קורס ניהול מוצר בג`ון ברייס הדרכה

קורס ניהול מוצר בג`ון ברייס הדרכה

קורס ניהול מוצר - ג'ון ברייס הדרכה

 

מסלול זה אינו פעיל


יעילות ואיכות לאורך פיתוח המוצר


האופן שבו מגדירים מוצרים בשוק של היום השתנה באופן משמעותי. היום, ארגונים מגדירים את מרבית הפרויקטים כמוצרים ומתייחסים אליהם באופן זה לכל אורך שלבי התכנון והביצוע שלהם, בהם ארגוני תוכנה וארגונים שאינם בתחום ההייטק. מי שאחראיים על פיקוח וליווי התהליך הם מנהלי המוצר, שיש ברשותם את הידע והכלים להוביל תהליכי בניית מוצרים מאיתור הצורך ועד להשקה בשוק של המוצר המוגמר. נוסף על כך, הם אחראיים על הדרך בה מוצרים מתקבלים בשוק ומקיימים קשר עם שותפים עסקיים ואנשי שיווק. סל הכלים הנרחב שנדרש ממנהלי מוצר, שכולל הן ידע ניהולי והן שליטה בכישורים טכנולוגיים מתקדמים, הפך אותם למשאב חיוני ומבוקש במיוחד בשוק.


עובדים בתפקידים שונים בעולם הארגוני ובתחום ההייטק שמעוניינים לייעל תהליכי פיתוח של מוצרים טכנולוגיים יכולים ללמוד בקורס ניהול מוצר שמתקיים בג'ון ברייס הדרכה. קורס זה חושף מנהלי מוצר ועובדים בעוד שלל תפקידים לגישות חדשניות בניהול המוצר ומאפשר להם להכיר שיטות עבודה יעילות ומתקדמות. הידע הנרכש במהלך הקורס יכול לסייע לבוגריו בעת ההשתלבות בתפקידי ניהול מוצר וכן לעזור למנהלי מוצר לייעל ולשכלל את תהליכי העבודה שלהם כך לסייע לארגון לחסוך בעלויות. הקורס מתקיים בשלוחת תל אביב של מוסד הלימוד.

 

  • מעוניינים להמשיך להתקדם בארגון? קראו הכל על קורס ניהול


תכנית הלימודים


במהלך הקורס, המשתתפים לומדים בהרחבה על תהליכים לפיתוח מוצרים ולניהול מוצרים שמקובלים בתעשייה. הם מתמקדים בתהליכי חשיבה ופיתוח אגי'לי ומכירים טכניקות שיכולות לייעל את העבודה וליצור עבודה אפקטיבית יותר מול צוותים אג'יליים. הם בוחנים כיצד ניתן לשלב את התפישה האג'ילית בעבודה השוטפת לאורך השלבים השונים בפיתוח המוצר.


התכנית מדמה תהליך שלם שלו נדרשים מנהלי מוצר והוא סוקר את השלבים השונים לאורך התהליך. המשתתפים רוכשים כלים להבנת השוק ולניתוח דרישות של לקוחות וכן להכנה יעילה של תהליכי השקה למוצרים. כמו כן, הם לומדים להעריך את הרלבנטיות של מוצרים לקהלי יעד שונים לכל אורך מחזור חייהם וכך להתאים אותם לצורכים של הארגון תוך הגדלת הרווחים.


מתכונת הלימוד


מסלול זה כולל כ - 40 שעות לימוד. הקורס משלב למידה עיונית עם תרגולים מעשיים, שמעניקים כלים פרקטיים למשתתפים לקראת השתלבותם כמנהלי מוצר בשוק העבודה.


על מוסד הלימוד


ג'ון ברייס הדרכה הוא מוסד ללימודי תעודה בתחום ההייטק, במוסד זה עורכים עוד מגוון של קורסים בתחומי התוכנה והטכנולוגיה, אלה כוללים קורס מסחר אלקטרוני, קורס חוויית משתמש, קורס בינה עסקית, קורס ניהול קמפיינים ממומנים PPC, קורס פיתוח אפליקציות אנדרואיד, קורס קידום אתרים, קורס CCNA, קורס בדיקות תוכנה QA ועוד מבחר של הכשרות. הקורסים מתמקדים בהתפתחויות עדכניות בעולם ההייטק והם מותאמים לדרישות ארגונים וחברות מובילים. הם משלבים התנסויות מעשיות ותרגולים פרקטיים שמסייעים למשתתפים לצבור ניסיון מעשי ולתרגל בפועל את החומר הנלמד במהלך הקורס. חלק מן הקורסים גם מכינים את המשתתפים לקראת מבחני הסמכה של חברות בין לאומיות, שמעניקים לעוברים אותם דיפלומות מוכרות מטעם אותן חברות.

 

תנאי קבלה


הקורס מתאים למנתחי מערכות ולמנהלי פרויקטים שמעוניינים להשתלב בתחום ניהול המוצר. כמו כן, יכולים להתקבל ראשי צוותי פיתוח ובדיקות, שמעוניינים לעבור לתחום ניהול המוצר. הקורס מיועד גם למנהלי לקוח PO, למנהלים עסקיים BO ולמנהלים בכירים בארגונים שברצונם להכיר את תפישת העולם בענף ניהול המוצר. התכנית יכולה להתאים גם למנהלי מוצרים בתחילת הדרך המקצועית שמעוניינים להעמיק ולהרחיב את שליטתם בתחום.

 


תעודה


למשתתפים שמשלימים את דרישות הקורס ומסיימים אותו בהצלחה ניתנת תעודת גמר מטעם ג'ון ברייס הדרכה.

למידע נוסף לחצו: ג`ון ברייס הדרכה | john bryce