קורס ניהול מוצר באלביישן אקדמי

רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס ניהול? רוצה שנחזור אליך עם תשובות?

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על אלביישן אקדמי - ניהול מוצר.

המידע באתר הועיל ל89% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס ניהול מוצר ב - Elevation Academy

 

לחשוב, ליזום, ליצור

 

העולם העסקי הוא עולם מסועף, השווקים הם גלובאליים והצרכנים דעתניים היום יותר מאי פעם והם יודעים בדיוק מה הם רוצים, אך לא איך להשיג זאת. כל אלה מציבים את החברות השונות בפני אתגרים רבים של התייעלות וצורך תמידי לחדשנות ולשכלול מוצרים קיימים. בשלב זה מנהל המוצר נכנס לתמונה.

 

מנהלי המוצר יוצאים לשטח ובודקים את המוצרים הקיימים בשוק, את הצרכים של הלקוחות ואת העלויות הנדרשות כדי לענות על אותם צרכים. עם הממצאים שעלו מן הבדיקות בשטח מנהלי המוצר בונים ומהנדסים את הפיתרון האידיאלי שעונה על הדרישות של מנהלי החברה ושל קהל הלקוחות הפוטנציאלי.

 

מנהל המוצר עובד עם צוות של מפתחים, וביחד הם מגדירים את הקונספט המתאים ואת הדרכים האפשריות להוציא אותו מן הכוח אל הפועל. לאחר שצרכנים בדקו את המוצר החדש ולאחר שהנהלת החברה אישרה אותו המוצר מתחיל את חייו בתהליכי הפיתוח והשיווק.

 

 

תכנית לימודים

 

אלביישן אקדמי פותחת את שעריה ליזמים ולמנהלי פיתוח ללמוד בקורס ניהול מוצר. הקורס מספק לתלמידיו ראייה כוללת על כל סוגי המוצרים הקיימים בשוק, ללא תעדוף לתעשייה מסוימת, ומקנה להם את ארגז הכלים הנדרש לאפיון מוצרים, לפתח וליצור אותם החל מהרעיון הראשוני וכלה בשלב הסופי, השקתם.

 

המשתתפים בקורס לומדים כיצד ליצור מוצר מצליח וידידותי למשתמש. הם לומדים מתודולוגיות שונות לניהול מוצר, תהליכים לפתרון בעיות בכל אחד מהשלבים, וכן הם בוחנים כיצד לבנות מוצרים דיגיטליים. נוסף על כך, הם רוכשים כלים מעשיים לחקר מוצרים ולהבנת קהלי יעד בדמוגרפיות שונות. המוצרים שהסטודנטים לומדים לנהל מיועדים הן לצרכנים פרטיים והן לחברות ולארגונים.

 

מתכונת הלימוד

 

היקף הקורס הוא שני מפגשים בשבוע בשעות הערב למשך שישה שבועות. השיעורים בנויים מלימודים תיאורטיים בשילוב עם לימודים מעשיים. במהלך הקורס התלמידים מאפיינים מוצרים בפועל ואף בונים מוצר מראשיתו עד השלמתו.

 

 

נושאי הלימוד

 

 • הגדרת תהליכי מוצר
 • עיצוב חווית משתמש
 • תפקיד המנהל בעיצוב
 • שלבים בתהליך הפיתוח
 • מתודולוגיות Lean start up
 • חשיבות העיצוב בפיתוח המוצר    
 • גישת MVP
 • ניתוח קהלי יעד
 • פיתוח מוצר חדש
 • מחזור חיי המוצר
 • הובלת מערכי שיווק    
 • ועוד

 

על מוסד הלימוד


אלביישן אקדמי היא מכללה אקדמית טכנולוגית המתמחה במקצועות ההיי טק והיזמות. הקורסים שהמכללה מציעה משתנים לפי דרישות השוק וההכשרה נעשית בעזרת טכנולוגיות מתקדמות, מתודות לפיתוח עסקי ושיטות לפיתוח אישי. בין הקורסים שהמכללה מציעה אפשר ללמוד קורס שיווק בפייסבוק, קורס שיווק דיגיטלי, קורס תכנות וקורס ניהול קהילה.

 

תנאי קבלה

 

קורס ניהול מוצר מיועד למפתחים, ליזמים, לעובדי היי־טק בתחום ניהול הפרויקטים, למנהלי פיתוח ולמנהלי שיווק המעוניינים בקידום הקריירה או בהעשרת היכולות שלהם באפיון מוצרים ובבנייתם. משתתפי הקורס נדרשים לידע בסיסי במכשור טכנולוגי ולשליטה בשפה האנגלית. הקבלה ללימודים מותנית בריאיון אישי.

 

תעודה

 

התלמידים אשר מסיימים את הקורס ומגישים את כל המטלות הנדרשות מקבלים תעודת גמר מטעם אלביישן אקדמי.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: אלביישן אקדמי - Elevation academy

כלים שיעזרו לך לבחור