבודה.

 

קורס לק ג'ל - במסגרת קורס זה המשתתפים יכולים להכיר את אחת השיטות המבוקשות כיום בתחום טיפוח הציפורניים. הוא מתאים גם לחסרי ידע קודם בתחום. במהלכו לומדים על השלבים בהכנת הציפורניים למריחת הלק וסוקרים טכניקות בסיסיות לעבודה. התכנית נערכת בשיתוף פעולה עם המותג האיטלקי Layla Milano ללק ג'ל.

 

קורס מניקור פדיקור - זוהי תכנית הכשרה מקיפה הכוללת מניקור פדיקור עם התמחות בפדיקור באישור של משרד העבודה. המשתתפים רוכשים ידע מקצועי נרחב להשתלבות בענף טיפוח זה תוך היכרות עם מכשור וטכניקות עבודה מובילות, כמו כן הם סוקרים מגמות מבוקשות בענף.

 

קורס טרנדים וקישוטי ציפורניים - במהלך קורס זה, יכולות בוגרות קורס בניית ציפורניים להתוודע לטרנדים עכשוויים בתחום עיסוקן, וכך להציע שירות איכותי יותר ללקוחותיהן.

 

קורס סטיילינג - משתתפים בקורס זה מפתחים מיומנויות מקצועיות בתחום הסטיילינג, אשר מאפשר שילוב של טרנדים באופנה יחד עם יצירתיות ואינדיבידואליות. המשתתפים עוסקים בעקרונות מרכזיים באופנה ותדמית וכן בהפקות ועיצוב. הם לומדים כיצד מתאימים ביגוד ופריטי אופנה וכיצד משלבים אותם עם תכשיטים ואביזרים ליצירת מראה המותאם ללקוחות. במהלך הקורס נכללים שיעורים אישיים שבהם יוצרים תיק עבודות. כמו כן נערכות בו הרצאות אורח שבהן פוגשים סטייליסטים, אמנים ומעצבים.

 

קורס ספרות ועיצוב שיער מקצועי - במהלך קורס ספרות המשתתפים מתמחים בעיצוב שיער לנשים בשלל סגנונות ואורכים. הם לומדים על נושאם טכניים כגון התאמת תספורת למבנה פנים, על היבטים פסיכולוגיים של התחום כגון תקשורת עם לקוחות וכן סוגיות כגון שימוש בחומרים ובציוד מקצועי. במסגרת הקורס הם יכולים לפתח את היצירתיות והסגנון האישי תוך התכתבות עם מגמות מבוקשות בענף הספרות.

 

קורס ספרות גברים וילדים - במהלך הקורס נרכשים שלל כלים להקמת מספרה תוך היכרות עם שלל טרנדים ותהליכי עבודה ייעודיים לעבודה עם גברים ועם ילדים. בתכנית מבינים כי הדרישות היום בתחום הן מורכבות מבעבר וכך מכירים במהלכו שלל סוגי תספורות מורכבות ועדכניות. כמו כן, הם לומדים כיצד להתאים את העיצוב למבנה הפנים ולצורכים של הלקוח וכן נידונות סוגיות כגון טשטוש של אזורים עם שיער דליל.


קורס עיצוב שיער ותסרוקות MASTER - קורס Master עיצוב תסרוקות מוכר על ידי משרד הכלכלה. במהלך הקורס ניתן להתמקצע בעיצוב תסרוקות כדי להשתלב בשלל אירועים והפקות אופנה. התכנית מיועדת למעצבי שיער מנוסים ובמהלכה ניתן לרכוש מקצוע משלים ובו שלל התמחויות, תכנית זו יכולה להתאים גם לעוסקים בתחומים כגון סטיילינג ואיפור ביוטי, שברצונם להכיר כלים מעולם עיצוב השיער ליישום בעבודתם עם לקוחות.

 

קורס החלקות שיער מקצועי - בקורס זה יכולים אנשי מקצוע בתחום עיצוב השיער להתמקצע בהחלקות שיער, עם דגש על היכרות מעשית עם טרנדים וסגנונות מבוקשים.

 

קורס עיצוב גבות - משתתפות קורס זה יכולות לרכוש הכשרה בעיצוב גבות במגוון טכניקות, בהן בחוט, בשעווה, בפינצטה, ובמספריים.

 

קורס שזירת ריסים MASTER - במהלך קורס זה יכולים העוסקים במקצועות היופי להתמקצע בתחום מבוקש, ולהכיר את טכניקת הלחמת הריסים, לצורך הרחבת קהל הלקוחות.

 

קורס הרמת ריסים וגבות - השתלמות זו מאפשרת הרחבה והעמיקה של הידע בתחום עיצוב הגבות תוך היכרות מעשית עם טכניקת הרמת הריסים והגבות הטבעיות.

 

למי מתאימים הקורסים?


קורסים אלה מיועדים לתושבי באר שבע והסביבה המעוניינים להתמקצע או להתקדם בתחומי היופי. תנאי הקבלה לקורסים משתנים ממסלול למסלול. חלקם מתאימים גם למתחילים שאין ברשותם ניסיון קודם במקצועות היופי המעוניינים לרכוש את הכלים הנחוצים לתחילת קריירה בענפים השונים כגון איפור ועיצוב שיער. כמו כן, קיימות הכשרות המיועדות לבוגרי קורסים באיפור ועיצוב שיער או לבעלי מקצוע בענפים הללו, המעוניינים לקדם את הקריירה ולפתוח אופקים מקצועיים חדשים. בתחומי היופי, הרחבת המומחיות יכולה לתרום רבות לאנשי המקצוע ולסייע להם להרחבת קהל הלקוחות שלהם.

 

מתכונת הלימוד


הקורסים ברוית אסף באר שבע משלבים בין לימוד עיוני לבין תרגולים פרקטיים. המשתתפים לוקחים חלק בהתנסויות מעשיות ויוצאים לימי הפקה וצילום בשטח, שבהם הם יכולים ליישם הלכה למעשה את הכלים הנלמדים ולהיחשף למגמות מובילות בעולמות היופי, האיפור והאופנה. במרבית הקורסים ניתן לבנות תיק עבודות אשר יכול לשמש את המשתתפים לאחר תום הכשרתם, בצאתם לשוק העבודה. חלק מן ההכשרות כוללות גם מפגשים עם אנשי מקצוע בתחום הנלמד, אשר חושפים בפני המשתתפים את רזי המקצוע מתוך ניסיונם בתעשייה.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: רוית אסף - רשת בתי ספר לאיפור ומקצועות היופי

עוד מסלולי לימוד - בית ספר לאיפור רוית אסף

כלים שיעזרו לך לבחור