ללמוד על חשבון הפיקדון במכללת מדיאטק ג`ון ברייס חיפה

שירות אישי - צור קשר
ללמוד על חשבון הפיקדון במכללת מדיאטק ג`ון ברייס חיפה

לימודי תעודה על חשבון הפיקדון במכללת מדיאטק ג'ון ברייס חיפה


כל הדרך להייטק


זירת ההייטק הישראלית והגלובלית לעולם לא מספיקה להתפתח ולצמוח. תוכנות, שפות תכנות חדשות, אפליקציות מתקדמות וסטארט אפים טכנולוגיים פורצי דרך מעלים כל העת את הרף הטכנולוגי בתעשייה. כך גם נוצר ביקוש למומחים בתכנות, בפיתוח, בשירות תמיכה ובעיצוב דיגיטלי, שיכולים להעניק שירותים איכותיים לשלל לקוחות, עסקיים ופרטיים כאחד.


במכללת מדיאטק ג'ון ברייס חיפה מתקיימים מגוון של מסלולי לימוד המוכרים למימוש הפיקדון הצבאי. תכניות אלה מתאימות לחיילים משוחררים שרוצים להשתמש בפיקדון כדי לממן את הכשרתם וכך לצאת לשוק העבודה כשבידיהם מקצוע טכנולוגי מבוקש.

 

הסטודנטים יכולים לבחור ללמוד במסלולים שונים - 

  • קורס פרונטלי
  • קורס היברידי
  • קורס אונליין 100% לייב


הקורסים יכולים להתאים גם לחיילים בזמן השירות הסדר שברצונם להתחיל ללמוד כבר במהלך השירות, אשר פנויים ללמוד 2 ערבים בשבוע אונליין

 


לפניכם הקורסים במכללת מדיאטק ג'ון ברייס חיפה בהם אפשר ללמוד על חשבון הפיקדון הצבאי:


בודקי תוכנה QA


בקורס בדיקות תוכנה QA מכירים טכניקות לביצוע בדיקות אוטומטיות וידניות ומתוודעים להיבטים במערכות מידע ותכנות. כמו כן, מכירים שלל סוגי בדיקות שמתאימות ל - WEB ולמובייל. המכללה מציעה קורס שהיקפו 470 שעות.


עיצוב גרפי לדפוס ולרשת


קורס זה מתמקד הן בעיצוב לדפוס קלאסי והן בעיצוב דיגיטלי למובייל ולאינטרנט. התלמידים מכירים תוכנות כגון דרימוויבר, פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין וגם לומדים לעצב אתרים ואפליקציות. במסלול נכללות 540 שעת לימוד במתכונת קורס ערב.


קידום אתרים


בקורס SEO קידום אתרים מעמיקים בעולם הפרסום הדיגיטלי ולומדים על תיאוריות שיווקיות וכללים למיתוג בזירה האינטרנטית. התלמידים מכירים שיטות לניהול של קמפיינים בניו מדיה עבור ארגונים עסקיים. בקורס 135 שעות ו - 50 שעות לתרגול בבית.

 

קורס סייבר

 

במוסד הלימוד מציעים את המסלול המלא לאבטחת מידע, סייבר והאקינג. קורס זה משלב שלוש הכשרות - למומחה אבטחת מידע CISO, להאקרים מקצועיים PT ולמיישמי הגנה באבטחת מידע.

 

קורס JAVA

 

קןרס JAVA של מוסד הלימוד מקנה לתלמידיו ידע נרחב על טכנולוגיות JAVA וחושף בפניהם את הכלים המובילים בשוק של היום. המשתתפים לומדים לכתוב יישומי בג'אווה לצד הלקוח ולצד השרת ושמים דגש על פיתוח לצד השרת.

 

 

 

למידע נוסף לחצו: מכללת ג`ון ברייס חיפה