רוצה פרטים על קורס דירקטורים במרכז?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס דירקטורים באזור המרכז

רוצה לדעת על קורס דירקטורים במרכז? אנחנו רוצים לעזור לך!

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות, לרבות איפה אפשר ללמוד, תנאי קבלה למסלולים השונים, מלגות, מה העלויות ועוד. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל89% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס הכשרת דירקטורים במרכז


מחפשים קורס דירקטורים בתל אביב והמרכז?


מדי יום מתבצעות בכל חברה או ארגון מגוון של החלטות פיננסיות ועסקיות הרות גורל. מתכנון של התקציב ועד להחלטה על אפיקי השקעה חדשים וכדאיים, ישנם לא מעט דילמות שעומדות בפני ארגונים בדרך לרווחיות. כאשר מדובר על חברות ציבוריות שנסחרות בבורסה, החברה גם נדרשת לדאוג לאינטרסים של בעלי המניות, שלא תמיד עומדים בקנה אחד עם האינטרסים של מנהלי החברה. הדירקטוריון, או מועצת המנהלים, הוא גוף שבא לפקח על ההתנהגות של הארגון ולקבוע את האסטרטגיה והמדיניות שלו. חברי הדירקטוריון נדרשים לדאוג לכך שהחברה תתנהל באופן יעיל ותוך שמירה על דרישות החוק, כך שתניב רווחים מקסימליים.


המשק של היום הוא דינמי מאי פעם ובכל העת מתחוללים בו שינויים הן ברמה המקומית והן ברמה הגלובלית. תהליכים אלה מחייבים את הדירקטורים להחזיק בסל רחב מאוד של כלים ולהתעדכן בכל העת בדרישות החדשניות שמוטלות עליהם. לשם כך, בוחרים לא מעט בכירים לגשת לקורס להכשרת דירקטורים, בו הם יכולים לרכוש את כל המיומנויות שחיוניות לנושאי משרה בעולם הארגונים של היום. הקורסים הללו מיועדים בעיקר למועמדים לכהונה כדירקטורים, למנכ"לים, לסמנכ"לים, ליועצים לחברות פרטיות וציבוריות, למבקרים פנימיים, לרואי חשבון וליועצים משפטיים שמעוניינים לשדרג את הקריירה שלהם ולקבל אחריות רבה יותר בעולם העסקי.


מי שמעוניינים ללמוד במרכז הארץ יכולים לבחור מבין מגוון של מוסדות לימוד באזור, אשר מציעים קורס דירקטורים מסוגים והיקפים שונים. רבים מבין הקורסים מתקיימים בתל אביב, אך ניתן למצוא קורסים גם בערים סמוכות. בדרך כלל, הקורסים משלבים תרגולים והתנסויות מעשיות שבאות לסייע לבכירים ולמנהלים להיחשף לאתגרים ולדילמות של חברי דירקטוריון בימינו, במטרה להעניק להם את הכלים המיטביים להשתלבות בתפקידי נושאי משרה בכירה ולהתמודדות יעילה ואיכותית עם עבודתם בהמשך הדרך.

 


מוסדות הלימוד

 

מרכז ההדרכה במכון התקנים הישראלי


מכון התקנים הישראלי מפעיל מרכז הדרכה שממוקם בעיר תל אביב, בו מתקיימות הכשרות מקצועיות מגוונות. המרכז מציע קורס הכשרת חברי דירקטוריון לתאגידים וחברות ציבוריות. הקורס כולל כ - 12 מפגשים ונפרש על פני כ - 40 שעות לימוד. הוא מתאים לנבחרי ציבור, למנהלים ברשויות מקומיות, ליועצים ולמנהלים בארגונים אשר מעוניינים להשתלב בתפקידי דירקטור, כאשר ייחודה של התכנית הוא בהעמקתה בתרבות עבודה שאופיינית למגזר המוניציפלי והציבורי. במהלך הקורס המשתתפים לוקחים חלק בדיונים כיתתיים, במפגשים עם ראשי דירקטוריון בכירים במשק וכן מתנסים בסימולציות אשר מדמות תרחישים משגרת העבודה בתחומים שונים.


מרכז ההדרכה מציע עוד מגוון של קורסים ללימודי תעודה, בענפים מבוקשים. בין התחומים אותם ניתן ללמוד במוסד זה נכללים קורסים בתחום האיכות, קורסים בתחום הבניין, קורסים בתחום הסביבה והאנרגיה, קורסים בתחום הבטיחות, קורסים בתחום עריכת המבדקים וקורסים בתחום בטיחות האש. בתחום הניהול, ניתן ללמוד גם בקורס ניהול חוויית לקוח, ובקורס EFMQ לניהול מצוינות.


