קורס טארוט במכללת מדיסין

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס מיסטיקה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מדיסין - קורס טארוט.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס קלפי טארוט במכללת מדיסין לרפואה משלימה


קלף מנצח


סקרנותם של בני האדם להבין ולמצוא משמעות בתהליכים ושינויים במהלך חייהם הביא עם השנים לפיתוח שיטות וגישות שונות בתחום הרפואה האלטרנטיבית. אחת מטכניקות אלה היא הקריאה בקלפי טארוט, שיטה זו משתמשת בקלפים בעלי סמלים שונים ומגוונים כדי לנתח את העולם הנפשי, הרוחני והרגשי של המאובחנים. הקריאה בקלפי הטארוט נהוגה כבר מהעידן העתיק, כשרבים עשו בהם שימוש להבנת סוגיות בעבר ובהווה שלהם.


המאבחנים בקלפים משתמשים בסימבוליזציה שטמונה בהם ובמשמעות שמאחורי הסמליות הזו כדי לאפשר למטופל להביט ביסודות השונים שמרכיבים את חייו ולמצוא איזון בין הגוף לנפש. דרך העיון בקלפים אפשר לבחון שאלות מתחומים רבים ושונים בחיים, כגון הפן הכלכלי, הזוגי, המקצועי והאישי.


מכללת מדיסין עורכת קורס טארוט, שמטרתו הכשרתם של מאבחנים באמצעות הקלפים. לאורך הקורס יכולים מטפלים מזרמים שונים בעולם הרפואה המשלימה לקבל ידע נרחב אודות קלפי הטארוט וסוגי הפתיחות השונים בהם. הכלים הנלמדים בקורס יכולים המשתתפים להעשיר את המיומנויות המקצועיות שלהם ודרך כך גם להרחיב את סל השירותים האבחוניים והטיפוליים שהם מציעים למטופלים שלהם.

 

היכן לומדים?

 

קורס זה מתקיים בשלוחת חיפה

 


תכנית הלימודים


בתחילת התכנית המשתתפים מתוודעים לתחומי האסטרולוגיה, תורת האותיות והנומרולוגיה ומכירים את הסוגים השונים של קלפי הטארוט, תוך שהם בוחנים את המשמעויות השונות של כל אחד מהם. לאחר מכן, הם לומדים בהרחבה על סדרות קלפים שונות, בהם סדרת המוטות, סדרת הגביעים, סדרת המטבעות וסדרת החרבות ודנים בפתיחה של סדרות אלה ושל שלובים ביניהן. כמו כן, הם בוחנים כיצד להתאים את תהליך האבחון והקריאה בקלפים לשאלות של המאובחנים ולצורכים המסוימים שלהם.


מתכונת הלימוד


ההכשרה נפרשת על פני פרק זמן של כארבעה חודשים. היא משלבת בתוכה שיעורים עיוניים והרצאות בכיתה יחד עם תרגולים מעשיים שבהם המשתתפים מתנסים בטכניקות השונות לאבחון בטארוט.


נושאי הלימוד


מבין הנושאים שנידונים במשך הקורס:

 

  • תורת האותיות
  • סדרת החרבות
  • סדרת המטבעות
  • פתיחת סדרת הגביעים
  • אסטרולוגיה ונומרולוגיה    
  • סוגי פתיחות
  • סדרה מרכזית
  • סדרת המוטות    
  • ועוד

 


על מוסד הלימוד


המכללה עורכת שלל תכניות הכשרה מקצועית שבאות להעניק למטפלים מתחומי הרפואה המשימה אפשרות לשכלל את המיומנויות המקצועיות שלהם. בין המסלולים השונים במדיסין אפשר למנות קורס קוסמטיקה טבעית, קורס רלפקסולוגיה, קורס נטורופתיה, קורס הילינג, קורס טווינא, קורס מורפולוגיה ופרסונולוגיה וקורס כירולוגיה וחכמת כף היד. למכללה זו שלוחות בערים באר שבע, חיפה ונתניה.


תנאי קבלה


כדי להתקבל לקורס זה המועמדים צריכים לעבור ראיון קבלה אישי. המסלול מתאים הן לחסרי ניסיון קודם בתחום הטארוט והרפואה המשלימה והן למטפלים מנוסים וותיקים, במגוון של גישות ושיטות תרפיה, שמעוניינים להכיר גישות חדשות ולהוסיף אותן לסל הכלים המקצועי שלהם.


תעודה


למשתתפים שעומדים בכל דרישות הקורס מוענקת תעודת גמר "תעודת מאבחנים בקלפי טארוט" שניתנת מטעם מכללת מדיסין לרפואה משלימה, מבית המכללה למינהל.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מדיסין קולג` - מכללת מדיסין, לימודי רפואה משלימה

עוד מסלולי לימוד - מכללת מדיסין - רפואה משלימה

כלים שיעזרו לך לבחור