רוצה פרטים על מדעי המחשב בירושלים?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי מדעי המחשב באזור ירושלים

רוצה לדעת על מדעי המחשב בירושלים? אנחנו רוצים לעזור לך!

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות, לרבות איפה אפשר ללמוד, תנאי קבלה למסלולים השונים, מלגות, מה העלויות ועוד. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל89% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי מדעי המחשב בירושלים


רוצים ללמוד מדעי המחשב באזור ירושלים?


מהמחשב האישי והטלפון החכם המשתמשים אותנו לגלישה באינטרנט, דרך מערכות טכנולוגיות המשולבות במפעלים בתעשייה ועד לרכיבים ממוחשבים זעירים שמסייעים לפיתוחים רפואיים וביטחוניים מתקדמים, ניתן לראות כיצד המחשבים משנים את חיינו. תחומי ההייטק והתוכנה הפכו תוך שנים מעטות לענפים מרכזיים ביותר במשק והיום קיים בארץ ובעולם ביקוש רב לאנשי תוכנה שיכולים להציג פתרונות מתקדמים לבעיות הטכנולוגיות של היום.


בעיר ירושלים ובסביבתה ישנם מספר מוסדות בהם אפשר ללמוד בלימודי מדעי המחשב, אלה כוללים אוניברסיטאות ומכללות שונות. חלק מן המוסדות מאפשרים לסטודנטים ללמוד במסלולים דו חוגיים בהם ניתן לשלב חוג נוסף בתחומים מדעיים או טכנולוגיים. התכניות כוללות גם התנסות מעשית ופרויקטים פרקטיים שונים דרכם הסטודנטים יכולים לצבור ניסיון וקשרים בתעשיית ההייטק לקראת השתלבות בה בתום הלימודים.

 

 

עזריאלי - המכללה האקדמית להנדסה


במכללה האקדמית להנדסה עזריאלי ניתן ללמוד מדעי המחשב במספר מסלולים:

  • תואר ראשון בהנדסה פרמצבטית + חוג לאחר תואר במדעי המחשב
  • תואר ראשון בהנדסת חומרים + חוג לאחר תואר במדעי המחשב
  • תואר ראשון בהנדסת אלקטרוניקה + חוג לאחר תואר במדעי המחשב
  • חוג לאחר תואר במדעי המחשב לבוגרי תארים במקצועות המדעים


במסלולים אלה מכשירים מהנדסים שברשותם ידע נרחב בפיתוח הנדסי בתחום הנלמד (פארמה, חומרים או אלקטרוניקה) ונוסף על כך גם ידע במחקר ופיתוח לתעשיית ההייטק. שילוב זה יכול לסייע לסטודנטים לפתוח דלת למגוון תפקידים מבוקשים בתעשייה.


המכללה האקדמית הדסה


במכללת הדסה מציעים תכנית לימודי מדעי המחשב ששמה דגש על היכרות עם התעשייה המקומית בירושלים ועל ניסיון מעשי בתחום. הלימודים נמשכים כשלוש שנים, אך ישנה אפשרות במקרים מסוימים למשוך אותם על פני ארבע שנים. הנדסאי תוכנה מצטיינים יכולים ללמוד בתכנית השלמה להנדסאים, שמאפשר להם להשלים את ההכשרה לתואר במדעי המחשב.


נוסף על כך, ניתן ללמוד גם במסלול לימודי מדעי המחשב ותעודת הוראת מדעי המחשב. מסלול זה מתקיים בחסות משרד החינוך ובא להכשיר מורים למחשבים ולענפים מדעיים נוספים לבתי ספר וכך לפתוח אפשרות תעסוקה נוספת בפני הבוגרים.


בית הספר לבריאות, מדע וחברה של המכללה עורך מסלולי לימוד נוספים כגון לימודי ביוטכנולוגיה, לימודי אופטומטריה, לימודי מדעי איכות הסביבה ולימודי מעבדה רפואית. כמו כן, ניתן להמשיך לתואר שני במדעי המחשב.


האוניברסיטה העברית


האוניברסיטה העברית עורכת מסלול לימודי מדעי המחשב שבא להכשיר את הסטודנטים בו לפתרון של בעיות טכנולוגיות מגוונות. הלימודים מפתחים כלים לחשיבה אנליטית ובמהלכם מבינים לעומק את התיאוריה של מדעי המחשב ואת הפן הפרקטי של הענף.


הסטודנטים לוקחים חלק בשיעורים עיוניים שונים וגם משתתפים בתרגולים מעשיים בעבודה עם מערכות הפעלה, מערכות מבוזרות, מסדי נתונים ושפות תכנות. הם מבצעים פרויקטים מעשיים שמתקיימים בשיתוף עם גורמים בתעשייה. סטודנטים מצטיינים יכולים לבצע עבודה מודרכת ייחודית עם הנחייה אישית של אחד ממרצי החוג.


החוג למדעי המחשב באוניברסיטה זו מציע מגוון אפשרויות דו חוגיות, כגון לימודי מדעי המחשב ומתמטיקה, לימודי מדעי המחשב וכלכלה, לימודי מדעי המחשב וסטטיסטיקה, לימודי מדעי המחשב וקוגניציה, לימודי מדעי המחשב ומנהל עסקים ואף תכנית המשלבת מדעי המחשב ועיצוב.

 

עבור מי שאינם עומדים בתנאי הקבלה הגבוהים, קיימת אפשרות להשתתף במכינה למדעי המחשב הפועלת במסגרת האוניברסיטה.

 


לימודי מדעי המחשב בשומרון


אוניברסיטת אריאל


במסגרת לימודי מדעי המחשב באוניברסיטת אריאל שבשומרון בוחנים שלל סוגיות עכשוויות בתחומי התוכנה, המחשבים וההייטק. במהלך הלימודים מבצעים פרויקטים מעשיים ומשתלבים במחקרים בתחום בליווי של אנשי הסגל במחלקה.


האוניברסיטה מציעה תכנית לימודי מדעי המחשב או מסלול דו חוגי ללימודי מדעי המחשב ומתמטיקה. כמו כן, פועלת תכנית לימודי ערב במדעי המחשב שמותאמת במיוחד לאנשים עובדים ובה לומדים בשלושה ערבים בשבוע ובימי שישי.


ניתן גם ללמוד בתכנית לימודי מדעי המחשב ומתמטיקה עם מסלול סייבר, בו לומדים גם על הגנה מפני תקיפות בזירת הסייבר. בפקולטה למדעי הטבע באוניברסיטה אפשר גם ללמוד לימודי ביולוגיה מולקולרית, לימודי מדעי הכימיה, לימודי פיזיקה ולימודי מתמטיקה. כמו כן, באוניברסיטה פועלת פקולטה להנדסה בה אפשר ללמוד בשלל תכניות לימוד.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על מדעי המחשב בירושלים?

רוצה לדעת יותר על מדעי המחשב בירושלים?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
שאלות הגולשים בנושא
מדעי המחשב בירושלים - מכון לב או מכללת הדסה?
לימודי מדעי המחשב בירושלים והסביבה
לימודי ערב - הנדסת תוכנה/מדעי המחשב בירושלים