קורס ניהול מלאי ורכש במכללת MBC

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס ניהול?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מכללת MBC - ניהול מלאי ורכש.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס ניהול מלאי ורכש במכללת MBC לטכנולוגיה


יעילות ואיכות בתחום הלוגיסטי


מכללת MBC למדעים וטכנולוגיה מציעה קורס ניהול מלאי ורכש, שבו ניתן לקבל את הכלים להשתלבות במקצוע מבוקש בתחום הלוגיסטי. התכנית מאפשרת להיחשף לשלל כלים פרקטיים ולעקרונות עיוניים שחיוניים לניהול לוגיסטי ולניהול מחסנים בתעשייה הדינמית והמתקדמת של היום.


בעזרת הכלים הנרכשים בתכנית יכולים הבוגרים להשתלב בשורות ארגונים תעשייתיים כמנהלי מחסנים ומערכי רכש וכך להתחיל לפתח קריירה מאתגרת בעולם הלוגיסטי. כמו כן, הקורס יכול לסייע למי שפועלים כבר בזירה הלוגיסטית ומעוניינים ללמוד כיצד לפתח ולמנף תהליכים מקצועיים כדי לקדם את התפקוד הארגוני ולהגדיל את רווחיותו.


תכנית הלימודים


במהלך קורס ניהול מלאי ורכש המשתתפים לומדים בהרחבה על תהליכים מקצועיים בתחום ניהול מלאי מקצועי וניהול מחסנים וכן בניהול רכש בתעשייה. הם מקבלים כלים לפיתוח ולקידום של תהליכי עבודה וצוברים ידע תיאורטי בניהול תהליכי רכש משלל סוגים. הם בוחנים שינויים ומגמות עכשוויות בתחומים כניהול מחסן מודרני וניהול לוגיסטיקה ומכירים טכנולוגיות תעשייתיות מתקדמות וכלים ניהוליים חדשניים. נוסף על כך, הם מתוודעים לפתרונות מקצועיים לטיפול בזרימת נתונים בקנה מידה גדול במסגרת הארגון ולומדים כיצד לנהל היבטים לוגיסטיים אלה באופן רווחי, יעיל ואיכותי.

 


מתכונת הלימוד


היקפו של הקורס הוא כ - 135 שעות לימוד. הוא מחולק ל - 34 מפגשים שאורכו של כל אחד מהם הוא כ - 4 שעות לימוד. השיעורים מתקיימים אחת לשבוע במתכונת הנוחה למעוניינים לשלב את ההכשרה עם עבודה. הקורס משלב בין תכנים עיוניים והרצאות לבין תרגולים מעשיים שמטרתם לאפשר לתלמידים להכיר מקרוב את עקרונות הרכש הנלמדים ולתרגל את השימוש בהם הלכה למעשה במצבים הלקוחים מן התעשייה.


על מוסד הלימוד


מכללת MBC ממוקמת באזור התעשייה של חצור הגלילית והיא הוקמה במטרה לשמש מרכז טכנולוגי עבור האזור ולהוות מרכז לפיתוח הגליל בענפי התעשייה, הכלכלה והחינוך. במכללה שואפים להעניק לתלמידים הזדמנויות לפיתוח הכישורים והיכולות כדי לפתוח דלת לקריירה מבוקשת במגוון של ענפים. תכניות הלימוד במכללה מתעדכנות בהתאם לתהליכים ושינויים בתעשייה ובמשק כדי לאפשר לבוגרים להגיע מוכנים אל ההשתלבות בתעסוקה ולהתמודד בהצלחה עם אתגרים מקצועיים רבים.


הקורסים במכללה מתקיימים בכמה מגמות, בהן המגמה לחשמל ולאלקטרוניקה, המגמה למכונות, המגמה להייטק ומחשבים, המגמה לפיננסים וחשבונאות והמגמה ללימוד מקצועות היופי. בין הקורסים המתקיימים במכללה אפשר למצוא קורס הבטחת איכות, קורס בקרים מתוכנתים, קורס טכנאי מיזוג אוויר, קורס טכנאי מנעולים, קורס ריתוך, קורס מערכות אינסטלציה ושברבות, קורס הנהלת חשבונות, קורס חשבות שכר ועוד מגוון רחב של הכשרות שמותאמות לצורכי שוק העבודה העכשווי.


תנאי קבלה


תכנית זו מתאימה הן לעוסקים בתחום הרכש והלוגיסטיקה והן לחסרי ניסיון מקצועי. היא יכולה להתאים לעובדי ניהול לוגיסטיקה וניהול מלאי במפעלים בתעשייה, בארגונים עסקיים, במוסדות ציבור ובחברות פרטיות שברצונם לשכלל את סל הכלים המקצועי ולקדם את איכות העבודה. כמו כן, הקורס יכול להתאים לעוסקים בענפים אחרים במשק שמעוניינים לעבור הסבה מקצועית לתחום המלאי והרכש ולפתח בהם קריירה. כחלק מדרישות הקבלה לתכנית על המועמדים לעבור ראיון מול וועדת קבלה. מומלץ לפנות אל מוסד הלימוד לצורך קבלת המידע המדויק והעדכני לגבי תנאי הקבלה לקורס זה.


תעודה


משתתפים שעומדים בדרישות במהלך התכנית ומשלימים אותה בהצלחה זכאים לקבל תעודת ניהול מחסן ממוחשב" שמוענקת על ידי משרד הכלכלה וכן תעודת גמר שניתנת על ידי מכללת MBC לטכנולוגיה ולמדעים. כדי לקבל את התעודות הללו על המשתתפים להיות נוכחים בלפחות 85 אחוזים מן המפגשים במהלך הקורס ולעמוד בכל המטלות במהלכו.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת MBC - המכללה לטכנולוגיה ומדעים

כלים שיעזרו לך לבחור