רוצה פרטים על קורס אטסי?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס מסחר באטסי Etsy

רוצה לדעת על קורס אטסי? אנחנו רוצים לעזור לך!

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות, לרבות איפה אפשר ללמוד, תנאי קבלה למסלולים השונים, מלגות, מה העלויות ועוד. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל89% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס אטסי - קורס מסחר ומכירות ב - Etsy


אטסי היא פלטפורמה למכירות ברשת שמתמחה בעיקר במכירה של פריטי אמנות, מלאכה, יצירה ואספנות. היום פועלים באתר מיליוני מוכרים, לאתר עצמו נחשפים מאות מיליוני גולשים מכל רחבי העולם, מה שמציב אפשרויות רבות למכירת מוצרי האמנות לקהל רחב ומגוון. גם בישראל פועלים באטסי אלפי יוצרים מקומיים שמוכרים את יצירותיהם לקהל רחב של קונים.

 

למרות היותו של ממשק האתר פשוט למדיי לתפעול, לא מעט אמנים ומעצבים לא מצליחים למנף את המכירות באמצעותו. בדומה לפלטפורמות אחרות למסחר אלקטרוני, גם באתר אטסי קיימים "סודות מכירה" וכלים שיווקיים ייעודיים שיכולים לעזור למוכרים להגדיל את קהל הלקוחות ולהעלות את כמות המכירות החודשית. קורס אטסי מתמקד בהקניית סל הכלים השיווקי שנחוץ כדי לקדם ולהרחיב את המכירות באתר.

 

קורס מכירות באטסי מציב יתרונות רבים לאמנים ויוצרים. הוא יכול לסייע להם להרחיב את המכירות שלהם לזירה הבין לאומית. לא מעט מעצבים בוחרים לעבור למכירות מקוונות לצד מכירת התוצרת שלהם בירידים ודוכנים. היקף המכירות באטסי ממשיך לעלות משנה לשנה, והציפייה היא כי גם בעתיד הקרוב האתר ימשיך לשמש זירה פופולרית למסחר בתחום האמנות.

 

 

קורס אטסי


קורס מסחר באטסי מתמקד באסטרטגיות שיווקיות לקידום מכירות בחנות המקוונת. המשתתפים בקורס לומדים כיצד להקים חנות וכן כיצד לתפעל אותה באופן יעיל ורווחי. הם דנים בשיטות לניהול מכירות ולניתוחן וסוקרים שיטות לבנייה של אסטרטגיה שיווקית שמותאמת למוצרים הייחודיים שלהם. אחד הדגשים העיקריים בקורסים הוא הגדלת קהל הלקוחות וכך נלמדות שיטות שיכולות לעזור לאמנים למשוך לקוחות אל האתר, לרבות בסיוע של אפליקציות עזר ושילוב עם רשתות חברתיות או בלוגים.


נוסף על כך, משתתפי הקורסים מתוודעים לתהליכי השילוח שנדרשים במכירת המוצרים וסוקרים סוגיות במיסוי ומכס שרלבנטיות לסוחרים. חלק מן הקורסים כוללים גם לימוד של מיומנויות צילום שיכולות לסייע למוכרים להציג את המוצרים שלהם ביעילות רבה יותר.


קורסים ללימוד אטסי נפרשים לרוב על פני חודשיים עד שלושה חודשים והם כוללים מפגשים חד שבועיים, לרוב בשעות הערב. חלק מהקורסים מתקיימים בשעות הבוקר ואחרים במתכונת ערב, כדי לסייע למשתתפים להתאים את הלימוד ללוח הזמנים שלהם.


קורס אטסי למתקדמים


סוחרים ותיקים ומנוסים יותר שמחפשים להרחיב את סל הכלים המקצועי יכולים ללמוד גם בקורס אטסי למתקדמים. מסלולים אלה מתמקדים בהקניה של כלים מתקדמים לסוחרים ולבעלי חנויות מקוונות והם כוללים לימוד של שיטות לטיוב קמפיינים ולניתוח של דפוסי המכירה, כדי להגדיל את הרווחים. כמו כן, הקורסים המתקדמים חושפים את המשתתפים לעדכונים בפלטפורמת אטסי ולחידושים שמוטמעים בה, כדי לרענן את סל הכלים שברשותם של המשתתפים.


