קורס פיתוח מנהלים בלימודי המשך טכניון ועזריאלי בירושלים

שירות אישי - צור קשר
קורס פיתוח מנהלים בלימודי המשך טכניון ועזריאלי בירושלים

קורס פיתוח מנהלים ביחידה לימודי המשך הטכניון ולימודי המשך עזריאלי קמפוס ירושלים


מיומנות והשפעה בראש הפירמידה


אחד האתגרים הגדולים ביותר שעומדים בפני מנהלים הוא מציאת האיזון בין ההתייעלות הכלכלית של העסק לבין הצמיחה וההתפתחות של העובדים. כדי להשיג את המטרות ולהגיע בהצלחה ליעדים בטווח הקצר והארוך, מנהלים צריכים למצוא את השילוב העדין בין שני הגורמים הללו. אפשר לומר שכאשר כל אחד מהעובדים והגורמים בחברה פועלים יחד בדיוק ובהרמוניה, קל יותר לצמוח ולהגשים את המטרות. המנהלים הם אלה שצריכים לרתום את הארגון כולו לעבר התייעלות ולשם כך הם צריכים להשתמש בסל נרחב של כישורים וכלים.


קורס פיתוח מנהלים של הטכניון לימודי המשך קמפוס ירושלים בא להקנות כלים מעשיים למנהלים ולשמש להם "קרש קפיצה" להתקדמות בסולם הדרגות המקצועי. מעבר לכלים הפרקטיים מעולם הניהול, המסלול בא לחזק גם את יכולות המנהיגות והמסוגלות העצמית של התלמידים, כדי לעזור להם לקבל את ההחלטות הנכונות, לבנות את האסטרטגיה הטובה ביותר ולהגדיל את ההשפעה שלהם כמובילים בארגון.


תכנית הלימודים


המשתתפים בקורס ניהול זה לומדים על תיאוריות וגישות שונות שעוסקות בניהול יעיל ואיכותי של ארגונים ועסקים ממגוון סוגים. הם לומדים על שלל מצבים עסקיים ומנתחים דרכים להתמודד בהצלחה עם אתגרים שעומדים בפני מנהלים. הם דנים בתהליכי קבלת החלטות עסקיות, בניהול של תקציבים ובדרכים נוספות שיכולות לעזור להם לחתור לעבר היעדים שהציבו לעצמם. כמו כן, הם מפתחים את המיומנויות האישיות ותפיסת המנהיגות שלהם ומקבלים כלים רבים להעצמה אישית ולקידום הפוטנציאל הניהולי שיכולים לעזור להם לשפר את ההשפעה שלהם בארגון ולקדם את הצוותים שלהם לעבודה יעילה ומוצלחת יותר.


מתכונת הלימוד


קורס פיתוח מנהלים בלימודי המשך של הטכניון ועזריאלי נמשך כחמישה חודשים וכולל כ - 108 שעות לימוד אקדמיות. השיעורים מתקיימים פעם בשבוע בשעות הערב. במהלכם, התלמידים משלבים בין למידה עיונית לבין תרגול מעשי דרך סדנאות וניתוח של מקרי בוחן מהשטח, במטרה לפתח מיומנויות מקצועיות ולדם את יכולות הניהול שלהם בפועל.

 


נושאי הלימוד

 

  • סגנונות תקשורת
  • אסטרטגיות ניהול
  • הצבה ומימוש יעדים
  • גורמים פנים ארגוניים
  • ניהול פרויקטים והובלתם
  • מיומנויות בניית פרזנטציה
  • התנהלות במצבי קונפליקט
  • עזיבת עובדים וקליטת עובדים
  • הערכת עובדים והעברת משוב    


תנאי קבלה


לקורס פיתוח מנהלים בלימודי המשך עזריאלי והטכניון מתקבלים מנהלים ועובדים בכירים, בעדיפות לבעלי השכלה אקדמית, כמו בוגרי לימודי מנהל עסקים או לימודי ניהול. כמו כן, יכולים ללמוד במסלול גם מנהלים בוגרי הכשרות פורמליות בענפי הניהול, או בעלי עסקים גדולים וקטנים שרוצים לרכוש כלים פרקטיים ולשכלל את יכולות הניהול שלהם בארגונים שלהם.


תעודה


משתתפים שעומדים בכל דרישות התכנית ומסיימים בהצלחה את המסלול זכאים לקבל תעודת גמר, שניתנת מטעם הטכניון לימודי המשך ועזריאלי לימודי המשך, קמפוס ירושלים.

עוד מסלולי לימוד - עזריאלי - לימודי המשך והטכניון לימודי המשך קמפוס ירושלים