קורס אנגלית בברלינגטון אינגליש

שירות אישי - צור קשר
קורס אנגלית בברלינגטון אינגליש

קורס אנגלית בברלינגטון אינגליש


מגמות הגלובליזציה המאפיינות את תקופתנו, גורמות לכך שהשימוש באנגלית הולך ונפוץ בכל תחומי החיים: בעת צפייה בסרטים וצריכת בידור בינלאומי, בקריאה מאמרים וכתיבת עבודות באקדמיה, וכן בעסקים ובעת עבודה עם לקוחות מחו"ל או פיתוח יוזמות בשיתוף אנשי עסקים ממדינות אחרות.


על כן, קיימת חשיבות לשליטה טובה בשפה זו. עבור מי שרוצים לחזק את יכולות השיחה, הכתיבה והקריאה שלהם באנגלית, ניתן להשתתף בקורסי אנגלית המוצעים במוסדות לימוד ברחבי הארץ.


בין מוסדות לימוד אלו, ניתן למנות את קורסי לימוד השפה האנגלית בברלינגטון אינגליש, קבוצה בינלאומית של בתי ספר ללימודי אנגלית, שמרכזי הלימוד שלה בישראל נמצאים בפרישה ארצית.


תכנית הלימודים


קיימות מספר רמות לימוד, אליהן התלמידים משובצים בהתאם לשליטתם בשפה: רמה בסיסית, רמת מתחילים, רמה בינונית, ורמת מתקדמים.


בכל רמות הלימוד, משלבים את ארבעת המרכיבים השפתיים המרכזיים: דיבור, שמיעה, קריאה וכתיבה. התלמידים בקורסים ברמות השונות מפתחים שיחות על מגוון נושאים, במטרה לשפר את שטף הדיבור שלהם, להעשיר את אוצר המילים ולחזק את בטחונם העצמי באנגלית מדוברת. נושאי השיחה מתחילים מנושאים בסיסיים כגון הצגה עצמית והתמצאות בתוך העיר, ומגיעים בקורסים המתקדמים לכדי שיחות על סוגיות מעולם הפסיכולוגיה, טכנולוגיות עתידיות, יזמות ועסקים, ועוד.


מעבר לכך, תכנית הלימודים נבנית בהתאם ליעדים האישיים של התלמידים ולקצב התקדמותם, תוך הקפדה על שילוב תכנים מחיי היומיום שלהם – על מנת להפוך את השפה לחלק מעולמם.


מתכונת הלימודים


שיטת הלימוד של ברלינגטון משלבת בין הטמעה באנגלית, לבין תרגול רצוף ושוטף, גם בין השיעורים. מתכונת הלימודים גמישה, על מנת להתאים את הקורס ללוח הזמנים העמוס של תלמידים מבוגרים ועובדים, וכן לאפשר בנייתו על פי קצב ההתקדמות האישי של כל תלמיד.


הלימודים נערכים תוך הרצאות פרונטליות בכיתות קטנות עם מורה דובר אנגלית כשפת אם. כמו כן, הקורס משלב לימוד באמצעות מערכת טכנולוגית מתקדמת, שמאפשרת לתרגל את השפה מרחוק - בכל מקום, בעזרת הטלפון או המחשב. המערכת מכילה מנגנון זיהוי דיבור, כך שהיא מתקנת את ההגייה של המשתמשים, ומאפשרת תרגול שיחה באמצעות מאגר דיאלוגים.


בברלינגטון שמים דגש רב על השימוש בשפה ויישומה באופנים שונים; כך למשל, התלמידים מתרגלים שיחות באנגלית תוך התייחסות לסיטואציות יומיומיות שיכולות להתרחש בבית, בעבודה או במצבים חברתיים. מעבר לכך, הם לומדים כיצד לכתוב ולנסח משפטים וטקסטים – כישורים שיכולים להועיל למי שנדרשים להשתמש באנגלית בעבודה או בלימודים.


נושאי הלימוד

 

  • אוצר מילים
  • הבנת הנקרא
  • דקדוק ותחביר
  • אנגלית עסקית
  • ניהול שיחות יומיומיות
  • ניסוח משפטים ותכתובות והבעה בכתב
  • ועוד


על מוסד הלימודים


קבוצת ברלינגטון אינגליש ללימודי אנגלית נמצאת בפרישה בינלאומית, ומפעילה מרכזי לימוד ב – 32 מדינות ברחבי העולם. בישראל, פועלים במסגרת ברלינגטון כ – 33 סניפים בדרום, צפון ומרכז הארץ. בין הערים שבהן ניתן ללמוד, נמנות אשדוד, עפולה, פתח תקווה, רמלה, קריית גת, טירה, הוד השרון, ורבות נוספות.


שיטת הלימוד המעורבת הנהוגה בכל הקורסים בברלינגטון, משלבת בין למידה פרונטלית בהרצאות ובשיעורים בכיתות קטנות, ובין תרגול באמצעות מערכת הלמידה המקוונת שלהם, שמאפשרת להמשיך את רצף הלמידה, כאשר התלמידים יכולים להשתמש ביכולות הדיבור, השמיעה, הקריאה והכתיבה וכך לחזק אותן.


בין הקורסים המוצעים בברלינגטון, ניתן למנות קורסים ברמות הלימוד השונות – החל מקורס אנגלית למתחילים וכלה בקורס למתקדמים. בנוסף, מתקיימים במוסד לימודים זה גם קורסים ייעודיים כמו קורס אנגלית לקראת לימודים אקדמיים. אפשרות נוספת היא להשתתף בשיעורים פרטיים באנגלית.


תנאי קבלה


על מנת לשבץ את התלמידים לרמת הלימוד המתאימה להם, יש לעבור מבחן ממיין קודם לתחילת הקורס.


אפשרויות להמשך


החלוקה לרמות בברלינגטון מאפשרת למסיימי קורס אנגלית ברמה אחת, לעבור לרמה הבאה אחריו וכך להמשיך ולהתקדם במיומנויות השליטה בשפה.


מעבר לכך, מי שמעוניינים להיטמע בשפה בצורה משמעותית, יכולים להשתתף בסאמר סקול או בתכניות לימוד במדינות דוברות אנגלית, שמאפשרות "לחיות את השפה" גם ביומיום.