אקדמיית CND

רוצה לדעת על לימודים בנושאי מכללות? רוצה שנחזור אליך עם תשובות?

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מכללת CND.

המידע באתר הועיל ל89% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורסים במכללת CND

 

על מוסד הלימוד


מכללת CND מתמקדת בתחום בניית הציפורניים. המכללה מופעלת על ידי חברת CND (Creative Nail Design), חברה בין לאומית בענף בניית הציפורניים. במכללה מתקיימים קורסים שונים אשר מספקים לבוגריהם תעודה בין לאומית של החברה.


ההכשרות המקצועיות שמתקיימות במכללה מבוססות על טכניקות העבודה של המותג, השיעורים מתקיימים בקבוצות קטנות של עד עשרה תלמידים במטרה לאפשר למשתתפים לתרגל ולקבל יחס אישי מן המורים. צוות המורים של בית הספר כולל מומחים בתחום בניית הציפורניים וטיפוח הגוף, אשר עברו הכשרות בענפים אלה בארץ ובחו"ל ומעבירים מהידע שלהם אל התלמידים. במהלך השיעורים המורים חושפים את התלמידים לטכניקות חדשניות שמותאמות למגמות העדכניות ולטרנדים המקצועיים בענף.


חלק מן הקורסים שנלמדים במכללה מוכרים ללימוד על חשבון הפיקדון הצבאי לחיילים משוחררים. כמו כן, מוסד הלימוד מעניק לתלמידים ולבוגרים תמיכה וליווי בתהליך הקמת עסק עצמאי לבניית ציפורניים, כדי לאפשר להם לפתח קריירה בתחום עם סיום הכשרתם. למוסד הלימוד שתי שלוחות, האחת בחיפה (בחוצות המפרץ) והשנייה ברמת גן.

 


מסלולי לימוד בבית הספר

 

  • קורס בניית ציפורניים: הקורס מקנה מיומנויות בבניית ציפורניים ובטיפוח הציפורן בשלל טכניקות ושיטות בנייה. היקפו של הקורס הוא כ - 14 מפגשים שמתקיימים בשלושה ימים בשבוע. התכנית כוללת תרגילים מעשיים, כמו כן התלמידים יכולים להמשיך ולהתנסות בכלים הנלמדים בכיתת התרגול של המכללה. הקורס מתקיים בשלוחת חיפה ובשלוחת רמת גן, בשלוחה בחיפה הוא מוכר למימוש פיקדון לחיילים משוחררים.

 

  • קורס לק ג'ל: במהלך קורס לק ג'ל לומדים על שיטות מניקור, עבודה עם חומרים וציוד מקצועי. המשתתפים גם מתנסים באופן מעשי בשיטות שנלמדות דרך הדגמה על מודליסטים שהם מביאים לכיתה. המסלול כולל ארבעה מפגשים. את הקורס אפשר ללמוד בשלוחת חיפה ובשלוחה ברמת גן, כאשר בחיפה הוא מוכר ללימודים על חשבון הפיקדון לחייל המשוחרר.

 

  • קורס בניית ציפורניים בג'ל: הקורס מתאים לבעלי ניסיון בתחום בניית הציפורניים והוא מקנה מיומנויות מתקדמות יותר בעבודה עם ג'ל ובטכניקות עבודה נכונות יותר. הקורס כולל שישה מפגשים שמתקיימים בשעות הבוקר. הוא נערך בשלוחת חיפה של המכללה.


במכללה מתקיימים גם קורסים שונים שקצרים יותר בהיקפם, סדנאות אלה יכולות לחשוף בפני עובדים בתחום טכניקות חדשות לשדרוג מקצועי. הקורסים הללו כוללים:

 

  • קורס שיפור בניית ציפורניים: מסלול זה מתאים לבעלי ניסיון בבניית ציפורניים והוא מעניק למשתתפים כלים מתקדמים לתהליכי עבודה נכונים של בניית ציפורניים. במהלך הקורס לומדים על טכניקות נכונות לבנייה עם טיפסים ותבניות וגם מתנסים בשיטות אלה באופן מעשי. קורס זה כולל שש שעות לימוד, הוא נערך בשלוחות ברמת גן ובחיפה.

 

  • קורס קישוטי ציפורניים: המסלול מעניק לתלמידים כלים ליצירת שלל קישוטים חדשניים במגוון של טכניקות בענף אמנות הציפורניים. במהלך הקורס נלמדות טכניקות כגון שימוש בחותמות ובגליטרים, המסלול משלב התנסות פרקטית והדגמות כדי לאפשר תרגול מעשי בשיטות הנלמדות.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.