קורס טכניקות תקיפה בתל חי הנדסאים - לימודי תעודה

שירות אישי - צור קשר
קורס טכניקות תקיפה בתל חי הנדסאים - לימודי תעודה

קורס טכניקות תקיפה ביחידה ללימודי תעודה של תל חי הנדסאים - קורס HDE


שומרים על הביטחון בזירת הסייבר


לוחמת הסייבר והמידע היא בין הענפים הטכנולוגיים המבוקשים והבוערים בשוק של היום. תקיפות קיברנטיות מהוות איום על מגזרים שונים, מהשוק העסקי ועד למגזר הציבורי ולמוסדות הממשלה. מסיבה זו קיים היום ביקוש רב למומחים בטכניקות התקיפה ובמיומנויות האקינג, שיכולים להתמודד בהצלחה עם האיומים בתחום אבטחת המידע ולמצוא להם פתרונות טכניים יצירתיים, מהירים ויעילים.

 

היחידה ללימודי תעודה של תל חי הנדסאים  מציעה קורס טכניקות תקיפה HDE - Hacking Defined Experts. מסלול זה מתאים לבעלי רקע וניסיון בפיתוח ובתשתיות טכנולוגיות והוא מספק ידע מקיף בתחום הסייבר וההאקינג. תכנית זו מרכזת בתוכה כמה קורסים בתחום התקיפה ומגבש אותן למערך הכשרה אחד דרכו נתן להכיר את כל השלבים הנחוצים, מאיסוף מודיעים, דרך שיטות חדירה ועד למיסוד וניקוי של התקיפה. במהלך התכנית יכולים להכיר את טכניקות התקיפה העדכניות ביותר, לפלטפורמות כגון Web, Application, Mobile ו - Social Engineering במטרה לאפשר לבוגרים להתקדם בענפי המחשבים והסייבר.


תכנית הלימודים


בתחילת הקורס מתוודעים התלמידים לתחום טכניקות התקיפה ובוחנים את הפלטפורמות השונות שחשופות לאיומי סייבר. לאחר מכן, הם לומדים בהרחבה על התמודדות עם חדירה ותקיפות במערכות ודנים באופן ההגנה היעיל ביותר לרשתות אלחוטיות (Wireless) ולהתמודדות עם תקיפות באפליקציות ובמערכות WEB. בהמשך הקורס נידונות טכניקות כגון Reverse Engineering.


מתכונת הלימוד


אורכו של הקורס הוא כחצי שנה, הוא כולל 100 שעות לימוד אקדמיות אשר מחולקות ל - 20 מפגשים. השיעורים מתקיימים בשעות הערב פעם בשבוע. המפגשים משלבים בתוכן התנסות פרקטית בטכניקות התקיפה במטרה להכין את המשתתפים להשתלבות בשוק בסיום הקורס.

 


על מוסד הלימוד


ביחידה ללימודי תעודה של תל חי הנדסאים שבאצבע הגליל נלמדות תכניות לימודי תעודה שונות ומגוונות שבאות להעניק כלים פרקטיים למעוניינים לקדם את הקריירה. בין הקורסים שאפשר ללמוד ביחידה נכללות תכניות בתחומים כניהול, מחשבים, תעשייה ולוגיסטיקה. אלה כוללות גם: קורס ממונה אנרגיה, קורס סייבר לתכניתנים, קורס דיאגנוסטיקה לרכב, קורס שרטוט ממוחשב בתוכנת אוטוקאד וקורס תכנות והפעלת CNC.


תנאי קבלה


הקורס מיועד לבעלי רקע וניסיון בענפי התשתיות, אבטחת המידע, התקשורת ומערכות ההפעלה, בעדיפות לבעלי ניסיון בתחום פיקוח הקוד. יכולים להתקבל גם סטודנטים בשנה ב' ומעלה לימודי הנדסה או לימודי מדעי המחשב או בוגרי לימודי הנדסאי תוכנה. כל המועמדים נדרשים לעבור שיחה עם ראש תחום הסייבר בה נקבעת מידת ההתאמה לתכנית.


תעודה


לבוגרים שמסיימים בהצלחה את הקורס ניתנת תעודת גמר "קורס HDE" על ידי תל חי הנדסאים, וכן תעודה מטעם מכללת SEE SECURITY. כדי לקבל את הדיפלומות יש צורך לעבור כמה בחינות פנימיות. כמו כן, הבוגרים יכולים לגשת למבחן חיצוני Certified Ethical Hacker ולקבל הסמכה נוספת בתחום ההאקינג.

עוד מסלולי לימוד - תל חי הנדסאים תעודה