רוצה פרטים על קורס לק ג`ל?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס לק ג'ל

רוצה לדעת על קורס לק ג'ל? אנחנו רוצים לעזור לך!

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות, לרבות איפה אפשר ללמוד, תנאי קבלה למסלולים השונים, מלגות, מה העלויות ועוד. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל89% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס לק ג'ל


לק ג'ל הפכה בעשור האחרון לאחת הטכניקות המבוקשות בתחום טיפוח ועיצוב הציפורן. השיטה מאופיינת בעמידות למשך זמן רב יותר לעומת לק רגיל ובמגוון רחב של עיצובים אפשריים. טכניקה זו נחשבת לקלה למדיי ליישום, אולם כדי לבצע אותה באופן איכותי יש צורך להכיר את תהליכי העבודה המקצועיים, את חומרי העבודה ואת הציוד. ידע זה ניתן לרכוש במסגרת קורסים מקצועיים, שמיועדים במיוחד למעוניינים לפתח את הקריירה במקצועות היופי.


קורס לק ג'ל מתקיים לרוב במתכונת מרוכזת ופרקטית שבה ניתן לרכוש את כל הידע והכלים לצורך השתלבות בתחום טיפוח הציפורן, ולהכיר את אחת השיטות הפופולריות בשוק היום. לטכניקה זו יש כיום ביקוש רב בקרב לקוחות, וכך הקורס יכול להתאים למעוניינים להרחיב את קהל הלקוחות שלהם.

 

תכנית הלימודים


משתתפים בקורס מכירים מקרוב את שיטת לק ג'ל ומתוודעים לטכניקות ולציוד המקצועי הנדרשים בתחום זה. הם מכירים שיטות מקצועיות למריחת הלק ולהסרתו תוך שימוש בציוד כגון מנורות ייעודיות. כמו כן, הם סוקרים טכניקות מניקור ייעודיות לציפורניים טבעיות לעומת עבודה עם בניה והארכות לציפורניים ולומדים את נקודות הייחוד של כל אחת מן השיטות. נוסף על כך, הם לומדים שיטות קישוטי ציפורניים עם מגוון דוגמאות וחומרים.


בחלק מן ההכשרות נלמדים גם כלים להקמת עסק וקידומו כגון בניית מאגרי לקוחות, שיווק השירותים המקצועיים ועוד. נוסף על כך נרכשות מיומנויות שירות והתנהלות נכונה מול לקוחות כחלק מן העבודה במכוני טיפוח.


קיימים גם קורסים שבהם מתמקדים בלק ג'ל היפואלרגני. מסלולים אלה בדרך כלל מתקיימים בשיתוף עם חברות שבהן מייצרים מוצרים היפו אלרגיים לטיפוח הציפורן. במסלולים אלה נלמדים תהליכי העבודה עם החומרים הייעודיים תוך קבלת תוצאות איכותיות המתאימות לצורכי הלקוח.

 

 

מתכונת הלימוד


היקפי ההכשרות משתנים בין המוסדות, בדרך כלל הם כוללים בין שלושה לחמישה מפגשים אולם קיימים קורסים שהיקפם ארוך או קצר מהיקף זה. על פי רוב, השיעורים מתקיימים אחת לשבוע כאשר במרבית המוסדות המשתתפים יכולים לבחור בין קורס בוקר לקורס ערב וכך להתאים את ההכשרה ללוח הזמנים האישי ולשילוב עם עבודה.


ברבים מבין מוסדות הלימוד ישנה בחירה בין קורס למתחילים לבין קורסים ברמה מתקדמת יותר. הקורסים למתחילים יכולים להתאים גם למי שאין ברשותם רקע קודם בתחום ואילו הקורסים למתקדמים מיועדים לרוב למי שיש ברשותם רקע מקצועי בענף וברצונם לשכלל ולהרחיב את הידע המקצועי.


מתוך שאיפה לסייע למשתתפים לפתח סל כלים פרקטי החשוב למקצוע, בקורסים משולבות התנסויות וסדנאות שבהן ניתן להכיר מקרוב את הציוד וטכניקות העבודה ולתרגל אותן הלכה למעשה בליווי הצוות. לעיתים ניתן גם להתנסות בעבודה על לקוחות אמיתיים וכך לצבור ניסיון ולבנות תיק עבודות. במקרים רבים, המשתתפים מקבלים בתחילת הקורס ערכת חומרים וציוד, שבה הם יכולים לעשות שימוש במהלך ההכשרה וכן לאחריה.

 

למי מתאים הקורס


קורס לק ג'ל מתאים במיוחד לעוסקים במקצועות היופי, ובפרט בתחום טיפוח הציפורן, המעוניינים להרחיב את סל הכלים המקצועי שברשותם כדי להציע שירותים רבים יותר ללקוחותיהם. בין היתר יכולים ללמוד בו העוסקים במניקור ופדיקור, בבניית ציפורניים, בקוסמטיקה ועוד. הקורסים יכולים להתאים גם למעוניינים לפתח קריירה בתחום ולפתוח עסקים עצמאיים משלהם כגון סלון טיפוח.


יש לציין כי חלק מן ההכשרות מיועדות לבעלי ניסיון קודם בתחום זה, בעוד קורסים מסוימים מתאימים גם למתחילים שברצונם להתוודע לענף. תנאי הקבלה עשויים להשתנות ממוסד למוסד.


