קורס בדיקות אוטומטיות test automation בג`ון ברייס הדרכה

שירות אישי - צור קשר
קורס בדיקות אוטומטיות test automation בג`ון ברייס הדרכה

קורס בדיקות אוטומטיות Test Automation - ג'ון ברייס הדרכה


מתקדמים ומשפרים את פיתוח התוכנה

 

שוק התוכנה של היום מצריך עדכונים אינטנסיביים למוצרים. תהליכים אלה משפיעים במיוחד על תהליכי האוטומציה בפרויקטים בתוכנה בענף ההייטק. בין הבולטים בתהליכי פיתוח התוכנה הוא שלב QA. היום הענף עובר ליישום הבדיקות באופן אוטומטי, כלומר פרויקטים שמבצעים אוטומציה לכלל התהליכים בנחוצים בין הפיתוח לתפעול ומייעלים את יישום בדיקות התוכנה. פתרונות שמאפשרים אוטומציה הם מרכיז חיוני בפרויקטים בפיתוח אג'ילי, יישומן המוצלח יכול להגדיל את יכולת שחרור הגרסאות ולהעלות את איכותן.

 

המעבר לעידן האוטומציה מביא בודקי תוכנה רבים שמתמקדים בבדיקות מסורתיות לעשות את המעבר לבדיקות אוטומטיות ולגלות שיטות לשילוב אוטומציה בתהליכי הפיתוח הכוללים. משמעות הדבר שאנשי בדיקות תוכנה מתחילים היום לעסוק יותר ויותר בפיתוח. פיתוח אוטומציה חשוב הן לביצוע בדיקות אוטומטיות ולכתיבת הקוד והן לשילוב הכולל בתהליכי פיתוח המוצר.

 

ג'ון ברייס הדרכה עורכים קורס בדיקות אוטומטיות Test Automation. קורס זה מתמקד במעבר לאוטומציה בתחום הבדיקות והוא מלמד תכנות בשפת ג'אווה שיכול לסייע לתלמידיו להפוך ממתכנתי בדיקות קלאסיים למפתחי OOP. הידע והכלים הנרכשים בקורס יכולים לסייע לתלמידיו לבצע את המעבר לתחום מבוקש וחשוב בעולם הבדיקות ולהתאים עצמם לתהליכים והשינויים שמתחוללים בו.

 

הקורס מתקיים בשלוחת ג'ון ברייס הדרכה בתל אביב

 

המשתתפים יכולים לבחור את המתכונת: פרונטלית, היברידית, אונליין 100% בלייב עם המרצה

 

 

תכנית הלימודים

 

מטרת המסלול היא להקנות לתלמידיו את המיומנויות המקצועיות הדרושות לשימוש בבדיקות אוטומטיות כחלק מעבודתם בתחום הבטחת איכות תוכנה QA. המסלול מסייע לבודקי תוכנה לבצע את המעבר לעבודה בסביבות אוטומטיות. הוא מתמקד בהיבטים באוטומציה בסביבת JAVA לטובת אפליקציות APIs WEB. נוסף על כך, הקורס עוסק בשילוב בדיקות כחלק מתהליכי האוטומציה הכוללים של פרויקטים בעזרת כלים פופולריים מתחום הבדיקות.

 

מתכונת הלימוד

 

היקף הקורס 140 שעות לימוד. הוא מתקיים במתכונת קורס ערב וכולל שני מפגשים בשבוע. הקורס נערך במתכונת מעשית וכולל הרצאות עיוניות ותרגולים פרקטיים. תלמידי הקורס מקבלים ערכת חומרי לימוד ויכולים לתרגל בסביבות תרגול מתקדמות.

 

ישנה אפשרות לבחור ללמוד אונליין בלייב, או במתכונת היברידית, נוסף על האפשרות ללמוד פרונטלית

 

על מוסד הלימוד

 

ג'ון ברייס הדרכה מתמחה בהיי טק ומציעה מבחר של תכניות בענף זה. בתחום בדיקות התוכנה, ישנו קורס QA עם התמחות ב – ISTQB. בנוסף, מתקיימים שלל קורסים בתחום פיתוח תוכנה, לרבות קורס תכנות בשפת Java, קורס להכשרת מתכנתי דוט נט, קורס פיתוח אפליקציות מובייל בסביבת אנדרואיד וקורס פיתוח אפליקציות עם התמחות באייפון.

 

הקורסים השונים שמתקיימים בג'ון ברייס הדרכה מתאימים לדרישות העדכניות של שוק ההייטק העולמי והם מאפשרים לתלמידים להכיר מקרוב טכנולוגיות מתקדמות באמצעות תרגולים פרקטיים שמשולבים בשיעורים. חלק מן הקורסים גם מכינים את המשתתפים בהם לקראת מבחני הסמכה בין לאומיים של חברות תוכנה מוכרות, דיפלומות אלה פותחות בפני הבוגרים דלתות לתעסוקה במגוון חברות וגופים בהייטק.

 

תנאי קבלה

 

קורס זה מתאים לבוגרי קורסים בבדיקות תוכנה ולבעלי ניסיון מעשי בתחום בדיקות התוכנה. בודקי תוכנה שברשותם ניסיון ב - JAVA יכולים להשתלב במודולים המאוחרים יותר של המסלול. במסגרת תנאי הקבלה לקורס, על המועמדים לעבור מבחן פנימי במתמטיקה ובאנגלית, לעבור ראיון אישי ולמלא שאלון לגבי הרקע בתחום הבדיקות.

 

תעודה


משתתפים שעומדים בהצלחה בכל דרישות הקורס מקבלים תעודת גמר מטעם ג'ון ברייס הדרכה. כדי לקבל את הדיפלומה הם צריכים להיות נוכחים ב - 85 אחוזים מהמפגשים, לעמוד במטלות והמשימות לאורך הקורס ולהשתתף בפרויקט המעשי, לעמוד בבחינות חיצוניות ופנימיות ולבצע את התרגול בבית באמצעות המחשב האישי.

 

למידע נוסף לחצו: ג`ון ברייס הדרכה | john bryce
עוד מסלולי לימוד - ג`ון ברייס הדרכה