קורס תכנות Full Stack באלביישן אקדמי

רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס תכנות - תוכנה? רוצה שנחזור אליך עם תשובות?

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על אלביישן אקדמי - קורס תכנות.

המידע באתר הועיל ל89% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס תכנות פול סטאק באלביישן אקדמי - Elevation Academy


תכנות ברמה אחרת


המונח תכנות פול סטאק מתאר מתכנתים המתמחים בכל תהליכי פיתוח של מוצר, בין אם מדובר באתר אינטרנט או באפליקציה מסוימת. מפתחים המתמחים בפול סטאק צריכים להיות בעלי הבנה מעמיקה בתכנות, בפיתוח ובעיצוב של מוצר. עולם התכנות משתנה ללא הרף והופך לנרחב יותר עם הזמן ושפות תכנות חדשות חודרות לענף ההיי טק, המצריכות מתכנתים להתעדכן באופן עקבי.


כמו כן, הדרישה למתכנתים בעלי ידע מעמיק בתחום בנייה ופיתוח תוכנות עולה בהתאם לשינויים אלה. מתכנתי פול סטאק מסוגלים להגיע לרמה גבוהה של מוצר, עקב ידע נרחב בכל התהליכים שבבניית אתרים. החל מעיצוב ממשק המשתמש, שיהיה נוח לשימוש ויעיל לקהל הלקוחות העתידיים, ועד לפיתוח קוד ובניית אתר רספונסיבי.


מכללת אלביישן אקדמי מציעה קורס תכנות, שמכשיר מתכנתי פול סטאק. מסלול זה עשוי להתאים הן למתכנתים מקצועיים המעוניינים להרחיב את ידיעותיהם והן לאלו המבקשים ללמוד לראשונה את תחום התכנות ולפתח קריירה בתור מתכנתים.


תכנית הלימודים


מטרת מסלול זה היא להקנות למשתתפים את הכישורים המקצועיים הדרושים כדי להתמחות בתכנות פול סטאק. במהלכו, הם לומדים לעומק מגוון רב של שפות תכנות, כולל שפת HTML, שפת CSS, שפת JAVASCRIPT ועוד. נוסף על כך, הם דנים בבניית עמודי אינטרנט ועיצובם באמצעות חבילת התוכנה MEAN. כמו כן, הם רוכשים כלים לשימוש בתבנית MVC לעיצוב בהנדסת תוכנה. כמו כן, הם מתעמקים בשיטות לפיתוח הקריירה, לרבות מיומנויות לראיונות עבודה ועוד.


מתכונת הלימוד


קורס תכנות פול סטאק נמשך כשלושה חודשים, שבהם מתקיימים שיעורים במתכונת מרוכזת. הלימודים במסגרת התכנית נערכים בשפה האנגלית. כמו כן, המפגשים משלבים הרצאות עיוניות עם תרגול פרקטי מקיף, לכל אורך הקורס. התרגול המעשי כולל התנסות בתכנות וכן הכנה להשתלבות בשוק.

 


נושאי הלימוד


מבין הנושאים הנלמדים בקורס תכנות זה ניתן לציין:

 

  • תבנית עיצוב MVC
  • שפת תכנות HTML
  • תכנות מונחה עצמים
  • שימוש בחבילת MEAN
  • מבוא לתכנות בשפת JavaScript    
  • מבנה נתונים
  • בניית אתרים
  • פיתוח קריירה
  • שפת תכנות CSS    
  • ועוד

 

על מוסד הלימוד


מכללת אלביישן אקדמי ממוקמת בעיר תל אביב. מוסד זה מתמחה בהיי טק ומקיים שלל הכשרות בתחום זה. בין המסלולים המוצעים ניתן לציין קורס ניהול מוצר, קורס שיווק דיגיטלי, קורס שיווק בפייסבוק וקורס ניהול קהילות וירטואליות.


תנאי קבלה


קורס תכנות פול סטאק אינו מותנה בתנאי סף. המעוניינים להירשם לתכנית אינם נדרשים בידע קודם בתחומי המחשבים והתכנות. על כן, המסלול יכול להתאים לכל המבקשים להשתלב בתחום התכנות וגם למתכנתים מנוסים שמעוניינים להעמיק ידיעותיהם בתכנות פול סטאק.


תעודה


לתלמידים העומדים בדרישות המסלול מוענקת תעודת הסמכה מטעם מכללת אלביישן אקדמי.


אפשרויות עבודה


הבוגרים יכולים לעסוק בתור מתכנתים בענף ההיי טק ולהשתלב בפיתוח של אתרי אינטרנט ואפליקציות. כמו כן, הם יכולים לעבוד כמתכנתים עצמאיים מול חברות פרטיות ועוד.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: אלביישן אקדמי - Elevation academy

כלים שיעזרו לך לבחור