קורס אנגלית לבגרות בג`רוזלם פוסט

שירות אישי - צור קשר
קורס אנגלית לבגרות בג`רוזלם פוסט

קורס אנגלית לבגרות בג'רוזלם פוסט


ג'רוזלם פוסט מציעה קורס הכנה לבגרות באנגלית, במתכונת אונליין עם מורה פרטי. הקורס מתאים להכנה לקראת בחינת הבגרות באנגלית ברמת 3-5 יחידות, ומותאם לתלמידים המעוניינים בתמיכה ובתגבור במקצוע, הן לקראת הבגרויות, והן לקראת השימוש שנעשה בשפה האנגלית לאחר סיום הלימודים. הבגרות באנגלית, הנכללת בין מקצועות החובה, הינה אחת הבחינות החשובות לעתיד תלמידים בישראל, הציון בבחינה יכול להשפיע על הקבלה ללימודים אקדמיים, וכמו כן, היכולת לדבר בביטחון באנגלית יכולה לתרום רבות לחיים האישיים והמקצועיים של הלומדים.

 

מתכונת הלימוד


קורס אנגלית לבגרות מתקיים במתכונת אונליין. הלימודים נערכים עם מורה קבוע במתכונת אחד על אחד, תוך התאמה לרמת התלמיד ולמודולים שאליהם הוא ניגש בבגרות באנגלית. השיעורים נערכים בזמן המתאים לתלמיד, ניתן לקיים אותם באופן טלפוני, או באמצעות סקייפ. בשיעורים נכללים תרגולים מעשיים בשיחה, בקריאה, ובהרחבת אוצר המילים, תוך התאמה ללוח הזמנים האישי.

 

מה לומדים?


ניתן לקבל הכנה לרמות הבגרות השונות - 3, 4 , או 5 יחידות לימוד. התכנית מותאמת לכל אחד מן השאלונים בבחינות ברמות הללו. השיעורים כוללים פתרון שאלות בנושאים כגון הבנת הנקרא (אנסין), הבעה בכתב, הבעה בעל פה, האזנה, ועוד. בתום כל שיעור, התלמיד מקבל את סיכום השיעור, רשימת המילים שנלמדה בו, וכן תרגילים לחזרה בנושאים הדורשים חיזוק.


השיחות הטלפוניות המתקיימות עם המורה מאפשרות חזרה יסודית לקראת חלק השיחה בעל פה של הבחינה, כמו כן, ניתן לתרגל את הדקדוק הנדרש, באמצעות שיחות החושפות לשימוש בדקדוק באופן טבעי ונכון בשפה האנגלית. ניתן גם ללמוד על יצירות הספרות הנכללות בבחינה, התלמידים יכולים לעבור על היצירות עצמן ולפרשן, או לתרגל שאלות מבחינות משנים קודמות.

 

קהל היעד


הקורס יכול להתאים לקהלי יעד שונים, בהם:

  • תלמידי תיכון, בכיתות י' - י"ב, העומדים בפני בחינות הבגרות באנגלית ומעוניינים בתרגול נוסף של החומר.
  • נבחנים אקסטרניים, המעוניינים בשיפור הציון או בהשלמת בגרויות במקצוע זה, גם לאחר סיום לימודיהם בתיכון.

 

על מוסד הלימוד


חברת ג'רוזלם פוסט מציעה קורסים ללימוד אנגלית, במסלולים ורמות שונות. הקורסים נערכים במתכונת מקוונת, המאפשרת ללמוד בכל זמן ומקום, ולשפר את האנגלית תוך התאמה לצורכים האישיים. בין הקורסים הנוספים הנלמדים בג'רוזלם פוסט, ניתן למנות אנגלית מדוברת, אנגלית עסקית, אנגלית למתחילים, ועוד.

 

 

למידע נוסף לחצו: ג`רוזלם פוסט לייט טוק