תעודות


בתום התכנית זכאים המשתתפים לתעודת גמר מטעם מוסד הלימוד. לעיתים מוענקות גם תעודות מטעם מותגי טיפוח מן הארץ והעולם שפועלים בשיתוף פעולה עם המוסדות. כדי לקבל את הדיפלומות יש לעמוד בכל חובות ההכשרה לרבות נוכחות במפגשים והשתתפות בתרגילים וההתנסויות הפרקטיות.


אפשרויות תעסוקה


בוגרי ההכשרה יכולים להשתלב במגוון אפיקים בתחום היופי והטיפוח, כגון מכוני יופי וקוסמטיקה וחברות טיפוח ציפורניים ואיפור. כמו כן, באפשרותם להשתמש בידע הנרכש כדי לפתוח עסק עצמאי ללק ג'ל ולהציע שירותים אלה למגוון לקוחות.


נוסף על כך, מי שהם בעלי ניסיון בתחום הטיפוח יכולים להשתמש בכליהם נלמדים כדי להרחיב את היצע השירותים שהם מציעים ללקוחות במסגרת העסק, תוך התכתבות עם טרנדים וטכניקות שיש להן ביקוש רב בשוק.


בוגרים המעוניינים להמשיך לפתח את הידע המקצועי שברשותם יכולים ללמוד קורסים נוספים בתחום. בין המסלולים שיכולים לתרום לעשייה המקצועית שלהם ניתן למנות קורס קישוטי ציפורניים, קורס בניית ציפורניים ועוד. כמו כן, באפשרותם ללמוד קורסים בענפים משיקים במקצועות היופי בתחומים כגון איפור, עיצוב השיער, קוסמטיקה ועוד. ככל שסל הכלים שברשות אנשי המקצוע רחב ומגוון יותר הם יכולים לפנות לקהל לקוחות גדול יותר ולהגדיל את הרווחים.

 

עלות הקורסים

 

מחיר קורס לק ג'ל משתנה בין המוסדות, בדרך כלל המחירים נעים בין 1,500 – 5,000 שקלים אולם קיימות הכשרות שעלותן גבוה יותר. עלות הקורס נקבעת על פי קריטריונים כגון אורך הקורס וכמות המפגשים, היקף ההתנסות המעשית בקורס, קבלת ציוד וחומרי עבודה ועוד. יש לציין כי המחירים עשויים להשתנות מעת לעת.

 

מוסדות לימוד


המוסדות שבהם פועלים קורסים ללק ג'ל בתחום ממוקמים בפרישה ארצית, מצפון ועד דרום. הנה כמה מן המוסדות שבהם ניתן ללמוד את הקורס:


רוית אסף (ירושלים, תל אביב, באר שבע, מודיעין, אשדוד): במסגרת מגמת ציפורניים שבבית הספר מתקיים קורס לק ג'ל אשר נערך בשיתוף עם מותג טיפוח הציפורניים האיטלקי Layla Milano. קורס זה מתאים בעיקר לעוסקים בתחום הציפורניים או המניקור פדיקור המעוניינים להרחיב את סל הכלים המקצועי. נלמדים במהלכו כלים לעיצוב ציפורניים ולמריחת הלק. בין המסלולים הנוספים בתחום זה הנלמדים במוסד הלימוד נכללים קורס בניית ציפורניים וקורס מניקור פדיקור. מתקיימים גם שלל קורסים במקצועות האיפור, עיצוב השיער, הציפורניים, והסטיילינג.


נייל סטודיו (באר שבע ואשקלון): במוסד זה מתקיים קורס לק ג'ל שבו ניתן להכיר טכניקות עבודה מתקדמות ומותגים שונים. הקורסים מתקיימים בדרך כלל בשעות הערב, ניתן ללמוד ברמת מתחילים או מתקדמים. מסלולי הכשרה נוספים המתקיימים במוסד כוללים קורס בניית ציפורניים, קורס איפור קבוע, קורס מיקרובליידינג, קורס שעוות, קורס קוסמטיקה ועוד.


אקדמיית CND (חיפה): מכללה זו מופעלת על ידי חברה בתחום טיפוח הציפורן, קורס לק ג'ל כולל ארבעה מפגשים, שבהם מתנסים בפועל בטכניקות הנלמדות. ניתן לבחור בין קורסי בוקר להכשרות ערב, הקורסים נערכים בקבוצות קטנות.


האקדמיה למקצועות היופי YOOLI (נתניה): בקורס לק ג'ל מתמקדים בשיטת הציפורן הטבעית ולומדים גם על טכניקות פרנץ' והסרת החומרים. המשתתפים מקבלים גם ערכת חומרי עבודה. נלמדים במוסד הלימוד קורסים נוספים כגון קורס איפור, קורס החלקת שיער, קורס הלחמת ריסים ועוד.


מכללת JJ קוסמטיקס (תל אביב): אורכו של קורס לק ג'ל במכללה הוא חמישה מפגשים, נלמדות בו טכניקות מניקור, שיוף, הארכה, קישוט ועוד. במכללה ניתן לקחת חלק בהכשרות נוספות בתחומים כגון קוסמטיקה, איפור, עיסוי וכן קורסים בקוסמטיקה טבעית.


האקדמיה לאמנות הציפורניים (אשדוד): ניתן ללמוד בשני רמות קושי – למתחילים ולמתקדמים. בקורס משלבים את ההיכרות עם שיטות העבודה והציוד יחד עם טכניקות קישוט. התכנית מרוכזת בשני ימי לימוד וכוללת התנסות מעשית על לקוחות. במוסד זה נערכות הכשרות נוספות בתחום הציפורניים.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס לק ג`ל?

רוצה לדעת יותר על קורס לק ג`ל?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד קורס לק ג`ל