ללמוד באקדמית גליל מערבי

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מכללות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על המכללה האקדמית גליל מערבי.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


 האקדמית גליל מערבי

 

מקום נוח בשבילך ללמוד

 

האקדמית גליל מערבי ממוקמת בסמוך לעיר עכו, ולומדים בה כ – 2,500 סטודנטים בתכניות לתואר ראשון, ובמסלולי מכינה ולימודים קדם אקדמיים לומדים עוד כ - 1,000 סטודנטים נוספים. לאקדמית שיתופי פעולה מיוחדים עם עיריית עכו ומוסדות משמעותיים כמו - הקרן לקליטת חיילים משוחררים, האגף לחינוך מבוגרים, עמותת איילים, להקת המחול הקיבוצית ועוד. אלה מאפשרים לבאים בשערי המוסד הלימוד ליהנות מלימודים ברמה גבוהה, ממגורים נוחים באזור, מזיקה לקהילה המקומית הגלילית ומחיי חברה פעילים.

 

תכניות אקדמיות

 

מאז שקיבלה הכרה מטעם המועצה להשכלה גבוהה בשנת 2009, מוסיפה האקדמית גליל מערבי להתחדש במסלולים לתואר ראשון במגוון מקצועות. כך למשל, בשנים האחרונות פועלות בה תכניות תואר ראשון בניהול (בהתמחויות ניהול עסקים קטנים, ניהול אסטרטגי של משאבי אנוש, נדל"ן או לוגיסטיקה), לימודי כלכלה, לימודי קרימינולוגיה, לימודי שימור, לימודי חינוך, לימודי סוציולוגיה, לימודי תיאטרון לתואר ראשון וכן תואר ראשון במקצועות מדעי החברה.

 

מסלול "תואר תואר"


מסלול תואר תואר שמציעים במכללה מאפשר ללמוד לתואר ראשון ובמקביל להסמכה מקצועית שמעניקה יתרון לבוגרים בהשתלבותם בשוק התעסוקה ומרחיב בפניהם את האפשרויות המקצועיות בתום הלימודים. המסלול מציע גם ניצול יעיל של שנות הלימודים וכך חוסך זמן בהסבות אקדמאים והכשרות לאחר התואר וכן הוא מאפשר חיסכון כלכלי משמעותי בעלות לימודי התעודה, שבמסלול זה מתקיימים ללא עלות נוספת. האקדמית גליל מערבי מסייעת לתלמידים במסלול להיחשף למקומות תעסוקה מתאימים.

 

  • BA+ הסמכה כיועצי נדל"ן בכירים: תעודת יועץ נדל"ן בכיר מטעם משרד המשפטים. ניתן לשלב עם כל החוגים, מומלץ לשלב עם תואר ראשון בניהול בהתמחות ניהול נדל"ן, לימודי כלכלה או לימודי לוגיסטיקה.

 

  • BA + הסמכה כחשבי שכר בכירים: מקנה תעודה מטעם לשכת רואי חשבון. ניתן לשלב עם כל החוגים, שילובים מומלצים הם עם לימודי ניהול בהתמחות ניהול אסטרטגי של משאבי אנוש, לימודי כלכלה, לימודי לוגיסטיקה או לימודים רב תחומיים בחטיבת משאבי אנוש.

 

  • BA + הסכמה כיועצים ארגוניים: ניתן לשלב עם כל חוג, מומלץ לשלב עם לימודי ניהול בהתמחות ניהול אסטרטגי של משאבי אנוש, לימודי לוגיסטיקה, לימודי כלכלה או לימודים רב תחומיים בחטיבת משאבי אנוש.

 

  • BA+ הסמכה כמנחי קבוצות בארגונים: ניתן לשלב עם כל חוג לתואר ראשון.

 

  • BA+ הסמכה לגישור בסיסי ככלי ניהולי: ניתן לשלב עם כל חוגי התואר הראשון.

 

  • BA + הסמכה בקינסיולוגיה חינוכית: ניתן לשלב עם כל החוגים, מומלץ לשלב את המסלול עם לימודי חינוך.

 

  • BA + תעודה בליצנות רפואית

 

מכינות

 

ביחידה ללימודים קדם אקדמיים לומדים מעל אלף סטודנטים במסלולים להשלמת ולשיפור בגרויות ובתכנית המכינה למועמדים מגיל 30 ומעלה. היא מפעילה מכינה למסיימי עשר שנות לימוד, מכינה לבעלי בגרות חלקית, מסלול מדורג להשלמת בגרויות בקצב אישי, ומסלול מואץ המיועד גם לבעלי בגרות מלאה המעוניינים לשפר ציונים בלבד. קיימים גם מסלולים ייעודיים באנגלית, בהבעה ובמתמטיקה, וכן תכנית ריענון לבעלי ממוצע נמוך מסף הקבלה. המכינה הקדם אקדמית, הפועלת גם היא במסגרת המכינות המוצעות באקדמית גליל מערבי, מקנה תעודת גמר הקבילה ומוכרת גם במספר מכללות אחרות.

 

קורסים והשתלמויות

 

 

המוסד מקיים מערך לימודי חוץ ותעודה, המציע קורסי הכשרה להתמקצעות בתחומים מגוונים, כגון: עיצוב, רפואה משלימה, מחשבים, ניהול, חשבונאות, גישור ומקצועות קליניים חינוכיים וקהילתיים.

 

תשתיות ושירותים לסטודנטים

 

במוסד זה קיימים מרכזים מיוחדים הבאים לתת מענה לצרכים שונים של קהל הלומדים:

 

המרכז לאבחון וטיפול בלקויות למידה

 

המרכז עוסק באיתור של קשיים ושל יכולות אצל סטודנטים ובמתן ייעוץ והמלצות באשר לדרכי טיפול אפשריים בבעיות למידה, כגון: התאמות במבחנים, שירותי הקראה בעברית ובאנגלית, תגבור והדרכה אישית, סדנאות למידה, פינות עבודה שקטות ועוד. כל אלה מוצעים במוסד הלימוד.

