קורס מסחר באמזון במדיאטק ג`ון ברייס חיפה

קורס מסחר באמזון במדיאטק ג`ון ברייס חיפה

קורס מסחר באמזון במדיאטק גון ברייס חיפה - קורס Amazon


רווחים בזירת הקניות ברשת


עד לפני כשני עשורים היה קשה לשער כי עולם המסחר צפוי לעבור מהפכה אדירה, אך היום, עם כניסתו של המסחר המקוון אנו מצויים במציאות בה הקניות באינטרנט הולכות וגוברות והן מגיעות להיקפים וכמויות שמרקיעים שחקים. הלקוחות, במקרה זה, מצביעים בלחיצת העכבר ויותר ויותר מהם בוחרים לבצע את הקניות שלהם אונליין ולא לגשת לקניון הקרוב. בין הפלטפורמות המבוקשות והמתקדמות ביותר למסחר וירטואלי נמצא אתר אמזון, שהחל את דרכו כאתר למכירת ספרים והיום מהווה מעצמה גלובלית בכל הנוגע לקנייה או מכירה ברשת. אתר זה מאפשר למוכרים להקין חנויות וירטואליות וכך לזכות להכנסה מכובדת ללא הצורך לתפעל חנות קונבניונלית, בעולם ה"אמיתי".


קורס מסחר באמזון של מדיאטק ג'ון ברייס חיפה מציע למשתתפיו לרכוש את כל הכלים להקמה של עסקים מצליחים באינטרנט. תלמידי הקורס לומדים בהרחבה כיצד לסחור בפלטפורמת המסחר הפופולרית ביותר ברשת בימינו ובמהלכו מתוודעים לדרכים למיקסום המכירות ולשימוש יעיל ונכון באתר. דרך המיומנויות שנלמדות במהלך הקורס, יכולים בעלי חנויות קונבנציונליות ומקוונות והמעוניינים לפתח חנויות וירטואליות ללמוד איך ליצור קבל לקוחות נרחב ולהגיע להכנסה שוטפת מן העסק המקוון החדש.

 

תכנית הלימודים


משתתפי קורס זה לומדים באופן מקיף על אופן ההקמה והניהול של חנויות וירטואליות ושל מכירות באתר אמזון, שהוא אתר המסחר הגדול בעולם היום. מסלול זה מעניק ידע נרחב דרכו ניתן לפתח מותג פרטי למטרת מכירתו באמזון. דרך הידע הנרכש במהלך הקורס המשתתפים יכולים לשמש מנהלי מוצרים ולהבין בפרטים החשובים דרכם אפשר לאתר לקוחות חדשים ולעודד אותם לרכוש את המוצרים.


בתחילת הקורס מתוודעים למערכת החשבון של אתר אמזון ולאפשרויות השונות להוספת מוצרים לחנות ולניהולה השוטף של החנות. לאחר מכן, נלמדות טכניקות מתקדמות למסחר, לשדרוג חנויות ולפיתוח מותגים. נוסף על כך לומדים על שיטות לפיתוח קמפיינים פרסומיים ברשתות חברתית כגון פייסבוק, דרכם ניתן לקדם את החנות הווירטואלית ולמשוך אליה לקוחות.


מתכונת הלימוד


קורס זה נפרש על פני כחודשיים והוא כולל כ - 80 שעות לימוד. שיעורים מתקיימים פעמיים במהלך השבוע, בשני ערבים או באחד הערבים בשבוע ובימי שישי. חיילים משוחררים יכולים ללמוד על חשבון הפיקדון הצבאי בתכנית זו.


הקורס שם דגש על הפן המעשי של המסחר באמזון, התלמידים משתתפים בתרגולים מעשיים שונים במודולים רלבנטיים, במסגרת תרגולי אונליין שונים הם יכולים להכיר מקרוב את תהליכי האופטימיזציה והמסחר של אמזון ולהתנסות בהם בעצמם.


נושאי הלימוד


תלמידי הקורס דנים במגוון תחומים ובהם הנושאים הבאים:

 

 • פתיחת חשבון סליקה
 • אופטימיזציה לקמפיינים
 • מודעות Facebook Ads
 • פעולות מתקדמות באמזון
 • ניהול שוטף ושירות לקוחות
 • הוספת מוצרים לקטלוג אמזון
 • יצירת קמפיין במערכת פייסבוק    
 • שדרוג חנויות
 • השקת מוצרים
 • ממשק שופיפיי
 • Seller Central
 • הקמת חנות מסחר
 • מותג פרטי מתקדם   
 • ועוד


על מוסד הלימוד


במדיאטק ג'ון ברייס חיפה נערכות מבחר הכשרות מקצועיות בענפי ההייטק והמחשבים, שבאות להכשיר את המשתתפים להשתלבות בתפקידים מבוקשים בזירת ההייטק. המסלולים מותאמים לדרישות העכשוויות של חברות תוכנה והן כוללות תרגולים פרקטיים שמאפשרים להכיר מקרוב סוגיות חשובות בתחום הלימוד.


בין הקורסים שניתן ללמוד במדיאטק ג'ון ברייס חיפה אפשר למנות את הקורסים הבאים: קורס מסחר אלקטרוני המשלב בין מספר פלטפורמות מסחר מקוון, קורס מסחר באיביי, קורס אפיון חוויית משתמש, קורס קידום אתרים, קורס עיצוב לאינטרנט ולמובייל, קורס ניהול קמפיינים במדיה חברתית, קורס וורדפרס, קורס תכנות בשפת ג'אווה ומסלולים נוספים.


תנאי קבלה


כדי להתקבל לקורס, על המועמדים להכיר ברמה תפעולית את מערכת ההפעלה "חלונות" של מיקרוסופט, לשלוט בשפה האנגלית ברמת הבנת הנקרא ולעבור ראיון קבלה אישי. המסלול מתאים במיוחד לסוחרים בעלי זיקה לעולם המחשבים שמעוניינים ליצור הכנסה נוספת או לשדרג מכירות של מוצרים קיימים. הוא יכול להתאים הן לסוחרים קונבנציונליים שברצונם לפתח עסקים וירטואליים והן לסוחרים מקוונים שרוצים להרחיב את הגבולות של עסקיהם מחוץ לגבלות המדינה ולהגיע לקהלי יעד נוספים. כמו כן, יכולים ללמוד בו מנהלים בתחומי המכירות והשיווק אשר מעוניינים להיעזר בפלטפורמות חדשניות להרחבה של ערוצי המכירה והשיווק.


תעודה


תעודת סיום מוענקת על ידי מדיאטק ג'ון ברייס חיפה למשתתפים אשר משלימים את כל הדרישות בקורס בהצלחה.

למידע נוסף לחצו: מכללת ג`ון ברייס חיפה