קורסים למימוש כספי פיקדון חיילים בג`ון ברייס הדרכה

שירות אישי - צור קשר
קורסים למימוש כספי פיקדון חיילים בג`ון ברייס הדרכה

ללמוד על חשבון הפיקדון לחיילים משוחררים בג'ון ברייס הדרכה


לתכנת את הדרך להצלחה


עולם ההייטק מושך אליו רבים מדי שנה ולא בכדי. זוהי אחת הזירות הצומחות ביותר בתעשייה, שמשמשת חממה לאין ספור מיזמים טכנולוגיים וסטארט אפים. ישנם תפקידים רבים בתחום התוכנה והמחשבים, כגון פיתוח, ניהול רשתות, בדיקות תוכנה ועיצוב דיגיטלי ובכולם יש אפשרות להתפתח ולצמוח.


ג'ון ברייס הדרכה מפעילה שלוחות בחיפה, בתל אביב ובירושלים והיא מציעה מבחר של תכניות להכשרה מקצועית בתחום התכנות, שמתאימות לחיילים משוחררים. ניתן להשתמש בכספי הפיקדון למימון הקורסים.

 

בג'ון ברייס מציעים לסטודנטים לבחור את מתכונת הלימוד:

  • קורס פרונטלי בכיתה
  • קורס היברידי
  • קורס אונליין 100% בלייב עם המרצה


הקורסים יכולים להתאים לחיילים בזמן השירות הסדיר, שפנויים ללמוד 2 ערבים בשבוע במתכונת מקוונת ורוצים להתחיל ללמוד כבר בזמן השירות.


אלה הקורסים בג'ון ברייס הדרכה שמאפשרים לימוד על חשבון פיקדון חייל משוחרר:


תכנות JAVA


קורס JAVA מעניק לתלמידים היכרות עם תהליך התכנות, עם שרתים וטכניקות פיתוח למובייל והוא מעניק שלל כלים טכנולוגיים פרקטיים. במהלך התכנית לומדים על פיתוח בסיסי ומתקדם מבוסס JAVA, JEE ו - MOBILE. היקף התכנית 555 שעות לימוד, מתוכן כ - 200 שעות מוקדשות לביצוע פרויקט מעשי. אפשר לבחור בין קורס ערב למסלול בוקר.


תכנות פול סטאק PHP


קורס זה מכשיר את התלמידים כמפתחי FULL STACK לצד השרת והלקוח ומקנה להם כלים טכנולוגיים לעבודה בחברות קטנות וגדולות. המשתתפים מכירים שלל טכנולוגיות עדכניות ובהן HTML5, PHP, JQuery, MySQLו - CSS3. הקורס מתקיים במתכונת ערב או בוקר לבחירה. הוא כולל 460 שעות ומתוכן כ - 100 שעות לעבודה עצמית בבית על פרויקטים שונים.


בדיקות תוכנה QA


קורס בדיקות תוכנה חושף את התלמידים למיומנויות הנדרשות מאנשי QA ומעניק להם שליטה בעבודה עם בסיסי נתונים, שפות תוכנה וניהול של מערכות. הם לומדים על מתודולוגיות בדיקה כגון SCRUM ו - Agile ומכירים בדיקות למובייל ולווב. הקורס כולל הכנה לקראת בחינות ISTQB להסמכה בין לאומית בבדיקת תוכנה. הוא מתקיים כקורס בוקר או ערב והיקפו 470 שעות.


עיצוב אתרים ועיצוב לפרסום ולמובייל


התלמידים מתוודעים לתחומים כגון עיבוד תמונה, עיצוב ממשק משתמש, דפוס והוצאה לאור, אנימציה לאינטרנט ולטלוויזיה, עיצוב למובייל ויצירת אתרים אינטראקטיביים. הקורס נפרש על פני כ - 465 שעות לימוד והוא נערך במתכונת ערב הכוללת מפגשים פעמיים בשבוע. התלמידים מכינים תיק עבודות שיכול לסייע להם בצאתם לשוק העבודה.


CCNA


קורס זה מכין את התלמידים לקראת הבחינות להסמכת CCNA של חברת סיסקו הבין לאומית. הוא מקנה כלים מגוונים למומחי תקשורת ובמהלכו לומדים על עבודה בסביבות מרובות פרוטוקולים ברשתות גדולות וקטנות. היקף הקורס 125 שעות והוא ערך כקורס ערב.


מהנדס מערכות לינוקס RHEL7


קורס הכשרה זה מתמקד במערכות לינוקס Red Hat בגרסתן העדכנית RHEL7. במסגרת הקורס לומדים להתמודד עם אתגרים טכנולוגיים בניהול מערכות אלה. התכנית כוללת 195 שעות לימוד במתכונת ערב. היא מכינה את התלמידים לקראת קבלת שתי הסמכות, למנהלי מערכות לינוקס ולמהנדסי מערכות לינוקס.

 

קידום אתרים ומדיה חברתית

 

הקורס לקידום אתרים ומדיה חברתית מעניק למשתתפיו סל כלים נרחב לפרסום במרחב הדיגיטלי. הקורס נפרש על פני כ - 238 שעות מהן 50 לעבודות בית. ישנה אפשרות ללמוד במסלול ערב או במסלול בוקר.

 

 

למידע נוסף לחצו: ג`ון ברייס הדרכה | john bryce