רוצה פרטים על יזמות עסקית לחיילים?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

יזמות עסקית, חיילים משוחררים

על יזמות עסקית כבר חשבת. על עסק משלך, בגיל צעיר חלמת ? יכול להיות שלא.
חוסר הניסיון שלך, העובדה שאין לך כסף להשקיע והחינוך לראש שכיר שקיבלת מאז שאתה קטן מנעו ממך אפילו את המחשבה בכיוון אמיץ זה. יש לך מזל, כי מישהו אחר חשב בשבילך ורוצה לעזור לך.

קראו את הטיפים שלנו ותרוויחו !

המידע באתר הועיל ל89% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


יזמות עסקית – חיילים משוחררים


אז השתחררתם מהצבא בריאים ושלמים בגוף ובנפש. עכשיו מתאוששים מספר שבועות, לפעמים קצת יותר ומחפשים כיוון. רוב העצות שתשמעו יהיו בכיוונים המוכרים : "צא לטייל אחי, תנקה קצת את הראש", או "יש אחלה עבודה מועדפת בתחנת דלק ביציאה מהעיר", או "לך ללמוד משהו, בן שלי. העתיד זה רק עם תואר..."  ואתה, חושב כבר שכל הכיוונים מוכרים לך ולא יודע לאן תפנה, מה תעשה.


ובכן, קבל כיוון חדש.

 

איך אפשר לעזור לך?


באופן כללי, אתה די ירוק בעסקים. אלה העובדות. כדי שלא תעשה טעויות אתה צריך הכוונה מקצועית מידי אנשי מקצוע. הם יסייעו לך לעשות תוכנית עסקית מסודרת, להגדיר חזון ומטרות לעסק, יציעו לך היכן לקנות, בכמה לשכור, בכמה למכור ואיפה, להכניס שותף או להימנע מכך, איפה לחסוך והיכן לא, כיצד לשווק והיכן ועוד.

 

בין היתר תלמד פתיחת תיק במס הכנסה ובביטוח לאומי. אילו הוצאות מוכרות לעסק בכלל ולעבודה מהבית בפרט? חשבונאות מעשית איך כותבים ומגישים קבלה / חשבונית. כמו כן, תלמד על כספים: כיצד לבחון עלויות בעסק. כיצד לנהל תזרים מזומנים בצורה נכונה ולא פזיזה, כיצד לנהל את התקציב בעסק, מה יהיו סדרי העדיפויות, יחסי עבודה, יחסים עם הבנק, אשראי,ריביות, עמלות, ערבויות ועוד.
בהמשך, חלקם אפילו יתנו לך מענקים והלוואות כדי לממש את העסק שלך.


מי עוזר לך?

 

 • המרכז לטיפוח יזמות – מט"י, הוא למעשה מערך סיוע העומד לרשותך ולרשותם של כל אלה המתאימים לפתיחת עסק עצמאי משלהם. הם יכשירו אותך להקים עסק כזה ולנהלו עם מספר קטן ביותר של טעויות וימזערו אותן.
  המרכזים פרושים בכל הארץ והם נועדו לסייע לעסקים קטנים ובינוניים. גם היחידה לפיתוח של הסוכנות היהודית מסייעת בעניין. סיוע זה מגדיל את הסיכוי להצלחתו של עסק חדש.
  כל חייל משוחרר זכאי ליהנות משירותים אלה במחיר מסובסד.

 

 • קרן שמש - קרן המעודדת יזמות בישראל, פרי שיתוף הפעולה של הקרנות ספרא וסאקט"א רש"י
  הקרן נותנת סיוע כספי וליווי מקצועי ליזמים צעירים שלא מצליחים להשיג מימון בנקאי, ושאינם מוצאים עבודה.
  קרן שמש בנתה מסלול הכולל ,בחינת הרעיון העסקי, בחינת התאמה, בדיקת היתכנות, הכנת תכנית עסקית, קורס יזמות עסקית ועוד.  מלבד זאת, תעניק הקרן יחד עם בנק אוצר החייל הלוואה ללא ריבית בגובה של עד 90,000 שקלים, לכל יזם או יזמת צעיר/ה שיימצאו ראויים ומתאימים.

 

 • הקרן, הלשכה להכוונת חיילים משוחררים, ומט"י פועלים בחמישה מרכזים בערים שונות ובאזורים בארץ: בית שאן, ערד, בני ברק, באר שבע וגליל מערבי, ומעניקים עזרה כספית לצעירים בגילאים 20 עד 30 שאינם עובדים, אך שהם בעלי רעיונות עסקיים. הסיוע הכלכלי מכוון למטרת פתיחה של עסק.

 

 • קרן גרוס - הקרן הזו מממנת פרויקטים רבים המיועדים לחיילים משוחררים כדי שיוכל להתכונן טוב יותר לאזרחות. ביניהם, סיוע ביזמות עסקית, ייעוץ והכוונה לצעירים בפריפריה, פיתוח קריירה ועוד.
   
 • קראו גם על התוכנית ממדים ללימודים

 

ישנן עוד מספר קרנות, וניתן להגיע אליהן דרך הרשת. לסיכום ניתן לומר כי אם יש לך את האומץ, אך עם זאת אינך טיפש, ואם אתה מתמיד וחרוץ ומאמין ויודע למלא אחר הוראות גדולים ומקצועיים ממך, בהתחלה לפחות, לך על עסק.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על יזמות עסקית לחיילים?

רוצה לדעת יותר על יזמות עסקית לחיילים?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
עדיין לא בחרת מה ללמוד? יש לנו פתרון עבורך ...

כך נעזור לך לבחור מקצוע לימודים

שאלות הגולשים בנושא
קורס יזמות עסקית
התמחות תואר שני באסטרטגיה ויזמות עסקית