תוכנית על יסודי אנגלית במכללה האקדמית לחינוך ע"ש קיי

שירות אישי - צור קשר
תוכנית על יסודי אנגלית במכללה האקדמית לחינוך ע"ש קיי

תוכנית על יסודי אנגלית במכללה האקדמית לחינוך ע"ש קיי

 

תכנית על יסודי אנגלית במכללה האקדמית לחינוך ע"ש קיי בבאר שבע היא תכנית הכשרה להוראת אנגלית לבתי ספר על יסודיים והיא מכשירה מורים בחינוך הכללי במגזר היהודי ובמגזר הבדואי.


ההתמחות באנגלית במכללה האקדמית לחינוך ע"ש קיי מצויה בקשר בדוק עם משרדי האיחוד האירופי ועם השגרירות האמריקאית, דבר זה מקנה למוסד הלימוד יתרון בהנגשה של מגוון הזדמנויות מעניינות לסטודנטים ובהן חילופי סטודנטים וכן פרויקטים בין לאומיים אשר מובלים פעמים רבות על ידי הסטודנטים בהתמחות באנגלית.

 

מה לומדים?


בתכנית על יסודי אנגלית שמים דגש על רכישה של ידע וכלים פרקטיים להוראת אנגלית, וכן על רכישת ידע בתכנים בבלשנות וספרות בשפה האנגלית.


התמחות אנגלית של המכללה משלבת פרויקטים בין לאומיים שאותם מובילים הסטודנטים הלומדים בתכנית, בהיות השפה האנגלית השפה המדוברת על ידי כל המשתתפים.

 

מתכונת הלימוד


היקפם של לימודי חינוך הוא כארבע שנים.


הסטודנטים לוקחים חלק בימי לימוד מרוכזים בהתמחות.


קיימות אפשרויות קבלה משופרות הכוללות קורס הכנה אקדמי המיועד למועמדים מתאימים.


קורסים רבים בתכנית זו מתקיימים במתכונת מקוונת, המאפשרים למידה מרחוק במתכונת גמישה.


הלימודים נערכים במחלקה קטנה ובאווירה מכילה וחמה אשר מותאמת לצורכי הלומדים השונים, ובה מלמדים מרצים גמישים ונגישים לסטודנטים.


במסגרת הלימודים בתכנית מושם דגש על למידה מעשית ועל הקנייה של מיומנויות הוראה חווייתיות לרבות למידה מבוססת פרויקטים, למידה מבוססת משחק ושילוב של כלי תקשוב בתהליך ההוראה.

 

אילו תעודות מקבלים?


סטודנטים המשלימים בהצלחה את הלימודים בתכנית זכאים לקבל תואר ראשון B.Ed ותעודת הוראה.

 

על מוסד הלימוד


בית הספר להכשרה של המכללה האקדמית לחינוך ע"ש קיי בבאר שבע מציע תכניות נוספות לתואר ראשון עם תעודת הוראה, הסטודנטים יכולים לבחור מבין מגוון התמחויות ותכניות הכשרה. בין המסלולים המוצעים ניתן למנות תכנית הכשרה לגן, תכנית הכשרה ליסודי, תכנית הכשרה לעל יסודי, תכנית הכשרה לאמנות ומדיה דיגיטלית, תכנית הכשרה לחינוך גופני, תכנית הכשרה לחינוך מיוחד ועוד. מתקיימות גם תכניות מיוחדות ובהן תכנית "שבילים" לחינוך חברה וסביבה, תכנית "נתיבים" להכשרת מנהיגים חינוכיים וסביבתיים בנגב ותכנית מצוינים רג"ב ראש גדול בהוראה שאותה משלימים תוך שלוש שנים.


המעוניינים בכך יכולים להמשיך גם לתואר שני בתחומים מבוקשים שונים בעולם החינוך וכך להרחיב את הידע שברשותם וגם לקדם את הקריירה כאנשי הוראה. המסלולים לתואר שני כוללים מגוון ושוויון חינוכי, ייעוץ חינוכי, הוראה ולמידה, חינוך לגיל הרך, חינוך גופני לאוכלוסיות בסיכון והדרה ועוד.


המכללה האקדמית לחינוך ע"ש קיי מהווה חלק ממרקם החיים החינוכיים בדרום הארץ, היא רואה את תחום החינוך כשליחות חברתית ורואה במורים מחנכים שביכולתם להתמודד עם מגוון שאלות חברתיות מהותיות ולהוביל תהליכי צמצום פערים וקידום סובלנות בחברה רב תרבותית. במוסד הלימוד שואפים לבנות קהילת מנהיגים חינוכיים בעלי יכולת להטביע חותם על העשייה החינוכית.

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית לחינוך ע"ש קיי