מכללת אלביישן אקדמי

רוצה לדעת על לימודים בנושאי תעודה, מקצוע? רוצה שנחזור אליך עם תשובות?

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על אלביישן אקדמי.

המידע באתר הועיל ל89% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורסים באלביישן אקדמי - Elevation Academy


על מוסד הלימוד


אלביישן אקדמי הוא מוסד להכשרה מקצועית שמתמחה בענפי היזמות והטכנולוגיה. הקורסים המוצעים במוסד זה באים לסייע לתלמידים לפתח עצמם מבחינה עסקית וכך להתקדם בעבודתם או לפתוח בקריירה בעולם היזמות.


המסלולים משלבים למידה עיונית עם התנסות מעשית ותרגולים שמאפשרים למשתתפים להכיר מקרוב את המתרחש בשוק הישראלי והעולמי. המרצים באקדמיה הם מומחים מנוסים מחברות הייטק גדולות בארץ ובעולם. קמפוס מוסד הלימוד ממוקם במרכז הארץ, בתל אביב.


מסלול לימוד במכללה


בין ההכשרות המקצועיות הנלמדות במוסד הלימוד אפשר למנות:


שיווק בפייסבוק


המוסד מציע קורס שיווק בפייסבוק, שמאושר על ידי חברת פייסבוק בישראל. במהלך התכנית מכירים שיטות חדשניות לשיווק דיגיטלי ומתוודעים לכלי הפרסום של הרשת החברתית. כמו כן, מתנסים בצורה מעשית במערכות הפרסום הללו דרך בניית קמפיינים שונים.


היקף ההכשרה כ - 30 שעות לימוד, המפגשים מתקיימים פעמיים בשבוע. לחלופין ניתן לבחור לרכז את התכנית בחמישה ימים רצופים ומספר מפגשים להמשך פעם בשבועיים.


ניהול מוצר


קורס ניהול מוצר במוסד הלימוד בא להעניק למפתחים וליזמים כלים יעילים לקידום תהליכי בניית הסטארט אפ שלהם. במהלך המסלול נלמדות מתודולוגיות ניהול מוצר וגם טכניקות לניתוח, להבנת קהלי יעד, לפיתוח ולהשקה של מוצרים דיגיטליים מתקדמים. כמו כן, מתמקדים בשימוש בגישת Lean Startup בתהליכי פיתוח של יזמות עסקית וטכנולוגית.


מסלול זה מתפרש על פני כשישה שבועות ומתקיימים בו שני שיעורים במהלך השבוע. התכנית כוללת גם התנסות פרקטית בבניית מוצר ובאפיון, מה שמאפשר למשתתפים לרכוש מיומנויות טכניות כבר במהלך הקורס.


קורס תכנות


קורס תכנות זה מתקיים במתכונת "בוטקאמפ", הכשרה מרוכזת ומקיפה בהיקף של כשלושה חודשים. מסלול זה מכשיר את תלמידיו לשמש מפתחי Full Stack ולשם כך מעניק מיומנוית פיתוח במספר שפות, ביניהן JavaScript, MEAN STACK ו - algorithms.


עיקרה של התכנית הוא התנסות פרקטית והיא כוללת שני האקאתונים בפיתוח. כמו כן מתקיימים פרויקטים מעשיים שונים לאורך המפגשים. בנוסף מתקיימים מפגשים עם מומחים מחברות הייטק עולמיות גדולות, שגם משמשים כמנטורים לתלמידים ומכינים אותם להשתלבות בשוק. תכנית זו נלמדת בשפה האנגלית.


ניהול קהילות וירטואליות

 

במהלך קורס ניהול קהילה לומדים כיצד לטפח קהילות לקוחות, כדי להגדיל את רווחי החברה. המשתתפים דנים בדפוסי תקשורת יעילים עם לקוחות ובדרכים לבנייה, להגדלה ולשימור של קהילות דיגיטליות.


הקורס נפרש על פני כשישה שבועות והוא כולל שני מפגשים שבועיים. מלבד לימוד עיוני חלק מכבד מהתכנית מוקדש להתנסות בכלים פרקטיים לניהול הקהילות. התלמידים גם יכולים לתרגל את המיומנויות הנלמדות על הקהילות והחברות שהם מנהלים.


שיווק דיגיטלי


קורס השיווק הדיגיטלי שמציעים באלוויישן אקדמי נערך במתכונת אינטנסיבית של כ - 8 שבועות. במהלכם מעמיקים ברזי הפרסום באינטרנט ואף מתנסים בצורה מעשית בשיווק בפלטפורמות שונות, כגון גוגל או פייסבוק.

 

מתקיימות גם הרצאות אורח של מומחים מהתעשייה. לאורך תכנית מרוכזת זו, המשתתפים לומדים כיצד לקדם מוצרים דיגיטליים, לבנות קהילת לקוחות אפקטיבית וכן כיצד לתכנן אסטרטגיה לניהול שיווק אופליין ואונליין.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.