רוצה פרטים על שכר שיווק שותפים?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

שיווק שותפים שכר - טבלאות שכר שיווק שותפים

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על שכר שיווק שותפים? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


שכר שיווק שותפים


שיטת שיווק השותפים הפכה תוך זמן קצר לאחת מאסטרטגיות השיווק הדיגיטלי המבוקשות ביותר. היא מתמקדת בתשלום של עמלות על קנייה או התעניינות של גולשים, במסגרת הסכם שנוצר מראש בין מפרסמים, אתרי סחר אלקטרוני ומשווקים. כך למשל בעלי אתרים בתחום הטכנולוגיה והגאדג'טים יכולים לקחת חלק בתכנית שותפים ולהפנות את הגולשים שלהם לקנות את האייפון החדש שיצא לשוק, ובלוגרים בתחום האופנה יכולים לקבל עמלות דרך גולשים שמשאירים פרטים לרכישת ערכת מוצרי איפור חדשה. רשת השותפים שאחראית על המהלכים האלה מתווכת בין המפרסמים לבין השותפים, שאחראיים על השיווק ברשתות החברתיות.


במציאות שבה קמפיינים דיגיטליים הופכים לנתח עיקרי בשוק השיווק, גם ענף שיווק השותפים זוכה לביקוש הולך וגובר. היום תחום ה - Affiliate Marketing הוא אחד הענפים המבוקשים בתחום הדיגיטל במשק הישראלי, לצד תפקידים כגון מדיה באייר או מנהל שיווק דיגיטלי. בדומה לשכר מנהלי שיווק ובעלי תפקידים ניהוליים בפרסום, הסכומים אותם מרוויחים בתחום לרוב גבוהות מהממוצע במשק.


טבלאות שכר

 

תפקיד שכר חודשי נטו 0 - 3 שנות ניסיון שכר חודשי 3 - 5 שנות ניסיון שכר חודשי 5 שנות ניסיון ומעלה
שיווק שותפים Affiliates 8,000 - 11,000 שקלים לחודש 12,000 - 15,000 שקלים לחודש 15,000 - 18,000 שקלים לחודש
מנהל שיתופי פעולה Affiliates 7,000 - 12,000 שקלים לחודש 10,000 - 18,000 שקלים לחודש 12,000 - 25,000 שקלים לחודש
Affiliate manager 10,000 - 13,000 שקלים לחודש 14,000 - 18,000 שקלים לחודש 18,000 - 20,000 שקלים לחודש
שיווק דיגיטלי 6,000 - 10,000 שקלים לחודש 10,000 - 15,000 שקלים לחודש 15,000 - 20,000 שקלים לחודש

 

שימו לב, רמות השכר משתנות מעת לעת. המסתמכים על המידע בעמוד זה עושים זאת על אחריותם האישית בלבד.

 

שכר של אנשי אפיליאייטס הוא לרוב שכר בסיס שאליו מצטרפות עמלות על מכירות מוצלחות. עובדים בענף זה יכולים לעבוד במסגרת חברות שיווק דיגיטלי או מכירות ברשת, לחלופין רבים פונים לתחום כהכנסה משנית נוספת וכדרך ליצור לעצמם הכנסה פסיבית דרך האינטרנט.

 

לא מעט ישראלים היום משתלבים בענף שיווק השותפים, שרק הולך ומתפתח. לצד חברות בין לאומיות גדולות שמפעילות תכניות שותפים, הציפייה היא כי בשנים הקרובות יותר ויותר ארגונים יפנו לשיטה זו, מה שפותח דלת לעוד רבים להשתלב בתחום.

 

מה זה שיווק שותפים?


שיווק שותפים הוא מודל שיווקי אינטרנטי שמאפשר להגיע לרווחים דרך קישור בין גולשים למפרסמים. השותפים הם בדרך כלל פעילים ברשתות החברתיות כגון בלוגרים, בעלי אתרים או מנהלי עמודים בפייסבוק או באינסטגרם. דרך כתיבת פוסט, העלאת באנר או שתילת טופס לידים הם יכולים ליצור קשר בין הגולשים לבין חברה מפרסמת. כאשר הגולשים רוכשים את המוצר אליו קישרו או מתעניינים בו, הם מקבלים אחוזים מסך המכירה. העמלות הללו ניתנות על סמך ביצוע פעולת יעד, כגון כניסה לאתר, רכישה של מוצר או השארת ליד ובו פרטי הלקוח.


שותפים רבים פועלים ישירות מול חברות ומשמשים מפיצים שלהן בתמורה לעמלה קבועה ומוסכמת מראש. אתרי מסחר אלקטרוני גדולים, כגון אמזון או איביי, מפעילים תכניות שותפים שבהן הן מתחלקת בעמלות המתקבלים יחד עם המוכרים. בדרך כלל אתרים אלה מעניקים בין ארבעה לחמישה אחוזי עמלה על המכירה לכל שותף. בדרך כלל, יעדיפו חברות אלה ליצור שותפות עם מובילי דעה במדיה החברתית ועם בעלי עמודים שיש להם עוקבים רבים ככל האפשר, כדי להגדיל את טווח הקונים הפוטנציאליים.


שכרם של משווקים בשיטת שיווק שותפים ניתן בהתאם להסכמים בין המפרסמים לבין השותפים, בהתאם לפעילות הלקוחות. עובדי Affiliates מתחילים יכולים לקבל שכר שנע בין 8,000 - 10,000 שקלים גם ללא ניסיון קודם בענף. אחרי מספר שנות ותק, עולות רמות השכר וכעבור כחמש שנות ניסיון השכר יכול להגיע גם ל - 15,000 שקלים לחודש בממוצע ואף יותר מכך. עובדי שיווק שותפים שמעוניינים לקדם את רמות השכר יכולים להתקדם לתפקידים ניהוליים שבהם השכר יכול להגיע גם ל - 20,000 שקלים לחודש ויותר.


