קורס מתקיני בית חכם בג`ון ברייס הדרכה

קורס מתקיני בית חכם בג`ון ברייס הדרכה

קורס מתקין בית חכם בג'ון ברייס הדרכה

 

מסלול לא פעיל, למסלולים נוספים בג'ון ברייס הדרכה לחצו כאן


בתים ישראליים חכמים יותר


מערכות מיזוג אוויר שנדלקות עוד לפני שאנחנו חוזרים הביתה, דוד מים שמפעיל עצמו בלחיצה קלה בטלפון החכם ומערכות אזעקה חכמות שמתריעות על פריצה או דלקה - כל אלה כבר לא נחשבים למדע בדיוני והם כבר מותקנים היום בבתים רבים בישראל ומקלים על חיי היום יום. בשנים האחרונות יותר בתים ודירות, וגם משרדים ובתי עסק, עוסקים לטכנולוגיות הבית החכם ומיישמות אותן כדי להעלות את איכות החיים.


קורס מתקין בית חכם בג'ון ברייס הדרכה מספק הכשרה מקיפה המבוססת על טכנולוגיות אלחוטיות מתקדמות להתקנת בתים חכמים בישראל. תכנית זו מקנה למשתתפיה ידע על מגוון של פתרונות, מוצרים משלימים ושיטות תמחור תחרותיות שמאפשרים להם להעניק פתרונות רווחיים ומתקדמים ללקוחות. המוצרים הנלמדים בקורס מאושרים על ידי משרד התקשורת ומכון התקנים וכך הבוגרים יכולים להתחיל בהתקנתם מיד לאחר תום ההכשרה ולהשתלב במקצוע שהביקוש לו רק הולך וגדל בשוק הישראלי.

 


תכנית הלימודים


המשתתפים בקורס לומדים על פתרונות מבוססים טכנולוגיה אלחוטית מסוג Z Wave ו - WiFi - Fi/RF אותם ניתן להתקין ללא תכנון או הכנת תשתית מוקדמת בבתי מגורים ובמשרדים. הם מתוודעים לכל השלבים בתהליך העבודה וכך רוכשים ידע בתחומי תקשורת הנתונים והחשמל וסוקרים שיטות לתכנון, לשיווק ולתמחור של השירותים. כמו כן, הם בוחנים כיצד להטמיע פתרונות מיזוג, תאורה, חיישנים, ביטחון ובטיחות לצד פתרונות לשליטה בדודי החשמל, בתריסים ובמולטימדיה.


מתכונת הלימוד


תכנית הכשרה מקצועית זו כוללת כ - 40 שעות לימוד אשר מחולקות לחמישה מפגשים, שמתקיימים כמסלול בוקר. הקורס משלב במהלכו תרגולים פרקטיים שונים שמאפשרים למשתתפים להכיר מקרוב את הפתרונות הטכנולוגיים שנלמדים.


סגל הוראה


מנחה הקורס הוא מתקין בית חכם ותיק, בעל ניסיון רב בתחומי התקשורת, האינטרנט והטכנולוגיה. בעברו כיהן בתפקידים ניהוליים בחברות כגון אורקל ומיקרוסופט וכן בחברות הון סיכון והשקעה. כמו כן, הקים חברה לטכנולוגיות מתקדמות לשליטה ולבקרה, שמספקת פתרונות לבקרה בבתים ובמשרדים. מוסף על כך, הוא מקצה בכנסים שונים בתחום האינטרנט של הדברים, IOT.


על מוסד הלימוד


ג'ון ברייס הדרכה עורכים מבחר תכניות הכשרה מקצועית בענפי ההייטק, המחשבים והתכנות. הקורסים מותאמים לדרישות העדכניות של התעשייה וחושפים את התלמידים לטכנולוגיות ושיטות מתקדמות. בין הקורסים שמתקיימים במוסד זה: קורס ניהול רשתות תקשורת MCSA, קורס מומחה תמיכה טכנית, קורס פיתוח אפליקציות אנדרואיד, קורס CCNA וקורס טכנאי סמארטפון.


תנאי קבלה


הקורס מתאים לעוסקים בתחומים כגון חשמל, התקנה של מערכות מדיה, מערכות אינטרקום ואזעקה, אשר מחפשים להרחיב את הכלים המקצועיים שברשותם ולהתרחב לעולם הבית החכם. כמו כן, הוא מתאים למעוניינים לרכוש עיסוק חדש כמתקיני מערכות בקרה ושליטה לבתים.


במסגרת תנאי הקבלה לתכנית על המועמדים להיות בעלי חוש טכני, גישה טכנולוגית מתקדמת וידע ברמה בסיסית באינטרנט ובחשמל. מומלץ גם להגיע עם רקע וניסיון קודם בהתקנת מערכות חשמל למתח נמוך, אך ידע זה אינו נדרש בהכרח מן המועמדים.


תעודה


למשתתפים אשר משלימים את כל חובותיהם במהלך הקורס ניתנת עם סיומו תעודת גמר מטעם ג'ון ברייס הדרכה.

למידע נוסף לחצו: ג`ון ברייס הדרכה | john bryce