קורס יזמות עסקית במכללת פסגות

קורס יזמות עסקית במכללת פסגות

קורס יזמות עסקית - מכללת פסגות

 

אם תיזום, זה יגיע


לא פעם אנו מוצאים את עצמנו שוכבים במיטה ומהרהרים במחשבות כאלה ואחרות, אשר מתוכן צצים רעיונות נבונים וצבעוניים. לעיתים הם נדושים או חסרי תכלית, אך לעיתים גם מלאי מחשבה ובעלי אפשרות קידום ופיתוח. ההבדל בין היזם לבין האדם הרגיל מן השורה הוא שהראשון יחפש בנבכי מחשבתו עד שימצא תכנית פעולה מתאימה שתוציא אל הדרך רעיון כלשהו, בעוד השני יזנח את הרעיון כליל או לחילופין לא יעלה אותו על דעתו.


יזם הוא אדם השואף להתפתח ולהתחדש כל הזמן, אופורטוניסט מושכל המיישם ומזניק אל דרכם שלל רעיונות עסקיים חדשניים. הוא בעל התפקיד אשר דוחף ליצירתם של מוצרים או שיטות עבודה אשר יגבירו את יעילות התפקוד השוטף.


יזמות עסקית מתייחסת למכלול הפעולות הנדרשות לצורך הקמתו ותפעולו של עסק חדש לגמרי או תחום פעילות פורץ דרך בעסק הקיים. תחום זה מהווה נדבך חשוב מאין כמוהו בצמיחתן הכלכלית של מדינות בעולם המערבי, שכן גם האנשים האמידים ביותר בארץ ובעולם, החלו את דרכם כיזמים צעירים אשר מצוידים ברעיון בר ביצוע. אם אתם בעלי ראש יצירתי שופע רעיונות, מלאים במוטיבציה ולא מפחדים מלקחת סיכון בהשקעה, קורס יזמות עסקית מטעם מכללת פסגות יכול להיות המקום המתאים ביותר עבורכם בכדי להגשים את עצמכם ואת רעיונותיכם.

 

 

תכנית הלימודים

 

קורס יזמות עסקית מעניק ארגז כלים שיעזור לסטודנטים לממש את עצמם ואת שאיפותיהם הכלכליות. הקורס מסייע לסטודנטים להבין לעומק את דרכי התנהלות השוק בתחום הספציפי שבו יבחרו, כיצד מתחילים להקים עסק, איך מנתחים את הכדאיות שבדבר, מהם השלבים בדרך לפיתוח רעיון וכן כיצד מתמודדים עם התחרות שבשוק העבודה. בעזרת שילוב של ידע מעשי ופרקטיקה מקצועית לאורך כל השיעורים, קורס יזמות עסקית מטעם מכללת פסגות מכין את הסטודנטים לעולם היזמות והעסקים.

 

מתכונת הלימוד

 

קורס יזמות עסקית במכללת פסגות מתפרש על פני פרק זמן של 39 שעות לימוד אקדמיות, המתחלקות ל - 13 מפגשים, אחת לשבוע בשעות הערב.

 

נושאי הלימוד

 

  • שיווק ומכירות
  • מעילות והונאות
  • כלים לניהול עסק
  • תכנון מס מתקדם   
  • ועוד

 

על מוסד הלימוד

 

פסגות הינה מכללה ותיקה בישראל ללימודי שוק ההון, יזמות עסקית ונדל"ן. המכללה הוקמה בשנת 2005 והיא פועלת עד היום בכדי לספק עבור הסטודנטים ידע מעמיק וכלים אשר ישרתו אותם בדרכם המקצועית בעולם הפיננסי. עד כה, למעלה משלושים אלף סטודנטים קיבלו דרך המכללה את הכשרתם המקצועית ואת הכלים הפרקטיים שסייעו להם בהשתלבותם בשוק העבודה הישראלי. ניתן ללמוד במכללה קורסים נוספים כגון קורס הכרת שוק ההון, קורס ניהול פיננסי, קורס מסחר יומי וקורס השקעות ומינוף נדל"ן.


תנאי קבלה


לקורס מתקבלים מועמדים בעלי 12 שנות לימוד המחזיקים בהבנה בסיסית בשפה האנגלית.


תעודה


בוגרי קורס יזמות עסקית יזכו לתעודת גמר מטעם מכללת פסגות.


אפשרויות תעסוקה


קורס יזמות עסקית פותח בפני בוגריו הזדמנויות תעסוקה רבות. היזמים יוכלו לעבוד בצורה פרטנית לשם הקמתם של סטארטאפים ייחודיים או בבתי עסק שונים. כמו כן, יוכלו לשמש כשכירים במסגרתן של חברות שונות המעודדות יזמות עסקית וכוללות בתוכן פרויקטים בתחום השיווק והפרסום. נוסף על כך, יוכלו הבוגרים להמשיך ללימודים נוספים אשר יעמיקו את הכשרתם, קורס ייעוץ ארגוני יהווה מקום נהדר להתפתחות בתחום.

למידע נוסף לחצו: מכללת פסגות