תפנית - האוניברסיטה הפתוחה


"תפנית" הוא בית הספר להכשרת מנהלים של מערך לימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה. בית הספר מפעיל מספר שלוחות בפרישה ארצית ואחת מהן ממוקמת באזור המרכז, ברמת אביב. מוסד הלימוד מציע הכשרות מקצועיות ממוקדמות דרכן יכולים עובדים בארגונים לצבור מיומנויות ניהוליות שמסייעות להן לקדם את הקריירה ולהתקדם בארגון. קורס דירקטורים ונושאי משרה בחברות של תפנית מתמקד בהיבטים פיננסיים וניהוליים חשובים לנושאי משרה בתאגידים ובארגונים. הוא כולל ניתוח קבוצתי של סוגיות אקטואליות מעולם העסקים לצד התנסות מעשית בניהול של ישיבות דירקטוריון. הקורס מתאים למנהלים בעלי ניסיון של מספר שנים וכן לרואי חשבון, ליועצים משפטיים ולמבקרים פנימיים. היקפו של הקורס הוא כ - 68 שעות לימוד אקדמיות והוא מחולק ל - 17 מפגשים שבועיים.


בשלוחת תל אביב של בית הספר אפשר ללמוד בעוד הכשרות מקצועיות בענפי הניהול והעסקים. בין הקורסים הללו אפשר למנות קורס ייעוץ עסקי, קורס ניהול פיננסי, קורס ניהול פרויקטים, קורס השקעות נדל"ן, קורס הנחיית קבוצות, קורס ניהול משאבי אנוש והתנהגות ארגונית, קורס הכשרת יועצי משכנתאות ומגייסי אשראי, קורס ניהול שיווק וקורס פיתוח כישורי ניהול.


האקדמיה לפיננסים BDO


זהו מוסד ללימודי תעודה אשר מציע קורסים בענפים כגון שוק ההון, פיננסים, נדל"ן, יזמות עסקית וניהול. המכללה מציעה קורסים בסניפים במספר ערים בארץ, בהם גם בתל אביב. הקורס להכשרת דירקטורים למנהלים בפועל שאפשר ללמוד במכללה זו מתאים במיוחד למנהלים בעלי ניסיון מוכח. הוא נפרש על פני כשמונה מפגשים במהלכם משולבת עשייה מעשית והתנסות במקרי בוחן מתוך המתרחש במשק. הקורס שם דגש על השינויים שחלו בתפקידים הדירקטוריון בעידן של היום בעקבות תמורות מבניות בשוק ההון הישראלי. כמו כן, הוא חושף לנושאים כגון ניהול ישיבות, וועדות ביקורת על הדירקטוריון, גיוס משקיעים וניהול סיכונים.


במכללה אפשר ללמוד בעוד מגוון של קורסים. ביניהם אפשר לכלול קורס שוק ההון למתחילים, קורס שוק ההון למתקדמים, קורס ייעוץ משכנתאות, קורס יזמות נדל"ן, קורס יסודות הביטוח, קורס אתיקה ודיני ניירות ערך, קורס בודק שכר מוסמך, קורס חשבונאות פיננסית מתקדמת וקורסים נוספים שבאים להכין את תלמידיהם לקראת מבחני ההסמכה של מועצת רואי החשבון בישראל.


המי"ל - המרכז הישראלי לניהול


המי"ל הוא מוסד ללימודי תעודה שמציע קורסים בתחומים כגון ניהול, פיננסים ומשאבי אנוש. מוסד זה שם לו למטרה לקדם את איכות הניהול הישראלית ולשם כך הוא מתחזק קשרים עם ארגונים מובילים וגופים עסקיים ומקצועיים בשוק הישראלי והגלובלי. מוסד הלימוד עורך קורס דירקטורים הלכה למעשה בחברות ציבוריות, ממשלתיות ופרטיות. הקורס נפרש על פני כ - 60 שעות לימוד. ניתן ללמוד בקורס בוקר או במסגרת ערב. במהלך התכנית שואפים להעניק כלים פרקטיים שמותאמים הן לדירקטורים צעירים בתחילת הדרך והן לדירקטורים מנוסים וותיקים יותר. כמו כן, נלמדות מיומנויות שמותאמות לשינויים הרבים בשוק הדינמי של היום. הקורס כולל גם פאנלים ומפגשים עם מנכ"לים ודירקטורים אשר חושפים בפני המשתתפים סוגיות אקטואליות ודילמות שעמן מתמודדים דירקטורים בעבודתם.


המי"ל עורכים שלל הכשרות מקצועיות בתחומים נדרשים במשק הישראלי, בהם אפשר למנות את קורס ניהול בכיר, קורס ניהול משא ומתן לבכירים, קורס ניהול מערכות מידע, קורס ניהול פיננסי, קורס ניתוח דוחות כספיים, קורס ניהול הדרכה, קורס ניהול משאבי אנוש ועוד מגוון רחב של הכשרות מקצועיות.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס דירקטורים במרכז?

רוצה לדעת יותר על קורס דירקטורים במרכז?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד קורס דירקטורים במרכז
שאלות הגולשים בנושא
קורס דירקטורים בצפון
מידע בנוגע לקורס דירקטורים
קורס דירקטורים במכללה - תנאי קבלה
קורס דירקטורים - תאריך פתיחה ועלויות
קורס דירקטורים החל מינואר 2017
היכן יש קורס דירקטורים ונושאי משרה?
קורס דירקטורים - איפה כדאי ללמוד?