ג'רוזלם פוסט לייט טוק

רוצה לדעת על לימודים בנושאי מכללות? רוצה שנחזור אליך עם תשובות?

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על ג'רוזלם פוסט לייט טוק.

המידע באתר הועיל ל89% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


ג'רוזלם פוסט לייט טוק ללימוד אנגלית –  Jerusalem Post Lite Talk

 

על מוסד הלימוד

 

בחברת ג'רוזלם פוסט לייט טוק מתמקדים בלימוד השפה האנגלית במסגרת קורסים שונים, חלקם נערכים באופן מקוון ואחרים כקורסים טלפוניים.


הקורסים הנלמדים בחברה זו מתאימים למגוון של קהלים, קבוצות גיל ורמות שליטה באנגלית. מעל 120 חברות וארגונים משתמשים כיום בשירותיה של החברה לשיפור האנגלית של עובדיהן. כמו כן, נעזרים בשירותיה שלל לקוחות פרטיים המעוניינים לשפר את האנגלית למבחר מטרות.


אחת ממטרותיה המרכזיות של החברה היא לסייע ללקוחותיה ללמוד לשוחח באנגלית בביטחון. כדי לעזור להם בכך שמים דגש על תרגול קבוע ועל קיום שיחות רבות עם מורים מנוסים. בחברה מציעים מגוון של אפשרויות ללימוד השפה כדי להתאים לצורכים של שלל לקוחות. התכנים בכל מסלול מתאימים לרמת הלומדים ולתחומי העניין שלהם, כדי לאפשר להם לשפר את האנגלית בדרך יעילה ומלאת עניין. מגוון שיטות הלימוד מותאם גם לקבוצת הגיל של הלומדים ולזמינות שלהם לתרגול השפה. בין היתר, ניתן ללמוד דרך עיתונות קלה, שיעורים מקוונים במסגרת קורסים אונליין או שיעורים טלפוניים.


אחת מדרכי הלימוד מתמקדת בשיטת "לייטוק" ללימוד טלפוני. בשיטה זו לומדים אחד על אחד עם מאמן אישי טלפוני. במהלך השיעורים משוחחים בשפה האנגלית כאשר המאמנים מתקנים במהלך השיחה ולאחריה שולחים משוב כתוב לתלמידים עם נקודות חשובות מן השיחה, אוצר מילים חדש שנרכש במהלכה ונקודות לשיפור להמשך הדרך. דרך הלימוד בטלפון ניתן להעלות את הביטחון העצמי של הלומדים תוך כדי תחזוק קשר רציף עם המאמן. כמו כן, זוהי דרך לימוד גמישה המאפשרת ללמוד אנגלית מכל מקום, ללא צורך להגיע לשיעורים פרונטליים. המשתתפים יכולים לקבוע אימונים בהתרעה קצרה יחסית דרך אתר האינטרנט ולרוב אין צורך בתיאום מראש זמן רב לפני השיעור. כך ניתן להתאים את הלמידה לשילוב בלוח הזמנים האישי וכן לשלב אותה בנוחות רבה יחסית עם העבודה.


הידע והכלים הנרכשים בשפה האנגלית במסגרת הקורסים השונים יכולים לסייע לתלמידים במגוון מישורים בחיים, הן בחיי היום יום והן בממד העסקי והמקצועי. בעידן שבו אנגלית מהווה שפה בין לאומית שבה משתמשים כמעט בכל מעגלי החיים, ידע ושליטה באנגלית יכולים לפתוח מגוון דלתות ולסייע להשגת שלל מטרות ויעדים.

 

 

מסלולי לימוד

 

בחברת ג'רוזלם פוסט ניתן לקחת חלק במגוון מסלולים ללימוד השפה האנגלית. מסלולים אלה מותאמים לצורכים שונים של הלומדים ולרמות לימוד מגוונות מה שמאפשר לייעל את הלמידה ולהתאים אותה לקצב ולמטרות של התלמידים. בין המסלולים המתקיימים בחברה:


קורס אנגלית אונליין - אלה הם קורסי אנגלית אונליין המאפשרים למידה במסלול גמיש ומותאם לצורכים האישיים. המשתתפים יכולים ללמוד בהתאם לרמת השליטה שלהם בשפה האנגלית, כאשר קיימות שלוש רמות – אנגלית ברמת מתחילים ללימוד יסודות השפה ואוצר מילים לתקשורת יום יומית; קורס אנגלית מדוברת לתרגול והעשרת אוצר המילים תוך היכרות עם משפטים מורכבים יותר; וקורס אנגלית למתקדמים שבו מתמקדים באנגלית לניהול תקשורת עסקית לצד אנגלית אקדמית. החלוקה לרמות מאפשרת לימוד מבני והדרגתי והתאמת אוצר המילים והתכנים לרמה האישית.


במהלך השיעורים משתמשים בשלל עזרים כגון סרטונים, תכני שמע וטקסטים, דרכם עוסקים במבחר נושאי שיחה באנגלית. התלמידים מקבלים מערכת משוב אישית המבצעת מעקב אחרי ההתקדמות וההישגים שלהם. במערכת ניתנת הערכה של השליטה בהבנה, כתיבה, דקדוק ואוצר מילים. דרגת הקושי עולה משיעור לשיעור בהתאם לקצב התקדמותם של התלמידים.

