רוצה פרטים על קורס אמיר?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס הכנה למבחן אמיר

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס אמיר? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס אמי"ר - קורס הכנה

 

מהי בחינת אמי"ר?

בחינת אמי"ר היא בחינה שמטרתה לתת הערכה של הרמה שלכם באנגלית לקראת לימודים באוניברסיטה או במכללה. ראשי התיבות של אמי"ר הם "אנגלית מיון רמות", ואכן, בחינה זו נוצרה על מנת שהמוסדות להשכלה גבוהה יוכלו למיין את הנרשמים לרמות שונות באנגלית, על מנת שיוכלו לקבל החלטה אילו קורסים באנגלית יהיה על הסטודנטים לעתיד לקחת.

 

לעיתים, בעקבות ציון גבוה במיוחד בבחינה זו, נותנים מוסדות הלימוד פטור לחלק מהסטודנטים מלימודי אנגלית במהלך הלימודים האקדמיים. חשוב לציין כי מי שנבחן בפסיכומטרי לא צריך לעשות מבחן אמי"ר מכיוון שהחלוקה לרמות (וקבלת הפטור) נעשים על פי הציון של החלק באנגלית בבחינה הפסיכומטרית.

 

כמובן שאם הציון של החלק באנגלית שהשגתם בבחינה הפסיכומטרית לא מספק אתכם, אתם יכולים לעבור את המבחן על מנת לשפר את הציון באנגלית באמצעות מבחן אמי"ר. למי מכם שבחרו לעבור את המבחן מומלץ לברר על קורס אמי"ר - קורס הכנה למבחן.

מהו מבנה המבחן?

מבחן אמי"ר מתקיים 5 פעמים בשנה בסמוך למועדי הבחינה הפסיכומטרית. המבחן מורכב משלושה חלקים כאשר כל חלק נמשך 25 דקות (סך הכל משך הבחינה - 75 דקות). התכנים של המבחן הם כמו בבחינה הפסיכומטרית, כלומר תוכן הפרקים, סוג וכמות השאלות זהים לחלוטין לפרקים של החלק באנגלית בבחינה הפסיכומטרית.

 

ההבדל הוא שבמבחן אמי"ר אין פרק של פיילוט (שלא נחשב בבחינה הפסיכומטרית). במבחן אמי"ר כל 3 החלקים נחשבים לצורך חישוב הציון הסופי. הציון בבחינה נע בין 150 ל- 250, כאשר ככל שהציון הוא גבוה יותר מצבכם טוב יותר. ציון של 234 ומעלה יזכה אתכם בדרך כלל בפטור מלימודי אנגלית במוסדות להשכלה גבוהה רבים.

מה לומדים?

מכיוון שמבחן אמי"ר זהה לפרקי האנגלית בבחינה הפסיכומטרית, הלימוד בקורס אמיר זהים לחלוטין ללימוד לחלק באנגלית של הבחינה הפסיכומטרית. בין הנושאים הנלמדים - שינון מילים באנגלית ומשמעותם, השלמת משפטים, קריאת טקסטים באנגלית ומענה על שאלות ועוד.

 

משך הקורס

 

רוב הקורסים נמשכים 2-3 חודשים והם מסתיימים סמוך למועד הבחינה.

 

מחיר

 

המחיר נע בין 800 ש"ח להדרכה של חמש שעות בלבד, ובין 1,600 ש"ח לתכנית מקיפה. קורסים הכוללים שיעורים פרטיים ומפגשי תגבור יכולים לעלות יותר, והסכום מגיע לעיתים (אמנם לעיתים רחוקות) גם ללמעלה מ - 3,000 ש"ח. אפשרויות ללימוד באינטרנט מוצעות תמורת סכום התחלתי של 180 שקלים.

 

איפה לומדים?

 

  • קידום (רשת ארצית) - החברה מתמחה בהכנה לבגרויות ולמבחני פסיכומטרי ומייצגת גם את בית הספר ללימודי אנגלית "וול סטריט". הקורס כולל שישה מפגשים בקבוצה הומוגנית, שבה מתרגלים יחד פרקים מלאים של הבחינה, עובדים על יכולות של ניהול זמן יעיל ומקבלים טיפים המבוססים על הניסיון של המדריכים. כל תלמיד מקבל גם תכנית עבודה אישית. שיתוף פעולה מיוחד קיים בין רשת קידום ובין עמותת הסטודנטים של האוניברסיטה הפתוחה ואגודת הסטודנטים באוניברסיטת בן גוריון.

