קורס ניהול ופיתוח למידה בג`ון ברייס הדרכה

שירות אישי - צור קשר
קורס ניהול ופיתוח למידה בג`ון ברייס הדרכה

קורס ניהול ופיתוח למידה עם התמחות טכנולוגיות למידה בג'ון ברייס הדרכה תל אביב

 

לאחרונה תחום הלמידה הארגונית מקבל מקום חשוב בחברות, כאשר למנהלי ולמפתחי ההדרכה חלק משמעותי בהובלת תהליכים פנים ארגוניים ובניית תרבות ארגונית יעילה. עובדים אלה נדרשים לבחור את הפתרון המתאים לארגון תוך הבנה של האסטרטגיה העסקית ולנהל את הפיתוח של אותם פתרונות תוך הבאה בחשבון של סוגיות תקציב.


שינויים רבים עוברים על התחום, במרכזם הצורך לשלב טכנולוגיות חדשניות להעברה של ידע ולהכשרת עובדים. כך למשל במשבר הקורונה ארגונים רבים נדרשו לפתח פתרונות יצירתיים ללמידה ארגונית מרחוק ולפתרונות אונליין, זום, וובינרים ועזרים נוספים.


בג'ון ברייס הדרכה בתל אביב ניתן לקחת חלק בקורס ניהול ופיתוח למידה. הקורס הוא פרי שיתוף פעולה בין ג'ון ברייס פרויקטים והמי"ל - המרכז הישראלי לניהול. משתתפי הקורס רוכשים כלים רבים הניהול ופיתוח של תהליכי למידה בחברות וארגונים תוך שימת דגש על חידושים רלוונטיים לתקופה וחיבור לשטח תוך שילוב טכנולוגיות מתקדמות, במסלול נכללת התמחות מעשית בפיתוח של טכנולוגיות למידה חדשניות. בוגרי הקורס יכולים לעשות שימוש בידע הנרכש במהלכו כדי להשתלב בתפקידי מנהלי ומפתחי הדרכות בארגונים שבהם הם פועלים, או בחברות התמתחות בתחום ההדרכה.

 

באפשרות המשתתפים לבחור את המתכונת: פרונטלי, היברידי, 100% לייב אונליין 

 

תכנית הלימודים


משתתפי התכנית ללימודי תעודה רוכשים סל כלים פרקטי בתחום ניהול ופיתוח הלמידה הארגונית. הם לומדים על חשיבותם של מנהלי ההדרכה בפיתוח האסטרטגיה הארגונית תוך היכרות עם כלים לבניית הדרכות פנים ארגוניות, לומדות, הדרכות לקוחות ועוד. הם סוקרים את השלבים השונים בתהליך העבודה, בהם אבחון ותחקור של הצורכים בשטח, היכרות עם טכנולוגיות ללמידה ושיטות הדרכה, פיתוח של הלומדות וסרטוני ההדרכה והערכת האפקטיביות של ההדרכות.


כמו כן, נלמדים כלים בתחום הלמידה החוייתית תוך שילוב היבטים ב - AI, VR, משחוק ועוד, וכן סוגיות בלמידה הסנכרונית כגון פלטפורמות להעברה של מפגשים ב - ZOOM וביישומים נוספים. נידונים גם האתגרים בהעברה של פיתוח הדרכה אפקטיבית מרחוק.


מתכונת הלימוד


היקף הקורס 180 שעות אקדמיות ו - 50 שעות המוקדשות לפרויקט בית. ניתן ללמוד במסלול בוקר ובו מפגש שבועי אחד, או במסלול ערב ובו שני מפגשים שבועיים.

 

ניתן ללמוד גם היברידית או אונליין 100% לייב


בקורס משולב פרויקט מתגלגל שבו מתרגלים מדי שיעור את החומר הנלמד ומתמקדים בנושאים שונים לפיתוח, תוך קבלת פידבק מן המנחה, הפרויקט הוא אחד התנאים לקבלת תעודת הסיום בקורס.


לאורך ההכשרה משולבים תכנים פרקטיים הלקוחים מתוך הנעשה בתעשיית ההדרכה. המשתתפים מנתחים מקרי בוחן, נפגשים עם מנהלי הדרכה ומפתחים תיק עבודות מקצועי. כמו כן, מושם דגש על פיתוח נטוורקינג ולמידה הדדית מקולגות בארגונים אחרים תוך בניית קשרים להמשך הדרך. משתתפי הקורס מצטרפים לקהילת הדרכה שבה נערכים מפגשים אחת לרבעון בנושאי העשרה וריענון מקצועי.

 

נושאי הלימוד

 

 

 • פיתוח לומדות
 • הדרכת לקוחות
 • למידה חווייתית
 • טכנולוגיות למידה
 • עקרונות ניהול תקציב
 • פיתוח עובדים וטאלנטים
 • תיאוריות בפיתוח הדרכה
 • מדידת אפקטיביות הדרכה
 • מערכות ניהול למידה LMS
 • מחלקת הדרכה כשותף אסטרטגי
 • ועוד

 

סגל הוראה


המנהל האקדמי של המסלול הוא מנהל הדרכה בעל ניסיון רב בתחום הפיתוח הארגוני, הוא הוביל פרויקטים רבים לניהול תהליכי שינוי ארגוני וכיהן בתפקידי הדרכה בארגונים עסקיים כגון אמדוקס ופרטנר.


המרצים בקורס מגיעים מתפקידי ניהול הדרכה ופיתוח הדרכה, הם מעבירים לתלמידיהם מן הניסיון המקצועי שצברו בשטח וחושפים אותם לדילמות מקצועיות מתוך הענף.

 

תנאי קבלה


הקורס מתאים למעוניינים לעבור הסבה מקצועית לתחום ניהול ופיתוח תהליכי הלמידה וכן למי שעוסקים בפועל בתחום וברצונם לרכוש כלים טכנולוגיים וקלסיים לייעול עבודתם. כמו כן, יכולים ללמוד בו מנהלי הדרכה בארגונים קטנים ובינוניים שברצונם להרחיב את הידע המקצועי. נוסף על כך, המסלול יכול להתאים לרכזי משאבי אנוש שברצונם להשתלב בתחום ההדרכה וכך להרחיב את תחומי האחריות המקצועית.


כדי להתקבל, על המועמדים לעבור ראיון אישי או ייעוץ הכוונה מקצועית. הם נדרשים להיכרות עם יישומי אופיס ברמה טובה, בדגש על וורד ופאוור פוינט. קיים יתרון למועמדים בעלי אוריינטציה דיגיטלית ושליטה ברמה גבוהה בשפה האנגלית.


תעודה


בתום הקורס זכאים המשתתפים לתעודת גמר, כדי לקבלה עליהם להיות נוכחים ב - 85 אחוזים מהמפגשים ולהגיש את כל המטלות והפרויקטים המתבקשים.

למידע נוסף לחצו: ג`ון ברייס הדרכה | john bryce
עוד מסלולי לימוד - ג`ון ברייס הדרכה