שכר affiliates manager


תפקיד מנהל שיווק השותפים, או Affiliates manager, משמש סמכות עליונה בהכוונה וניהול העובדים ברשת השותפים. מנהלים אלה אחראיים כל כמה שותפים ועל הרווחים שהם נדרשים להגיע אליהם. הם מנהלים קשר מול המפרסמים וכן מול חברי רשת השותפים ונדרשים לספר פתרונות יעילים ומהירים לבעיות שעולות לאורך התהליך. הם מעלים הצעות לפתרונות שיווק חדשים בפני השותפים, מספקים להם כלי פרסום יעילים ומתאימים וכן עוסקים בפעילות כגון כתיבת מיילים וניוזלטרים שיכולים להכווין למוצר חדש שניתן להציע ללקוחות.


לרוב מדובר בשכר בסיס שאליו מצטרפות עמלות על מכירות מוצלחות. מנהלי אפיליאייטס לרוב מקבלים גם עמלות על מכירות השותפים שהם מנהלים. מנהלי שיווק שותפים בתחילת הדרך יכולים להגיע לרמות שכר שבין 10,000 - 13,000 שקלים לחודש. אחרי פרק זמן שבין שלוש לחמש שנים בתפקיד, רמות השכר עולות ויכולות להגיע גם ל - 18,000 - 20,000 שקלים למנהלים איכותיים ומצטיינים בשיווק.


שיווק שותפים למתחילים


לא מעט עובדים בתחומי השיווק הדיגיטלי והמכירות ברשת פונים לתחום ה - Affiliates כדרך להעלות את רמות השכר או לייצר לעצמם הכנסה נוספת. עובדי שיווק שותפים יכולים לבחור בענף שיווקי שנוגע אליהם ולהתמקד בו או לפעול במגוון זירות. בדרך כלל בתחילת הדרך המשווקים זוכים לרווחים בהיקף מצומצם אך עם צבירת ניסיון ובניית קהל לקוחות גדול יותר ניתן גם להעלות את השכר בהיקף משמעותי.


רבים שמעוניינים להשתמש בשיווק שותפים כהכנסה משנית או פסיבית מגיעים אל הענף דרך הפעילות שלהם ברשתות החברתיות. בדרך כלל הם בלוגרים מצליחים או מובילי דעה ברשתות החברתיות, שמקבלים פניה מחברות גדולות שמציעו להם לשווק את השירותים או המוצרים שלהם דרך תכנית שיווק השותפים שהן מפעילות.


מה ללמוד כדי לעבוד בשיווק שותפים?


בדומה לענפים אחרים בעולם השיווק הדיגיטלי, גם בתחום ה - affiliates מחזיקים רוב העובדים בתואר ראשון. מרביתם הם בוגרי תואר בתקשורת או לימודי מנהל עסקים, בדגש על מסלולים בהתמחות דיגיטל. עם זאת, תואר ראשון אינו הכרח כדי לעבוד בתחום וניתן למצוא בו גם עובדים ומנהלים רבים שאינם אקדמאים.


מי שמעוניינים לקבל כלים פרקטיים כדי להתקדם בתחום יכולים ללמוד בקורס שיווק שותפים שמתקיים במוסדות שונים ובו ניתן להיחשף לעקרונות שיטת השיווק ולאסטרטגיות יעילות במיוחד. לרוב מדובר בקורסים בהיקף של כמה חודשים, לעיתים הקורסים מתקיימים במתכונת מקוונת.


נוסף על כך, כישורים חיוניים למשווקי שותפים הם ידע בתחום קידום האתרים, שליטה בקידום ממומן PPC וכן הבנה מעמיקה של אסטרטגיות שיווק. אנשי אפיליאייטס שברצונם לפתח את סל הכלים שברשותם ולרכוש מיומנויות לייעול הפעילות השיווקית שלהם יכולים ללמוד בקורסים מקצועיים בענפי הדיגיטל השונים כגון קורס SEO, קורס שיווק בפייסבוק, קורס שיווק ברשתות חברתיות, קורס אמזון ומסלולים נוספים. קורסים אלה לרוב כוללים התנסות מעשית ופרויקטים שונים שדרכם ניתן לצבור ניסיון מעשי בכלים הנלמדים.


שכר שיווק דיגיטלי


שיווק דיגיטלי הוא אחד הענפים הדינמיים במשק והוא מושך אליו מדי שנה עובדים רבים. הנחיצות רבה של כלים לקידום דיגיטלי בקרב מפרסמים הופכים את שירותיהם של מנהלי ומקדמי קמפיינים שיווקיים ברשת למצרך חיוני לכל חברת פרסום או ארגון ששואף להעלות את הרווחים. מגמה זו באה לידי ביטוח גם בשכרם של עובדי השיווק הדיגיטלי.


שכר קידום ממומן, קידום אתרים וניהול קמפיינים נע בדרך כלל בשנים הראשונות בין 6,000 - 10,000 שקלים לחודש. בעלי תפקידים בכירים יותר בתחום השיווק הדיגיטלי יכולים להגיע לרמות שכר גבוהות יותר. מנהלי שיווק דיגיטלי מתחילים זכאים לשכר ממוצע שנע בין 10,000 - 15,000 שקלים לחודש ולאחר מספר שנות ניסיון יכולים להעלות את שכרם ולהרוויח אף למעלה מ - 20,000 שקלים לחודש.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודים בתחום?

רוצה לדעת יותר על שכר שיווק שותפים?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור