רוצה פרטים על פסיכומטרי בטבריה?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס פסיכומטרי בטבריה

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על פסיכומטרי בטבריה? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס הכנה לפסיכומטרי בטבריה


מחפשים קורס פסיכומטרי בטבריה והסביבה?


תהליך הקבלה ללימודים אקדמיים כולל לא מעט שלבים, אחד המרכזיים שבהם הוא המבחן הפסיכומטרי. מבחן זה בוחן את הידע של הנבחנים בעברית, בשפה האנגלית וכן במתמטיקה וחשיבה כמותית והוא מתקיים במגבלות זמן ובאופי שאלות מאתגר למדיי. מסיבה זו מעדיפים נבחנים רבים לגשת לקורס פסיכומטרי לפני ההגשה למבחן, כדי לקבל הכנה ממוקדת ומסודרת בנושאים השונים שנכללים בו. הקורסים לא רק מקנים את הידע התיאורטי שנכלל במבחן אלא גם עוזרים לפתח אסטרטגיות למידה יעילות ולפתח את היכולות לענות על שאלות מורכבות בתנאי המבחן המאתגרים, כדי לממש את מלוא הפוטנציאל האישי עד ליום המבחן.


מי שמתגוררים בעיר טבריה ומחפשים ללמוד לפסיכומטרי קרוב לביתם יכולים לבחור מבין מגוון של מוסדות לימוד שמציעים קורס פסיכומטרי באזור. המוסדות הפזורים ברחבי העיר מציעים קורסים במתכונות שונות וכך כל אחד ואחת מהתלמידים יכולים להתאים את לוחות הזמנים לצורכיהם האישיים, לשילוב עם עבודה, לימודים בתיכון או שירות צבאי. כמו כן, ישנם קורסים שמותאמים לאוכלוסיות ייעודיות כגון דוברי רוסית או המגזר הדתי. מי שנדרשים גם להשלים או לשפר את תעודת הבגרות במקביל לפסיכומטרי יכולים לעשות זאת במרבית מכוני ההכנה. כך ניתן להגיע מוכנים לקראת הלימודים האקדמיים ולקבל את כל הכלים כי לזכות בציון הנכסף לקראת הקבלה לתואר הראשון במקצועות לימוד מבוקשים.

 


מוסדות לימוד


הנה כמה מן המוסדות אשר מציעים קורסים להכנה לפסיכומטרי בעיר טבריה:


היי קיו – HIGH Q


שלוחת העיר טבריה של רשת ההכנה היי קיו נמצאת ברחוב אלחדיף, בבניין ההשתתפויות בנכסים. מוסד הלימוד מציע בחירה בין קורסי פסיכומטרי בבקרים או בערבים, כדי להתאים ללוח הזמנים של התלמידים ולמעוניינים לשלב את הקורס עם עבודה. הקורס כולל כ – 10 סימולציות מבחן והוא משלב תרגולים מעשיים רבים במהלך הקורס לצורך יישום והבנה של החומר הנלמד בכל שיעור.


בין היתר, המשתתפים יכולים לתרגל באמצעות מספר אפליקציות לימוד ומערכת מקוונת ללימוד מילים לחלק המילולי ולחלק האנגלית. הם יכולים גם להסתייע במערכת בשם "Gamificaion", שמאפשרת ללמוד דרך משחקים ולתרגל מכל מקום בזמנים הנוחים לתלמידים. כמו כן, הרשת עורכת קורסים להכנה לבגרות, במגוון של מקצועות חובה ובחירה. ניתן ללמוד בה גם בקורס אנגלית מדוברת, שמתמקד בחיזוק היכולות לדיבור שוטף באנגלית ונערך בשיטה ייחודית.


קידום


לרשת ההכנה "קידום" שלוחה בעיר טבריה, שממוקמת ברחוב השקד, במרכז הצעירים של העיר. השלוחה מציעה קורס פסיכומטרי וכן מסלולים להכנה לבגרות וקורסי הכנה נוספים. קורס ההכנה לפסיכומטרי של רשת זו נפרש על פני כ – 3 חודשים והוא נפתח מספר פעמים בשנה, לפי מועדי הפסיכומטרי. הקורס משלב בין לימודים פרונטליים עם המדריכים בכיתה לבין תרגולים מעשים שהתלמידים מבצעים בבית בין המפגשים. הם יכולים להשתמש במגוון של עזרי למידה, בהם ערכות ספרי לימוד, אפליקציות לתרגול הפרקים השונים, משחקי לימוד ושיעורים מוקלטים בהם ניתן לצפות מהבית.


רשת קידום מציעה קורסי פסיכומטרי מסוגים שונים, שבאים להתאים לצורכים של מגוון אוכלוסיות. בין היתר, מתקיים קורס פסיכומטרי לתלמידי תיכון, קורס פסיכומטרי בשפה הרוסית, קורס פסיכומטרי ללימוד עצמי מהבית וקורס פסיכומטרי שמותאם למגזר החרדי והדתי. כמו כן, הרשת עורכת מסלול בשם "מועדון 700", אשר מיועד למועמדים מצטיינים שנדרשים לקבל ציון של 700 ומעלה לצורך קבלה למסלולי לימוד מבוקשים.


