קורס עיצוב פנים בדגש יישומי וטכנולוגי בג`ון ברייס הדרכה

קורס עיצוב פנים בדגש יישומי וטכנולוגי בג`ון ברייס הדרכה

קורס עיצוב פנים בדגש יישומי וטכנולוגי - ג'ון ברייס הדרכה


חדשנות בעולם עיצוב הפנים


כדי להפוך קונספט מבריק לחלל מעוצב וייחודי, מעצבי פנים נדרשים ליישם מגוון רחב של כלים. חלק מן הכלים הנדרשים מגיעים מעולם העיצוב ויצירה, בעוד כלים אחרים הם טכנולוגיים באופיים ומתמקדים במציאת פתרונות טכניים יעילים להצלחת הפרויקט. בין החידושים בענף עיצוב הפנים נכללות שלל תוכנות הדמיה ושרטוט, שמאפשרות לייעל את העבודה ולאתר מבעוד מועד כשלים ותקלות וכך להעניק ללקוח מענה מקיף, איכותי וחדשני.


בג'ון ברייס הדרכה מתקיים קורס עיצוב פנים בדגש יישומי וטכנולוגי, משלול זה מתמקד בהכשרתם של מעצבי פנים שמתמחים בתכנון ובעיצוב של שלל סוגי חללים, אשר ביכולתם לשלב יצירתיות עם טכנולוגיות מתקדמות בשוק. הקורס משלב מגוון של תרגילים ופרויקטים ובמהלכו המשתתפים יכולים לבנות תיק עבודות מקצועי וגם לחשוף אותו לשלל גורמים בתעשייה, מה שיכול לפתוח דלתות עבודתם להשתלבות במשרדים בתחום העיצוב. הקורס נערך בשלוחת ג'ון ברייס הדרכה בתל אביב.


תכנית הלימודים


במהלך קורס זה המשתתפים מכירים טכנולוגיות מתקדמות בעולם עיצוב הפנים. הם לומדים עקרונות חשובים בעיצוב חללים ומכירים כלים עכשוויים שבהם משתמשים מעצבי פנים. דרך החשיפה לכלים הטכנולוגיים הללו, הם יכולים לפתח כישורי תכנון וסטיילינג שיכולים לסייע להם בעת השתלבותם כמעצבי פנים תעשייה.


מסלול זה חושף את משתתפיו לתוכנות שרטוט והדמיה פופולריות בשוק ולומדים כיצד אלה תורמות לתהליכי עבודה של מעצבי הפנים לכל אורך השלבים הנדרשים בתהליך העיצוב של חללים פנימיים. בין היתר, הם מכירים תוכנות לשרטוט ממוחשב CAD, לומדים להשתמש בתוכנת ההדמיה סקצ'אפ ומתוודעים לתוכנת הרנדור ויריי (V ray).


מתכונת הלימוד


התכנית כוללת 896 שעות לימוד והיא מחולקת ל - 4 סמסטרים שכל אחד מהם כולל 224 שעות לימוד. הקורס מתקיים במתכונת קורס ערב, שיעורים מתקיימים פעמיים בשבוע.


התכנית משלבת תרגולים מעשיים מגוונים, במהלכה המשתתפים בונים תיק עבודות, משתתפים בסיורים לימודיים ולוקחים חלק במפגשים עם מבצעים מנוסים ועם גורמים בחברות מובילות בתחום העיצוב. לקראת סיומו של הקורס עורכים פרויקט גמר שבו הם מיישמים את החומר הנלמד. בסיום התכנית מתקיימת תערוכת הבוגרים שמאפשרת לבוגרי הקורס לחשוף את עבודותיהם לגורמים מקצועיים בתחום עיצוב הפנים.


על מוסד הלימוד


ג'ון ברייס הדרכה עורכת מבחר תכניות ללימודי תעודה בתחום המחשבים, הטכנולוגיה, הניהול והייטק. המוסד מפעיל שיתופי פעולה עם חברות מוכרות בתחום התוכנה, כגון מיקרוסופט וסיסקו ומשמש מרכז הכשרה מוסמך של ארגונים אלה. בחלק מן הקורסים נערכות בחינות הסמכה שמעניקות לעוברים אותן תעודות בין לאומיות המוכרות מטעם החברות הללו. תכניות הלימוד של ג'ון ברייס הדרכה מתמקדות בהכשרתם של המשתתפים להשתלבות בתפקידים מבוקשים בהייטק ולהתמודדות עם אתגרים עכשוויים בתעשייה.


בין הקורסים שניתן ללמוד במוסד זה אפשר למצוא קורס ניהול מוצר, קורס מסחר אלקטרוני, קורס עיצוב גרפי יישומי המשלב את תחום העיצוב ל - WEB, קורס קידום אתרים ומדיה חברתית, קורס בדיקות אוטומטיות, קורס טכנאי סמארטפונים ועוד מבחר קורסים.


תנאי קבלה


קורס זה מתאים לבעלי זיקה לתחום העיצוב והאמנות, שמעוניינים להעמיק בתחום עיצוב הפנים ולהשתלב בו באופן מקצועי. תנאי הקבלה לקורס כוללים ראיון אישי או הצגה של תיק עבודות, מוסד הלימוד בוחן את הזיקה של המועמדים לתחום העיצוב והאמנות ואת הרגישות האסתטית שלהם. יש צורך בידע בסיסי בתחום ההנדסה. לקבלת המידע המדויק בנוגע לתנאי קבלה מומלץ לפנות ישירות למוסד הלימוד.

 

תעודה


תעודת גמר מטעם ג'ון ברייס הדרכה מוענקת לבוגרים שעומדים בהצלחה בכל הדרישות במהלך הקורס.

למידע נוסף לחצו: ג`ון ברייס הדרכה | john bryce