רוצה פרטים על ניתוח דוחות כספיים?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס ניתוח דוחות כספיים

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על ניתוח דוחות כספיים? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי ניתוח דוחות כספיים

תחום החשבונאות הוא תחום חשוב ועיקרי בעולם העסקים ופשוט אי אפשר בלעדיו. בכל חברה ובכל עסק יש צורך ברואי חשבון, אשר אחד מתפקידם העיקרי הוא לנתח את הדוחות הכספיים של החברה בה הם עובדים. הדוחות הכספיים מספקים למעשה את המידע העיקרי הנדרש לניתוח מצבה של החברה.

 

דוחות אלה בנויים בתבנית סטנדרטית וקבועה, המאפשרת לקוראי הדוחות לבצע ניתוח פיננסי ולהשוות את הנתונים הפיננסיים והתוצאות הפיננסיות של חברות שונות. הדוחות הפיננסיים נכתבים במונחים חשבונאיים, ולימוד המשמעויות של הסעיפים הללו יוכל לסייע לגורמים הרלוונטיים לנתח ולאבחן את מצבן הכלכלי של חברות שונות. ניתוח הדוחות ומעקב שוטף אחריהם מאפשר לקוראים לאתר מגמות כבר בשלבים הראשונים להתהוותן ולקבל את ההחלטות הנכונות בזמן.

 

קיראו על: לימודי חשבונאות

 

מה לומדים?

 

קורס ניתוח דוחות כספיים מטרתו להעניק למשתתפים ידע וכלים חיוניים לניתוח מצבם הכלכלי של חברות ועסקים. הקורס מתמקד בפיתוח היכולות לניתוח ואבחון מקצועי של מצב החברה תוך ביסוס קריאה נכונה והבנה מעמיקה של המונחים החשבונאיים השונים הבאים לידי ביטוי בדוחות הכספיים התקופתיים של החברות, במאזנים,בדוחות רווח והפסד ובתזרימי המזומנים. המשתתפים בקורס רוכשים כלים לניתוח בעיות ולתרגום המסקנות הלכה למעשה.

 

 

נושאי לימוד

 

נושאי הלימוד בקורס ניתוח דוחות כספיים משתנים בין המוסדות השונים אך על פי רוב נלמדים הנושאים הבאים:

 

  • האיתנות הפיננסית ומבנה הבעלות של החברה
  • מקורות המידע של המנתח הפיננסי
  • הנחות היסוד ועקרונות חשבונאיים
  • סוגי דוחות כספיים : מאזן , רווח והפסד , תזרים מזומנים
  • מדדים תפעוליים ושיווקיים
  • יחסי נזילות
  • יחסי רווחיות
  • יחסי מבנה ההון
  • היעילות התפעולית
  • ועוד...

 

היכן לומדים?

 

קורס זה נלמד באופן בסיסי במסגרת לימודי חשבונאות במוסדות הלימוד השונים (אוניברסיטת תל אביב, האוניברסיטה העברית, האוניברסיטה הפתוחה, אוניברסיטת חיפה, המכללה למנהל, מכללת רמת גן, מכללת משלב, המי"ל, האקדמיה לפיננסים והמכללה למיסים ולחשבונאות).

 

כמה זמן לומדים?

 

היקף הלימודים משתנה בין המוסדות השונים, כאשר הקורסים הממוקדים בתחום מתקיימים במתכונת של 8 מפגשים בממוצע.

 

מהן אפשרויות התעסוקה?

 

בוגרי הקורסים בנושא זה יכולים לנסות ולהשתלב בעולם הפיננסי ובעולם שוק ההון במגוון תפקידים הקשורים לעולם החשבונאות וניתוח הדוחות הכספיים. חשוב להדגיש כי על מנת לעבוד כרואי חשבון יש צורך בתקופת התמחות ובמעבר של מבחני מועצת רואי החשבון.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על ניתוח דוחות כספיים?

רוצה לדעת יותר על ניתוח דוחות כספיים?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד ניתוח דוחות כספיים