קורס בניית אתרים במכללת SVCollege

שירות אישי - צור קשר
קורס בניית אתרים במכללת SVCollege

קורס בניית אתרים במכללת SVCollege


קיים מבחר אדיר של אפשרויות לעיצובים מושכים לעין של אתרי אינטרנט, המאפשרים יצירת חווית משתמש אינטראקטיבית, שילוב סוגי מדיה שונים בתוך האתר, והתאמת האתרים למובייל כך שיהיה נוח לגלוש בהם מהסמארטפון.


כדי לעסוק בבניית אתרים, יש להבין את צד הלקוח והמשתמש, וגם להיות בעלי כישורים טכניים והבנה טכנולוגית בשפות תכנות שונות. על מנת להכיר את שפות התגיות ושפות התכנות הללו, להכיר תוכנות הנמצאות בשימוש רחב בתהליך הבניה והעיצוב של אתרי אינטרנט, ולרכוש בקיאות ושליטה בעוד מגוון פונקציות שונות, ניתן להשתתף בהכשרות מקצועיות וקורסים המוצעים במוסדות הלימוד השונים. בין מוסדות הלימוד במסגרתם אפשר ללמוד בניית אתרים, ניתן למנות את מכללת SVCollege בה מוצע קורס בניית אתרים ופיתוח אפליקציות ווב.

 

שימו לב - הלימודים מיועדים לאנשים עד גיל 40 בלבד!

 

ניתן ללמוד גם במתכונת אונליין


תכנית הלימודים


המשתתפים בקורס בניית אתרים רוכשים במהלך הלימודים את כלי היסוד לבניית אתרי אינטרנט, כולל עבודה עם שפת התגיות HTML בגרסתה החמישית, שפת התכנות JavaScript ES6 וכן עיצוב דפי אינטרנט באמצעות שפת CSS3. כמו כן, הם לומדים כיצד לעבוד עם תוכנת הקוד הפתוח Bootstrap שהשימוש בה נפוץ בתעשייה.


חלק חשוב מתכנית הלימודים מתמקד בפיתוח Front End: פיתוח ממשק המשתמש ויצירת אתרים אינטראקטיביים ונגישים המספקים חוויית משתמש חיובית. נוסף על כך, המשתתפים לומדים כיצד להתאים אתרי אינטרנט לשימוש בטלפון הנייד.


המשתתפים לומדים כחלק מהקורס, לצד התכנים המקצועיים, גם תכנים שמטרתם לסייע בעת חיפושי העבודה בהמשך, וביניהם כתיבת קורות חיים, סימולציות ומשחקי תפקידים שמיועדים לשפר הצגה עצמית בעת ראיונות עבודה, תרגול מענה על שאלות המראיין בצורה נכונה, ועוד.

 


מתכונת הלימודים


אורכו של הקורס הוא כ - 4 חודשים, המפגשים שלו מתקיימים במתכונת שבועית כאשר אורך כל אחד מהם הוא 4 שעות. ניתן לבחור בין מתכונת בוקר לבין מתכונת ערב, מה שמאפשר שילוב עם משרה וחיי משפחה. ההרצאות מוקלטות ונגישות לסטודנטים דרך האינטרנט.


הלימודים משלבים ידע תיאורטי נדרש לצד תרגול ויישום מעשי של החומר הנלמד. כך, המשתתפים בקורס שעומדים ברף הציונים הנדרש, לוקחים חלק בסטאז' - התנסות מעשית בארגונים וחברות בהייטק. זאת מתוך הבנה כי בעולם ההייטק ניסיון מקצועי הוא אחד מהגורמים המקצועיים המשפיעים על קבלה לעבודה.


נושאי הלימוד


הנושאים שהמשתתפים לומדים במהלך הקורס כוללים את הכלים המרכזיים לבניית אתרים ופיתוח אפליקציות ווב:

 

 

  • שפת התגיות HTML5
  • עבודה עם דפדפנים שונים
  • שפת התכנות JavaScript ES6
  • עיצוב דפים באינטרנט באמצעות שפת CSS3
  • עבודה עם תוכנת Bootstrap לבניית אתרים
  • כיצד לפתח ממשק משתמש באמצעות React.js
  • ועוד

 

 

על מוסד הלימודים


במכללת SVCollege, שפועלת יותר מ - 7 שנים, ניתן ללמוד מקצועות מעולם ההייטק בקורסים והכשרות בנושאים שונים: QA ובדיקות תוכנה אוטומטיות, בניית אתרים ופיתוח אפליקציות ווב, פול סטאק, ועוד.


הקורסים שמתקיימים במכללה מוצעים בפרישה ארצית, בארבעת סניפי המכללה שנמצאים בערים נתניה, רחובות, באר שבע ותל אביב.


במכללה שמים דגש על השתלבות הבוגרים בעולם העבודה, ורוב ההכשרות המקצועיות כוללות לצד עולם הידע המקצועי גם הכנה לקראת ראיונות והקניית כישורים נדרשים בעת חיפושי עבודה. כמו כן, במכללה מאפשרים למשתתפים להתנסות מעשית תוך כדי הלימודים בהתלמדויות בחברות הייטק, וכן מבטיחים עבודה לבוגרים בעלי ציונים שעומדים בקריטריונים.


תנאי קבלה


על מנת להשתתף בקורס יש לשלוט ברמה בסיסית בשפה האנגלית. אין צורך ברקע קודם בתחום בניית האתרים.

 

הקורס מיועד לאנשים עד גיל ארבעים בלבד.


אפשרויות תעסוקה


אתרי אינטרנט הינם חלק בלתי נפרד מהקידום של עסקים, חברות וגופים ציבוריים ופרטיים שונים - לכן בניית אתרי אינטרנט פותחת מגוון של אפשרויות תעסוקה: עבודה כפרילנסרים, השתלבות בעבודה בארגונים שונים, בצוותי פיתוח בחברות הייטק, וכן התמקצעות בהכשרות המשך על מנת להתמחות בפיתוח פול סטאק (המשלבת בין צד לקוח לבין צד שרת).


שירותי הליווי וההשמה שמספקת מכללת SVCollege למשתתפי ההכשרות שלה, מהווים יתרון במציאת עבודה בשוק ההייטק התחרותי. ההשתתפות בסטאז' בחברות הייטק מאפשרת ליצור קשרים כבר במהלך הלימודים, ונוסף על כך, במכללה מבטיחים סיוע במציאת עבודה לבוגרים בעלי ציונים מתאימים.
 

למידע נוסף לחצו: מכללת SVCollege