 

קורס אנגלית עסקית - בקורס אנגלית עסקית עוסקים במבחר נושאים מתוך העולם הארגוני. המשתתפים מקבלים כלים דרכם ניתן לנהל משא ומתן מוצלח, להתכונן לשיחות ועידה, להבין ניואנסים בין תרבויות בעולם ואף לפתח סמול טוק עסקי יעיל. נלמדים גם נושאים כגון נימוסים וברכות, הצגת חברות ומוצרים, ניהול תכתובות עסקיות ומיילים, הגייה נכונה של מילים בתחום העסקי, הכנה להשתתפות בכנסים, הכנה לראיונות עבודה או רילוקיישן ועוד.


במהלך השיעורים העובדים יכולים לתרגל שלל רגעים עסקיים שבמהלכם יש צורך לשוחח בשפה האנגלית תוך חיזוק הביטחון האישי בעת השיחה. הם לומדים כיצד להציג את הפעילות העסקית שלהם באופן ברור וממוקד, המותאם לצורכי המשק של היום. הקורסים מתקיימים בהתאם לקצב ההתקדמות האישי של הלומדים והשיעורים נערכים אחד על אחד עם מורה מנוסה. העובדה כי הלימוד נעשה אונליין יכול לסייע ללומדים להתאים את קצב הלמידה לצורכים האישיים, באפשרותם ללמוד בכל מקום ואף בזמן נסיעות או שהות בחו"ל.

 

קורס אנגלית מדוברת לייט טוק - בקורס אנגלית מדוברת מתרגלים שיחה בעל פה בעזרת אימון אחד על אחד עם מאמן אישי. המשתתפים יכולים לבחור המב להתמקד במהלך השיחות, כגון הכנה לנסיעות לחו"ל, פיתוח כישורי שיחה להשתלבות במשרה חדשה, אנגלית המותאמת לתחום העיסוק, הכנה למבחנים ולימודים אקדמיים ועוד. באופן זה ניתן להתאים את הלימוד לתחומי עניין שונים ולשלל מטרות מקצועיות ואישיות.


את האימונים ניתן לקבוע בשעות הבוקר ועד הערב בימי השבוע וכן בבקרים בימי שישי. הלימוד יכול להתקיים מהבית או מכל מקום, בהתאם לצורכים האישיים של הלומדים. גם קצב הלימוד מותאם אישית ללומדים וחומרי הלימוד הנשלחים אליהם מתאימים לנקודות שאותם הם מעוניינים לחזק. הלימוד הטלפוני מאפשר למידה באווירה נעימה המסייעת להפחתת חששות בעת השיחה.

 

קורס אנגלית לילדים - בחברה מציעים מספר קורסי אנגלית המתאימים לילדים בשכבות גיל שונות, כגון קורס אנגלית לתלמידים בבתי ספר על יסודיים, קורס אנגלית לגיל בית הספר וקורס אנגלית לגיל הרך. בקורסים שמים דגש על תרגול השפה באופן פעיל, הילדים יכולים ללמוד בעזרת מגזינים המותאמים לקבוצת הגיל שלהם המכילים נושאים מעולמם ומתחומי העניין שלהם. תלמידים החטיבות ביניים ותיכונים יכולים ללמוד באופן טלפוני, וכך לשפר את השיח ולפתור שאלות משיעורי הבית.


קהל יעד


הקורסים המוצעים על ידי חברת ג'רוזלם פוסט מתאימים לקהל ידע רחב במיוחד של לקוחות. יכולים ללמוד בהם בני כל הגילים, ממבוגרים ועד ילדים.


התכניות מתאימות ללומדים ברמות שליטה שונות באנגלית, החל ממתחילים שעושים את הצעדים הראשונים בלימוד אנגלית ועד למתקדמים שרוצים ללטש את שליטתם בשפה. לרוב מתקיים מבדק קצר לבדיקת השליטה של המועמדים לפני המיון לרמות הלימוד בקורסים.


הקורסים יכולים להתאים לשלל מטרות אישיות ועסקיות, כגון אנשי עסקים המעוניינים לשפר את האנגלית למטרות ארגוניות ומקצועיות, המעוניינים ללמוד אנגלית לצורך נסיעה לחו"ל או לימודים מעבר לים וכן מי שברצונם לחזק את האנגלית למבחר מטרות בחיי היום יום.

 

סגל הוראה


המאמנים בתכנית לייטוק של החברה הם בעלי שליטה גבוהה בשפה האנגלית, הם מדברים אנגלית בהתאם לארצות המוצא שלהם ומגיעים ממבחר מדינות בעולם, מה שמסייע לתלמידים לתרגל אנגלית במגוון של מבטאים ודרכי הגייה. התלמידים יכולים לבקש התאמה של מאמנים אשר מדברים במבטא שבו הם מעוניינים להתמקד.


הצוותים הבונים את מחלקת שיפור אנגלית של החברה בנויים מאנשי מקצוע מנוסים, בהם מורים מנוסים לשפה האנגלית, עורכים פדגוגיים ועורכי תוכן. הם פועלים יחד לבניית מערכות לימוד לשלל מטרות תוך התאמת הלמידה למבחר מטרות אישיות ועסקיות, מתוך ניסיונם בשטח.

 



** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.