קורס אטסי און ליין - קורס אטסי אונליין


לצד הקורסים הפרונטליים ללימוד המסחר באטסי, קיימים גם קורסים מקוונים בתחום. הקורסים אונליין מאפשרים להתאים את הלמידה ללוח הזמנים האישי והם מתאפיינים בגמישות רבה. ניתן למצוא קורסים אונליין למכירות באטסי במגוון של רמות, כגון קורסים למתחילים וקורסים למתקדמים. לרוב לצד השיעורים המוקלטים המשתתפים יכולים לקבל סיוע ותמיכה מסגל הקורס שעוזר להם בהתמודדות עם אתגרים שעולים במהלך המסחר.


קורס אטסי חינם


קורס אטסי חינם מתקיים במספר מסלולים מקוונים, מדובר על קורסים אונליין שמציעים בתי ספר וארגונים שונים ללימוד ראשוני של הפלטפורמה. בדרך כלל אלה קורסים שמתאימים למתחילים והן נוגעים באופן ראשוני בלבד בתהליך פתיחת החנות באטסי. יתר הקורסים ללימוד המסחר באטסי כרוכים בתשלום, הן במסגרות מקוונות והן בקורסים פרונטליים.


קורס אטסי פרטי


סוחרים מנוסים יותר שמעוניינים בכלים ממוקדים לייעול העסק המקוון שלהם יכולים ללמוד גם בקורסים אחד על אחד ללימוד המסחר באטסי. קורסים אלה מתקיימים במתכונת אישית עם מדריך מנוסה, שמתמקד בצורכים האישיים של התלמידים, באופי החנות שלהם ובבעיות עמן הם מתמודדים. קורסים פרטיים באטסי הם בדרך כלל קצרים יותר בהיקפם מן הקורסים הקבוצתיים וזאת משום שהם נערכים במתכונת ממוקדת בהתאם לדרישות התלמיד.


קורס איביי אטסי


חלק מן המסלולים מציעים הכשרה משולבת במכירות באיביי ובאטסי. בקורסים אלה המשתתפים לומדים כיצד ליצור לעצמם נוכחות מקוונת במספר פלטפורמות מכירה, כדי להגדיל את היקף המכירות. נוסף על כך, ניתן ללמוד על תהליכי המסחר בשני האתרים הללו במסגרת קורס מסחר אלקטרוני, שמקיף פלטפורמות מגוונות למכירות באינטרנט ולניהול חנות מקוונת.


נושאי לימוד


המשתתפים בקורסים השונים ללימוד אטסי לומדים על שלל נושאים כגון -

 

 • פתיחת חנות באטסי
 • קידום מוצרים אורגני
 • שיווק אונליין ואופליין
 • הגדלת תנועה לחנויות
 • אפליקציות עזר למוכרים
 • בניית אסטרטגיה שיווקית   
 • צילום מוצרים
 • ניתוח מכירות
 • ייעול קמפיינים
 • תמחור מוצרים
 • שימוש בפינטרסט   
 • ועוד


קהל ידע ותנאי קבלה


קורס אטסי מתאים ליוצרים ואמנים שמעוניינים למכור את תוצרתם במרחב המקוון. אטסי מאפשרת מכירה של שלל סוגי מוצרי אמנות, וכך הקורס יכול להתאים לציירים, לפסלים, למעצבי תכשיטים, למעצבים גרפיים, למעצבי מוצר ולעוסקים בתחומים כגון עיצוב אופנה, תפירה ורקמה.


