רוצה פרטים על טיפים לקראת הרשמה?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

טיפים להרשמה - פסיכומטרי

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על טיפים לקראת הרשמה? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


הרשמה למבחן הפסיכומטרי

לפני שניגשים למבחן הפסיכומטרי, חשוב מאוד לא לשכוח להירשם. ההרשמה יכולה להתבצע מספר חודשים לפני מועד המבחן עצמו, ולא יאוחר מהמועד האחרון להרשמה (המתפרסם מדי שנה, בדרך כלל 4-6 שבועות לפני המבחן עצמו).

 

על מנת שלא תפספסו את ההרשמה ננסה לתת לכם בכתבה זו מספר טיפים חשובים לקראת ההרשמה למבחן הפסיכומטרי. טיפים אלה יעזרו לכם גם במבחן עצמו מכיוון שלמקום ולתאריך בו תעשו את המבחן יכולה להיות השפעה על הציון שלכם.

 


להלן מספר טיפים חשובים לקראת ההרשמה למבחן הפסיכומטרי:

 

1. בררו מראש מתי מתקיימים המבחנים ומהו המועד הנוח לכם ביותר.

חשוב שתדעו כי המבחן הפסיכומטרי מתקיים 5 פעמים בשנה במועדים משתנים ורצוי מאוד שתבחרו את המועד הנוח לכם ביותר. בדרך כלל, המבחנים מתקיימים בחודשים פברואר, אפריל, יולי, אוקטובר ודצמבר, אך החודשים הללו משתנים מדי פעם ויש לוודא את התאריך המדויק מראש. אם נוח לכם מבחינת לוח הזמנים שלכם לעשות את הבחינה של דצמבר, הקפידו להירשם לבחינה זו ולא לבחינה במועד אחר. ככל שיהיה לכם נוח יותר ללמוד לפני הבחינה, כך תשפרו את הסיכויים שלכם להוציא ציון גבוה.

 

2. זכרו כי לא ניתן להיבחן בשני מועדים ברציפות

אין הגבלה על מספר הפעמים בהם תוכלו להיבחן אך אסור להיבחן במועדים רצופים. כלומר - אם נבחנתם במועד אפריל לא תוכלו להיבחן שוב במועד יולי אלא תאלצו לחכות למועד אוקטובר. יש לקחת נתונים אלה בחשבון כאשר אתם בוחרים על מועד להבחן בו (כלומר - צריך לקחת בחשבון גם מתי יהיה לכם נוח להיבחן שוב, אם תצטרכו)

 

3. בררו מהו המועד האחרון להרשמה למבחן

על מנת לא לפספס את ההרשמה, מומלץ מאוד לברר באתר האינטרנט של המרכז הארצי לבחינות והערכה, מהו המועד האחרון להרשמה למבחן אליו החלטתם להירשם. זכרו כי לא תוכלו להירשם לאחר מועד זה! כמו כן, מומלץ להירשם למבחן כמה שיותר מוקדם, על מנת לשפר את הסיכויים שלכם להיבחן במיקום שנוח לכם.

 

4. בחרו מיקום הקרוב לביתכם

אם אתם גרים בתל אביב, לא כדאי לכם להיבחן בירושלים ולהיפך... מומלץ מאוד לעשות את המבחן במקום קרוב לביתכם, על מנת שיהיה לכם כמה שיותר נוח להגיע ביום המבחן. הרשמה מוקדמת ככל האפשר למבחן תבטיח לכם (בסיכויים גבוהים מאוד) כי תוכלו להיבחן במיקום שנוח לכם וכי לא תצטרכו לנסוע לחיפה או לירושלים ביום המבחן (במידה ואתם תושבי תל אביב למשל).

 

5. מלאו את כל הטפסים בצורה מדויקת ושלמו את אגרת המבחן

אז אחרי שבחרתם מועד ומיקום של המבחן, רכשתם את ערכת ההרשמה, כל שנותר לכם הוא למלא את הטפסים שבערכה בצורה מדויקת וללא טעויות, לשלם את אגרת המבחן (כ - 450 שקלים) ולהתחיל ללמוד.

 

6. בררו עם מוסד הלימודים אליו נרשמתם מהו מועד הבחינה האחרון בו הוא מתחשב

חשוב מאוד לברר עם מוסד הלימודים בו אתם רוצים ללמוד מהו המועד הבחינה האחרון בו הוא מתחשב ומהו מועד ההרשמה המאוחר ביותר למוסד הלימודים עצמו.
 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על טיפים לקראת הרשמה?

רוצה לדעת יותר על טיפים לקראת הרשמה?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
חדש! סדנה דיגיטלית לבחירת לימודים שתשנה לך את החיים

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?


מאות אנשים כבר התקדמו, רוצה גם?