לחמן


רשת ההכנה לפסיכומטרי לחמן, שלה שלוחות ברחבי הארץ וגם בעיר טבריה, מתמחה בקורסי פסיכומטרי לתלמידי תיכון ובקורס פסיכומטרי לחיילים בזמן השירות. הקורסים ברשת זו מותאמים מבחינת לוחות הזמנים לצורכיהם של חיילים משרתים ושל תלמידים בזמן הלימוד בתיכון והם מציעים תרגולים אונליין ללימוד מהבית בכל זמן ומקום. מוסד הלימוד מציע גם מכינה לקראת תחילת הקורס, בה ניתן לרענן את הידע בנושאים השונים ולהגיע מוכנים יותר אל השיעור הראשון. היקפו של הקורס הוא כ – 25 מפגשים ובמהלכו פותרים מספר סימולציות שמדמות מבחנים בתנאי אמת. כמו כן, הרשת עורכת קורסים להשלמה ולשיפור הבגרויות, במקצועות החובה השונים וכן במקצועות בחירה כגון בגרות בפיזיקה או בגרות בגיאוגרפיה. הרשת מציעה לתלמידיה גם שירותי ייעוץ והכוונה לקראת בחירת מסלול התואר בהמשך הדרך.


זיו כספי


זוהי רשת הכנה שמציעה קורסי פסיכומטרי וקורסים להכנה לבגרות במגוון שלוחות בארץ בהם גם בעיר טבריה. הרשת מציעה קורס פסיכומטרי בסיסי וקורס פרימיום שכולל שיעורים ותרגול מוגבר. הקורס הבסיסי כולל 19 מפגשים ועוד שבעה שיעורי עזר בסמוך למפגשים לצור מענה על שאלות ונקודות קושי. הוא כולל גם תשעה מבחני סימולציה ועוד חמישה מפגשים לתרגולי מרתון. תלמידי הקורס מקבלים כ – 18 ספרי לימוד וחוברות תרגול, וכן מערכות ממוחשבות ללימוד אוצר המילים והחומר בפרקי האנגלית לפסיכומטרי. קורס פרימיום של רשת זו מציע כ – 21 מפגשים פרונטליים ועוד כ – 27 מפגשים לסיוע אישי בשיעורי הבית, נוסף על מפגשים אישיים עם המדריכים בקורס.


אוקיי פסיכומטרי


למכון אוקיי פסיכומטרי שלוחות בפרישה ארצית ובהן גם שלוחה בעיר טבריה. קורס הפסיכומטרי של מכון זה כולל תרגולים שונים, כגון ערכת ספרי לימוד שכוללת גם מבחנים וחומרים ללימודי לפני פתיחת הקורס, וכן אתר אינטרנט שבו המשתתפים יכולים לפתור מבחנים לדוגמה, לתרגל את חלקי הבחינה השונים ולהיעזר בפורום בו המדריכים עונים על שאלות וקשיים. לאורך הקורס מתקיימות סימולציות מבחן וכן בחנים שדרכם המדריכים מזהים נושאים עליהם צריך לשים דגש ומודדים את התקדמות תלמידי הכיתה. נוסף על הקורס הרגיל, מוסד הלימוד מציע גם קורס פסיכומטרי אחד על אחד שמתקיים בהדרכה אישית. ניתן ללמוד גם בקורס פסיכומטרי מקוון שמאפשר למידה מהבית דרך שיעורים מוקלטים. כמו כן, ברשת זו מתקיימים קורס הכנה למבחן אמי"ר וקורס הכנה למבחן מימ"ד.


רפואה לעם


מכון ההכנה "רפואה לעם" החל את דרכו כמיזם של סטודנטים ללימודי רפואה, שהציע קורסי הכנה בעלות נמוכה ומסובסדת במטרה להנגיש לימודים אקדמיים לכלל האוכלוסייה. הפרויקט מציע קורס פסיכומטרי, שאורכו הוא כשלושה חודשים והוא מתאים הן למועמדים לרפואה והן למי שמעוניינים להתקבל למגוון רחב של מקצועות. במפגשים הראשונים של הקורס נלמדים נושאי מבוא לצורך "הסרת חלודה", ולאחר מכן מתקיים תרגול נרחב של כל הנושאים בפסיכומטרי. החודש האחרון של הקורס מוקדש בעיקר לביצוע של מרתונים לחזרה על החומר ולתרגול מבחני פסיכומטרי מלאים.


נוסף על כך, מוסד הלימוד עורך קורסים להכנה לבגרויות וכן קורס הכנה ללימודי רפואה ולרפואת שיניים, אלה הם קורסים שמכינים לקראת מבחני מו"ר ומרק"ם או מבחני מר"ב ומסייעים לקראת ראיונות הקבלה ובחינות הידע שנדרשים לקבלה ללימודי הרפואה או לרפואת שיניים. למכון הכנה זה שלוחות בכל רחבי הארץ וכן בעיר טבריה, במטרה להנגיש את קורסי הפסיכומטרי לכלל אוכלוסיות הארץ.


מרכז הצעירים בטבריה


מרכז הצעירים ופיתוח ההון האנושי של העיר טבריה שואף להעניק מענה כולל לצורכי הצעירים בעיר וכך מציע שירותים רבים ובהם גם קורס פסיכומטרי, מתקיים במתכונת קורס בוקר או כקורס ערב לפסיכומטרי. הקורס מקיף את כל החומר הנדרש לבחינה וכולל מרתונים וסימולציות לקראת סיומו, כדי להכין את המשתתפים לתנאי האמת של המבחן. כמו כן, מציעים במרכז הצעירים גם קורס הכנה לבחינת אמי"רם לסיווג רמת האנגלית האקדמית. במרכז מעניקים לצעירים ייעוץ וסיוע במגוון תחומים, כגון בחירת לימודים, לקויות למידה ומציאת מלגות לימוד מתאימות.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על פסיכומטרי בטבריה?

רוצה לדעת יותר על פסיכומטרי בטבריה?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
חדש! סדנה דיגיטלית לבחירת לימודים שתשנה לך את החיים

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?


מאות אנשים כבר התקדמו, רוצה גם?