הקורסים מתאימים הן ליוצרים שאין ברשותם חנות מקוונת וברצונם לפתוח חנות משלהם, והן למי שכבר יש ברשותם חנות ומעוניינים לקדם את אסטרטגיות השיווק. המסלול מתאים גם לבעלי חנויות באתרי סחר אלקטרוני אחרים, כגון איביי ואמזון, שברצונם להרחיב את החשיפה הדיגיטלית למוצרי האמנות שלהם.


תנאי הקבלה לקורסים משתנים בין המוסדות, בדרך כלל המשתתפים נדרשים להיות בעלי שליטה ברמה טובה ביישומי אינטרנט וברשתות חברתיות ולהפגין שליטה בשפה האנגלית. חלק מהמוסדות עורכים ראיונות אישיים לבדיקת ההתאמה של המועמדים לקורס.


תעודה ואפשרויות תעסוקה


לבוגרים ניתנת בדרך כלל תעודת גמר מטעם המוסד המלמד. לאחר סיום הקורס, הם יכולים לפתוח חנות עצמאית באתר אטסי או לקדם את החנות הנוכחית שלהם ולייעל את פעילותה. הם יכולים גם להשתמש בידע שברשותם כדי להשתלב בתפקידי ייעוץ בתחום השיווק הדיגיטלי ולשמש מומחים לניהול מדיה חברתית עבור עסקים וארגונים בתחום העיצוב והיצירה.


בוגרי המסלול יכולים גם להמשיך לקורסים נוספים בתחום המסחר האינטרנטי וכך להרחיב את הכלים שברשותם למכירת היצירות שלהם. בין היתר, באפשרותם ללמוד בקורס אינסטגרם, קורס איביי וקורס אמזון. כמו כן, הם יכולים ללמוד בקורסים בתחומים כשיווק דיגיטלי, קידום אתרים וניהול רשתות חברתיות בעזרתם יוכלו לייעל את תהליכי השיווק שלהם.


מכללות קורס אטסי

 

 

 • בית הספר חשיפה - האוניברסיטה הפתוחה (הכפר הירוק): חשיפה הוא בית הספר למקצועות המדיה והדיגיטל של לימודי החוץ באוניברסיטה הפתוחה, הוא עורך קורס מומחה למסחר באטסי, שהיקפו 40 שעות אקדמיות המחולקות לשמונה מפגשים שבועיים. הקורס מתאים הן לסוחרים מנוסים באטסי והן למי שמעוניינים לקחת צעדים ראשונים במסחר באתר והוא משלב תרגולים מעשיים במעבדת מחשבים ליישום הטכניקות השיווקיות הנלמדות. בתחום המסחר המקוון, נלמדים בבית הספר גם קורס איביי, קורס אמזון וקורס ניהול איקומרס. כמו כן, נערכים בבית הספר קורס שיווק דיגיטלי, קורס כתיבה שיווקית, קורס עיצוב גרפי, קורס עריכת וידאו ועוד שלל הכשרות בתחום המדיה.

 

 • מעוף - הסוכנות לעסקים קטנים (ברחבי הארץ): הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים "מעוף" של משרד הכלכלה עורכת מגוון של קורסים לקידום בעלי עסקים קטנים, בהם גם מספר קורסים בתחום המסחר באטסי שנערכים בערים שונות בארץ. היקפם של הקורסים הוא לרוב כשבעה או שמונה מפגשים והם מתאימים לאמנים וליוצרים פעילים. כמו כן, הסוכנות מציעה קורס יזמות עסקית, קורס איביי, קורס מכירות, קורס פייסבוק עסקי ועוד שלל הכשרות.

 

 • לירן וייס (תל אביב): הקורס מתקיים מטעם חברה לייעוץ בתחום האיקומרס. החברה מציעה קורס אטסי פרונטלי וכן קורסים מקוונים, כגון קורס אטסי למתקדמים, קורס אמזון וקורס פינטרסט. בקורס הפרונטלי נלמדות דרכים להגדלת קהל הלקוחות וכן מושגים בשילוח, צילום המוצרים ומציאת תחום מכירה ייחודי.
שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס אטסי?

רוצה לדעת יותר על קורס אטסי?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד קורס אטסי