 

  • ברייט אינגליש - בחברת ברייט אינגליש ניתן לקבל הכנה למבחן אמי"ר או אמיר"ם, במסגרת קורס הכולל שלל תרגולים חווייתיים ופרקטיים. בקורס לומדים כיצד להתמודד עם שלל שאלות לבחינה וגם מרחיבים את אוצר המילים באנגלית.

 

  • בית הספר אבי יולזרי (תל אביב או כקורס מקוון) - בבית הספר אבי יולזרי מתקיים קורס הכנה לבחינת אמי"ר, ניתן ללמוד באופן מקוון או באופן פרונטלי בקמפוס החברה בתל אביב, באופן קבוצתי או אחד על אחד.

 

  • בית הספר האמריקאי ללימודי אנגלית - שם מוצעת הכנה ממוקדת ואינטנסיבית בסמוך למועד הבחינה. בית הספר מתמחה בהכנה למבחנים באנגלית ולבחינות קבלה ללימודים בחוץ לארץ, כמו TOEFL, GRE, SAT ועוד. סניפים קיימים ברמת גן, ירושלים, באר שבע, חיפה ורעננה.

 

  • EZ Way - חברה העוסקת בהכנה לבחינות אמי"ר החל משנת 2000. בקורס כלולים מפגש היכרות עם המבחן, מפגש תגבור, לימוד בסיסי, מרתונים ומעקב התקדמות אישי. כמו כן, הסטודנטים נעזרים במערכת תרגול ממוחשבת, באפליקציית סלולר ללימוד אוצר מילים, בפורומים ללימוד משותף ועוד. הקורס נערך במכללת קיי, בקמפוס האקדמי אחוה, במכללת ספיר ובמוקדים נוספים ביישובים באר שבע, אשקלון, אופקים, ערד, רמת הנגב ואילת.

 

  • מכון נועם (תל אביב) - מציע ערכות הכנה למבחן באינטרנט וקורסים אישיים או קבוצתיים. התכניות מרוכזות על ידי מורה עם ניסיון של כ - 20 שנה. דגשים עיקריים בקורס קיימים על סוגי השאלות במבחן, על עבודה אפקטיבית במגבלות זמן, על הבנת מבנה המשפט באנגלית ועל שיטות יעילות לשינון ולזכירה של מילים חדשות.

 

  • TopPrep (רמת גן) - בבית ספר זה מכינים תלמידים לבחינות GMAT, TOEFL, אמי"ר ואמיר"ם. היקף הקורס הוא 32 שעות אקדמיות, ובו לומדים אסטרטגיות יעילות להתמודדות עם השאלות הטיפוסיות בבחינה ולפיצוי על פערי ידע. החברה משתפת פעולה עם מכון טכנולוגי חולון HIT ומעבירה קורס הכנה בקמפוס.

 

  • O.K. פסיכומטרי (תל אביב) - מציעים קורס בהדרכת מורים בעלי לפחות עשר שנות ניסיון, הכולל שיטות מיוחדות ללמידה של מילים חדשות ולשיפור יכולות הקריאה. מעבר לקורס קבוצתי אינטימי של עד שישה משתתפים, הרשת מציעה גם שיעורים פרטיים וכן ערכת וידאו ללימוד עצמי מלווה בספרות מקצועית.

 

  • Brainiac (תל אביב) - קורס בקבוצה המונה לא יותר מעשרה משתתפים, וכוללת ארבעה מפגשים בלבד (16 שעות) ללימוד אינטנסיבי ומהיר. מוצעים גם מסלולים הכוללים בנוסף שיעורים פרטיים ומפגשי תגבור.

 

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס אמיר?

רוצה לדעת יותר על קורס אמיר?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
חדש! סדנה דיגיטלית לבחירת לימודים שתשנה לך את החיים

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?


מאות אנשים כבר התקדמו, רוצה גם?