 

המרכז להכוון תעסוקתי

 

מרכז זה מסייע לתלמידים ולבוגרים למצוא עבודה באמצעות פרסום משרות פנויות, ירידי תעסוקה, סדנאות הכנה לבחינות מיון, מרכזי הערכה וראיונות עבודה, ייעוץ בכתיבת קורות החיים, ייעוץ תעסוקתי ועוד.

 

סיוע למגזר הערבי

 

מרכז סיוע מיוחד פועל למען סטודנטים מן המגזר הערבי על ידי ארגון קורסי אנגלית, עברית והבנת הנקרא, ובאמצעות סדנאות העצמה אישית ומיומנויות למידה וסדנאות כתיבה להכנת עבודות רפרט וסמינר. שיעורי עזר ומפגשי חונכות מוצעים לסטודנטים אלה ללא תשלום.

 

מרכז שירות פסיכולוגי

 

מרכז השירות הפסיכולוגי מציע שיחות אישיות עם מטפלים וקבוצות סדנה להתמודדות עם חרדת מבחנים, לשיפור הכישורים החברתיים ולייעוץ לימודי ותעסוקתי.

 

מעונות

 

במסגרת פרויקט מעונות עכו, סטודנטים הלומדים יכולים להתגורר בדירות מרוהטות ומשופצות בעכו תמורת שכר דירה סמלי ופעילות חברתית. דירות נוספות מוצעות בכפר הנוער מנוף.

 

קמפוס ירוק

 

האקדמית גליל מערבי פועלת לשם קבלת ההסמכה "קמפוס ירוק". בשנת 2013 הפעילה פרויקט חינוכי סביבתי וציינה עם תלמידיה את יום כדור הארץ העולמי באמצעות הפנינג להגברת המודעות בנושאי סביבה ושמירת הטבע ותרבות הצריכה. באופן קבוע מתופעלים בקמפוס שירותי איסוף מיוחדים לקרטונים, לסוללות משומשות, לבקבוקי פלסטיק, לניירות ולפסולת אלקטרונית. כמו כן, בתכניות האקדמיות משולב לימוד של נושאים סביבתיים.

 

מלגות

 

האקדמית גליל מערבי מעניקה מלגות סיוע לסטודנטים על סמך מצב כלכלי. הניסיון של תלמידים אלה לממן לעצמם את הלימודים באמצעות עבודה לא פוגע בסיכוייהם לקבל מלגה, אלא דווקא מקנה להם יתרון.

 

תכנית הצטיינות מיוחדת לנשים, בשיתוף עם קרן שרי בלייר, מאפשרת לנשים מרקעים מגוונים, בעלות הישגים מרשימים, להשתתף בסדנאות ניהול ועסקים, לצאת לסיורים בחברות עסקיות ואף לבצע בהן התמחות. הסטודנטיות המשתתפות בתכנית מקבלות מימון של חצי משכר הלימוד לאורך כל שלוש שנות התואר, והן יכולות במקביל לקבל מלגת פר"ח. הן אף זוכות לשיעורי עזר ולתגבורים באופן קבוצתי ופרטני.

 

 

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית גליל מערבי
חוות דעת של סטודנטים על המכללה האקדמית גליל מערבי
התקבלו 257 דירוגיםבציון ממוצע: 4.1 מתוך 5
שרה

שרה

15/09/2019
5/ 4

המכללה האקדמית גליל מערבי

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

לא אוהבת את החניה שם אוהבת את המבנה החדש והמשופץ חוויה של לימודים

תהילה

תהילה

22/03/2019
5/ 3

המכללה האקדמית גליל מערבי

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

החברים מאוד טובים, עוזרים להתקדמות הלימודים. יש מרצים מעולים לרוב.. יש בניין אחד בניין ניהול שמאוד נ קרא עוד...

על הקמפוס

אין חניה מסודרת , בקפיטריה מאור יקרה ואין כל כך מבחר.

טיפים

לחשוב טוב על מוסד הלימוד, לבדוק את כל האופציות . לראות על מה משלמים מתחילת הסמסטר, לקרוא אותיות קטנו קרא עוד...

בר

בר

22/03/2019
5/ 4

המכללה האקדמית גליל מערבי

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אני אוהבת במוסד הזה את המרצים, הם קשובים עוזרים ותמיד פה בשביל ולמען הסטודנטים דבר שלא מיובן מאליו ב קרא עוד...

על הקמפוס

הקמפוס ירוק ומהמם לדעתי במיוחד שטווסים מסתובבים בין הרגליים וזה נותן תחושה כיפית.

טיפים

לברר היטב את תחום בו תרצו לעסוק בעתיד לפני שאתם מתפתים להתחיל בתואר רק לשם עשיית תואר, זה קרה להרבה  קרא עוד...


לכל חוות הדעת
שאלות נפוצות מתוך פורום המכללה האקדמית גליל מערבי
תואר שני בגליל מערבי
1 4 תגובות
מבחן בהבעה בעברית
1 1 תגובות
תנאי קבלה לתואר שני
1 2 תגובות
מבחן בהבעה
1 1 תגובות
בחינת הבעה עברית בפברואר
1 1 תגובות
מתעניינת בלימודי ריפוי בעיסוק
1 2 תגובות
סמסטר אביב במכללת גליל מערבי
1 1 תגובות
תואר שני - בירור
1 1 תגובות
יש מגורים באזור המכללה?
1 2 תגובות
מעבר לאוניברסיטת בר אילן
1 1 תגובות