רוצה פרטים על קורס מפקחי מטווחים?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

הכשרת מפקחי מטווחים

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס מפקחי מטווחים? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס מפקחי מטווח
 
מקצועיות ואחריות
 
מפקחי מטווח הם בעלי תפקיד חשובים בתחום הביטחון. מדובר בתפקיד רגיש הדורש מיומנות והסמכה מקצועית, כמו גם פעילות בכפוף לנהלים ולתקנות השונות, יכולות הדרכה, וכמובן – היכרות עם הירי עצמו במטווח. קורס מפקחי מטווח מטרתו להכשיר את הלומדים בו בכל הידע והמיומנויות הדרושים לנהל מטווחים וחדרי נשק בארגונים ובחברות שונות. הקורס נותן הסמכה מקצועית, כך שגם אם אתם קשוחים, אינכם מוכרחים לסיים תואר ראשון בביטחון.
 
על הקורס
 
קורס מפקחי מטווח מעניק למשתתפים בו את הכלים הדרושים כדי לתפקד כמוסמכים במקצוע, ובכלל זה מלמד אותם כיצד מפקחים על יורים, מהם הגורמים שבהם יש להתחשב בעת ירי במטווח, ועוד. מסלולי הלימוד משלבים בין ידע עיוני בתחומי השונים הקשורים בתפעול בפועל של המטווח ובתחומי האחריות של מפקח המטווח.
 
בנוסף, תכניות הלימוד כוללות תרגול מעשי רב של ירי במטווח עצמו, לימודי הדרכת ירי, ואף קורס עזרה ראשונה בסיסי. הקורסים מקנים לבוגריהם היכרות עם עולם הביטחון והאבטחה, והם פותחים בפניהם פתח לאפשרויות קידום נוספות בתחומי הארגונים החמושים וההכשרות הביטחוניות. בתום המסלולים עוברים התלמידים בחינת הסמכה לתפקיד.
 
נושאי הלימוד בקורסים
 
 • גורמי סיכון במטווח
 • רישיונות
 • הוראות בטיחות נשק
 • כלי הדרכה
 • נוהלי התנהגות במטווח
 • סוגי כלי נשק
 • בעלי תפקידים, סמכויות, ואחריות מפקח המטווח
 • ארגון וניהול מטווח
 • חוקי ירי ונהלים בתחום – משרד הפנים ומשטרת ישראל
 • ועוד
 
מוסדות לימוד אפשריים
 
 • מכון וינגייט – מציע קורס בתחום במסגרת בית הספר למאמנים ולמדריכים שלו. היקף הקורס הוא 80 שעות לימוד, והוא מחולק לעשרה מפגשים, אחת לשבוע ביום לימודים מלא, מהבוקר ועד אחר הצהריים.

 

 • המרכז הרב תחומי לביטחון אבטחה וחקירות – מקיים קורס בהיקף של 80 שעות לימוד. הקורסים מתקיימים בתל אביב והוא מיועד לגברים ולנשים. לימודים במסלול זה מקנים לבוגריהם נקודות זכות מוכרות להמשך לימודים בקורס בכיר – "קורס ניהול ארגון חמוש".

 

 • מאיר רוט בע"מ – הקורס מתקיים בראשון לציון, והוא מקיף 60 שעות לימוד, בתוספת 20 שעות תרגול מעשי. משך הקורס הוא כעשרה שבועות, והוא נלמד לרוב במתכונת של פעמיים בשבוע בשעות הערב.

 

תנאי הקבלה למסלולי הלימוד

 

על מנת להתקבל לקורס מפקחי מטווח יש צורך ב - 12 שנות לימוד, עבר פלילי נקי, וכן שירות צבאי מלא. בנוסף, בחלק מן הקורסים על המועמדים להיות תושבי המדינה בעלי ותק של שלוש שנות שהות בה לפחות, וכן לעבור בדיקת התאמה הנערכת על ידי ועדת קבלה. בכל הקורסים נדרש אישור המעיד על בריאות תקינה, ואישור מטעם המשרד לביטחון פנים ומשטרת ישראל.

 

 

תעודות, ואפשרויות המשך

 

מסלולים אלה הם מקיפים ומעמיקים, בנויים בהתאם לתקנות ולהוראות המשטרה והמשרד לביטחון פנים, והם מעניקים בידכם תעודת מקצוע מוכרת. במרבית המסלולים מוענקת תעודת סיום מטעם מוסד הלימודים עצמו, ותעודת הסמכה מטעם משרד הפנים לבוגרים שעברו את הבחינה הנדרשת. 

 

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס מפקחי מטווחים?

רוצה לדעת יותר על קורס מפקחי מטווחים?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד קורס מפקחי מטווחים