קורס יזמות עסקית ביחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ בטכניון

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי פיננסים לתעודה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על לימודי חוץ והמשך טכניון - יזמות עסקית.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס יזמות עסקית פרקטית בטכניון - היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ

 

יזמה חופשית

 

רעיון טוב יכול לבוא ממקומות שונים, אם משאיבת השראה ממוצר קיים, אם מהשראה יש מאין ואם מחשיבה מאומצת ובכוונה תחילה. כך או כך, היזם אינו חייב להיות אדם שניחן בתכונות ייחודיות, בעל דמיון מפותח ויצרתי החורג מהנורמה. אף על פי שתכונות אלו לא מזיקות, הן לא מהוות תנאי הכרחי להיות יזם ובעל עסק מצליח ומשגשג.

 

כדי להיות יזם טוב כל מה שיש לעשות זה ללמוד את השוק, את המודלים הקיימים ולרכוש את הכלים העסקיים שיאפשרו לו להוציא את הרעיון מהכוח אל הפועל. קורס יזמות עסקית פרקטית מקנה למשתתפים את המיומנויות הנדרשות להצלחה בעולם העסקי בעזרת מקרי בוחן, חקירה לעומק של אסטרטגיות עסקיות וכלים לניהול חכם של המשאבים הקיימים.

 

הקורס מתקיים בשלוחה בתל אביב

 

 

תכנית הלימודים

 

קורס יזמות עסקית פרקטית של הטכניון - היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ מקנים לסטודנטים את כל הכלים הנחוצים להקמת מיזם, משלב התכנון ועד שהעסק פעיל. הסטודנטים לומדים על אסטרטגיות לבניית מודל יזמות בעזרת מקרי בוחן על מיזמים שהצליחו ועל מיזמים שכשלו ומיפוי גורמי ההצלחה והכישלון של כל אחד מהם. כמו כן, הם לומדים על פונקציית מודל איתור המאפשרת לזהות עסקאות נכונות והשקעות חכמות ועל שיטות שונות לשיווק ולמכירות המוצר.

 

תכנית הלימודים מתמקדת בהיבט הפרקטי של הקמת עסק, לרבות הפן הפיננסי. משכך, הסטודנטים לומדים שיטות לגיוס כספים למיזמים, על יצירת קשרים עם משקיעים פוטנציאליים והכנת פרזנטציות יעילות ומדויקות. כמו כן, הם לומדים על ההיבטים המשפטיים של הקמת עסק וניהולו השוטף, על עריכת הסכמים משפטיים, על החסרונות והיתרונות של שותפויות ועל הגנה על זכויות יוצרים.

 

מתכונת הלימוד

 

היקף הקורס הוא כ - 50 שעות הנפרשות על פני 10 מפגשים. השיעורים נערכים אחת לשבוע בשעות הערב.

 

נושאי לימוד

 

  • פסיכולוגיה יזמית
  • יצירת מיזם פרקטי
  • ניתוח שוק אפקטיבי
  • שיווק ומכירות מיזמים
  • ניתוח רעיונות עסקיים
  • איתור משקיעים אסטרטגיים    

 

על מוסד הלימודים

 

היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ של הטכניון מתמחה בפיתוח ובארגון תכניות לימודים להעשרה ולהכשרה של בוגרי מוסדות אקדמיים בתחום המדעים, ההנדסה והעסקים. תכניות הלימוד של היחידה נבנו בזיקה לתכנים ולרמה האקדמית של הטכניון ובהתאם לצרכים של התעשייה ושל המשק. היחידה מציעה מגוון קורסים, כנסים, השתלמויות וימי עיון בנושאים רבים, ובהם קורס שיווק דיגיטלי ניהולי, קורס גיוס כספים למיזמי סטארט־אפ, קורס ניהול בכיר למנמ"רים CIO וקורס ניהול פרויקטים.

 

תנאי קבלה

 

הקורס פתוח לקהל הרחב והוא מיועד ליזמים אשר רוצים להקים עסק חדש ולבעלי עסקים שרוצים להזניק את העסק קדימה.

 

 

תעודה

 

משתתפי הקורס אשר מסיימים את כל המטלות הנדרשות מקבלים תעודת גמר מטעם הטכניון - היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: הטכניון - היחידה ללימודי חוץ | לימודי המשך בטכניון

עוד מסלולי לימוד - הטכניון - לימודי חוץ והמשך

כלים שיעזרו לך לבחור